Treść opublikowana przez miron78
-
Gdzie Chipować benzyne ?
Dokładnie tyle ile napisał HUGO
-
Gdzie Chipować benzyne ?
dzwonię od rana - narazie nikt nie odbiera - będę próbował [ Dodano: 2006-08-29, 10:04 ] a z cennika wyczytałem że u nich to kosztuje 2000 strasznie drogo w porównaniu z VTG czy ZASTEC ( chyba że na necie mają starą cene dlategu prubóję się dodzwonić
-
Gdzie Chipować benzyne ?
Właśnie jestem po rozmowach z VTG i muszę powiedzieć narazie coprawda telefonicznie ale wrażenie na mnie zrobili. Ciekawe jak to wygląda w praktyce. Jakie znacie opinie na ich temat - ponoć są nieźli ? Szkoda że mam do nich 330km ( ale narazie to ich nie skreśla ) - czekam na opinie
-
Gdzie Chipować benzyne ?
Myślę o podniesieniu mocy w moim 1.8T lecz nie bardzo wiem kto mógłby dłubnąć moje auto ( nie chciałbym żeby ktoś się uczył na moim autku tylko żeby to zrobił ktoś z doświadczeniem ). No i dobrze gdyby na miejscu można było zrobić wszystkie pomiary i żebym nie musiał jechać przez pół Polski. Czekam na propozycje i namiary - z góry dzięki [ Dodano: 2006-08-28, 14:31 ] narazie prowadziłem rozmowę z firmą ZASTEC z Łodzi, tylko trochę mi daleko a przy okazji jaką mają opinie ?
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
dla mnie najlepszą zmianą jaką dokonałeś to tylne lampy ( ten wzór akurat najładniej wg mnie wygląda ) - ja to możliwe że Ty z Gliwic ja z Knurowa i jeszcze się nie widzieliśmy. Zrób coś żeby to zmienić, kilka okazji już miałeś.
-
JAKIE FELE ?
wg mnie niema nawet co porównywać te pierwsze są dużo ładniejsze, dobrze pasują do czarnego kombi ( tymbardziej że widziałem je na żywo)
-
Moje A4 1,8T
Witam. Nareszcie zrobiłem foty mojego A4 1,8T wiem że trochę późno ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam
-
Tuning Optyczny
koledzy niski przód ma swoje dobre strony dla społeczeństwa. Ja moją furką zimą pomagam (choć nie chcę ) służbą drogowym miasto odśnieżać Ale i tak zderzaka z S4 nie zamieniłbym na żaden inny
-
Witam wreszcie są foty!!!!
ładniuśki egzemplarz [ Dodano: 2006-08-09, 13:12 ] i sedanik i benzynka a i zmiany z głową zrobione :mrgreen: [ Dodano: 2006-08-09, 13:14 ] a jeżeli chodzi o przedni zderzak to weź też pod uwagę z S4 też by ładnie wyglądało ( nie wiem czy nie lepiej )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koledzy chętnie bym do Was wapdł kiedyś na małe porównanko bryczek.Widzę że jest Was kilku z 1.8T na naszych spocikach nie miałem jeszcze okazji poznać nikogo z tym samym sercem [ Dodano: 2006-08-09, 10:50 ] Szkoda że mam do Was 320km bo zawsze to jest jakaś przeszkoda ( choć nie do przeskoczenia ) - a Warszawke miło wspominam bo spędziłem 12miesięcy w stolicy służąc w armii na ul.Hynka 2 ( KRWP ) [ Dodano: 2006-08-09, 10:53 ] a tak przy okazji może znacie jakieś tanie miejsca noclegowe ( nie koniecznie w centrum )to może wpadne na jakiś wekendzik
-
mocowanie anteny od cb radio
Piter ja już z CB trochę czasu jejżdże i obecnie mam malutkie radyjno podłączane do zapalniczki (midland ALAN 199-A ) i antene na magnesie president OHIO o dł.66cm Zestaw jest super zakładam i demontuje w każdej chwili i potrzebie a trwa to 20sec. Jeżeli chodzi o antenke i magnes to grzałem z nią kilkakrotnie 210km/h i nic , a miałem sytuacje zupełnie niedawno że przy 180km/h niestety się odczepiła (na moje szczęście nie zostawiając na autku żadnych śladów czy zarysować ).Podejrzewam że wiatr który był silniejszy niż zwykle spowodował iż magnes nie wytrzymał oporu powietrza i puścił tak więc anteny magnesowe uważam za dobre rozwiązanie lecz dobierając prędkość jazdy trzeba brać pod uwagę warunki pogodowe.
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
ładniuśka A4 - navi robi wrażenie
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
niema się co rozpisywać na temat tego autka. Przecież to "tylko zwykłe S4".................. czyli MARZENIE KAŻDEGO POSIADACZA A4 S4 to już nie kategoria samochodu - to dzieło sztuki i to wszystko co można powiedzieć oS4 [ Dodano: 2006-07-19, 09:42 ] jupo, chętnie bym się spotkał żeby zobaczyć to cacko na żywo ( jeszcze nie miałem okazji zasiadać w S4 )
-
blenda
no właśnie- Dzięki Keżor
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
jeżeli ktoś ma namiar na jakąś konkretną firme znającą się na rzeczy to czekam na namiary.Ważne żeby znali się na tym co robią a jak będą z okolic to już całkiem super.
-
blenda
hhacek wiem o co Ci chodzi i jak narazie to na naszych drogach niestety jest więcej aut po bezmyślnych ( nie dodających uroku a wręcz przeciwnie ) przeróbkach, lecz akurat audi o którym mowa z wynalazkiem niema nic wspólnego a reakcje zachwytu czy wykpienia nie trudno u ludzi rozróżnić.A kretyna który to autko tak przygotował napewno chętnie byś poznał i poprosił aby Twoją furke również do takiego wyglądu doprowadził [ Dodano: 2006-07-06, 13:09 ] choć samo posiadanie audi+Twoja wersja silnikowa to już powód do dumy
-
Mandaciki panowie mandaciki
więc wojtas-audi nic się nie przejmuj zapłacisz i jejździsz dalej a ja od 4 lat nie jejżdże nad jeziorko do Pławniowic ( bo jeszcze akurat mnie ktoś rozpozna ).
-
Mandaciki panowie mandaciki
a ja też mam CB radio i mandat dostałem mimo wszystko. Tylko się nie śmiać bo ten mandat to nie żart. Kilka lat temu dostałem mandat w wysokości 20 zł za "zbyt dalekie oddalenie się od brzegu " akcja działa się na jeziorze w Pławniowicach w woj. Śląskim hahaha zadaleko oddaliłem się od brzegu na materacu i scholowali mnie motorówką ( mimo że miałem karte pływacką na brzegu w plecaku. wolałbym dostać 400 zł mandatu za prędkość niż 20 zł za to co dostałem i przy setkach gapiów na brzegu być holowanym na materacu przez policyjną motorówkę.
-
blenda
Koledzy od sedana wierzcie mi że blenda dodaje więcej uroku niż lotka tylnej klapy( jeżeli jest dobrej jakości i dobrze dopasowana ).U mnie wogóle nie rzuca się ona w oczy wygląda jak przedłużenie dachu co dodaje agresywności całości wyglądu.Wrzucone przez MURZYNA zdjęcia może tego nie oddają ale całość wygląda extra (i to nie jest moja opinia ani opinia kilku osób tylko znacznie większej ilości osób widzących ten element u mnie.a tak na marginesie to u siebie mam i lotke i blende i nawet brewki i całość robi wrażenie.Wygląd całości mojego A4 to może rzeczywiście kwestia gustów i jednemu może się podobać drugiemu nie ale ilość osób obracająca sie na chodnikach za tym autem oraz ilość osób zgromadzona przy autku przy każdorazowym jego zaparkowaniu świadczy o tym że detale ( dobrze i z głową dobrane) mogą się podobać
-
Które felgi byście wybrali?
tego nawet nie można nazwać "porównaniem", bo niema co porównywać, poprostu AEZ (przynajmniej moim zdaniem)
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
firma w której zakładałem instalacje jest akurat firemką sprawdzoną ( robiłem rozeznanie przed montażem ) i rzeczywiście ludzię się tam znają na robocie i mają odpowiednie podejście do auta. Poruszyłem ostatnio u nich temat podniesienia mocy i podchodzą do tego bez uprzedzeń - pomyśleli chwilke i stwierdzili że na pierwszą myśl to nie widzą większych przeciwskazań ze strony gazu aby coś takiego zrobić . Więc jak narazie sprawe dalej rozważam i czekam na dalsze za i przeciw. [ Dodano: 2006-07-01, 12:14 ] narazie mam dalej mętlik w głowie bo strasznie zróżnicowane są wasze opinie. pozdrawiam
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
dzięki panowie choć przyznam że teraz mam mały mętlik w głowie i sumie to nie wiem co jednoznacznie myśleć.Jeżeli chodzi o instalację to mam ją już założoną jakieś pół roku, dlatego opcja najpierw chip a potem instalacja odpada.Nie ukrywam że większa moc mnie strasznie kusi ale z drugiej strony nie chciałbym narazić silnika na jakieś dodatkowe, niepotrzebne awarie i rozstrojenie jego pracy.Niechciałbym zmieniać udanego oryginału jeżeli miałoby to źle na niego wpłynąć. Dzięki za rady i czekam na dalsze przemyślenia i wskazówki ( widzę że zdania są podzielone ).
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
dzięki wielkie !!! widzę że jesteś zorientowany w temacie i wiesz o co biega.Coś tam kiedyś słyszałem ale nikt nie umiał mi konkretnie wyjaśnić. Więc postanowione zostaje przy 150PS mocy.A jeżeli chodzi o oszczędność i moc to nie dziw się że chciałem być pewny co do możliwości podniesienia mocy bo kto by nie chciał a przy mojej ilości jejźdżonych kilometrów gaz był wskazany a co do mocy to kiedyś myślałem że 150 jest wystarczające dlatego nie wachałem się przy podjęciu decyzji montażu instalacji. pozdrawiam.
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
Witam ! mam pytanko dotyczące podniesienia mocy po przez zmiane programu w 1.8turbo z instalacją LPG na bezpośrednim wtrysku.Posiada ktoś wiedze na ten temat ?Jest to możliwe ?może znacie kogoś kto już to zastosował ?może znacie opinie fachowców na ten temat ?