Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. nic się nie matrw - podstawe do sukcesu masz ( A4, 1.8T, sedan ) reszta z czasem sama przyjdzie
  2. co do drogi dojazdowej to się nie martwcie ( jeżeli ktoś niema łańcuchów to niech specjalnie nie kupuje - bo napewno nie będą potrzebna ) droga do Krokusa pnie sę coprawda cały czas w górę ale jest w miarę szeroka i o stałym kącie nachylenia.Nawet w warunkach ostrej zimy droga jest na bierząco odśnieżana i zawsze przejedna nawet bez quattro i łańcuchów ( zresztą przejezdnośc tej drogi leży w interesie właścicieli hoteli )- pozdrawiam [ Dodano: 25-01-2007, 13:40 ] zresztą nas interesuje sytuacja jaka będzie na drogach na 2-3 dni przed impreza a teraz niech się dzieje co chce
  3. a co tu do nauki - deski na nogi - stajesz twarzą w dół - zamykasz oczy - i już umiesz [ Dodano: 24-01-2007, 12:46 ] na desce łatwiej bo Ci się nogi nie rozjadą i tyle w temacie
  4. z opisu fajna choć nie napisałeś czy ma : wspomaganie, ABS i elektryczne przednie szyby - a to fajne rzeczy są [ Dodano: 24-01-2007, 09:44 ]
  5. na żywo trudno powiedzieć - ale wg mnie efekt powinien być zadawalający
  6. kurcze HUGO patrzę na ten zestawik i się nie mogę napatzreć - te fele to mistrzostwo - efekt warty każdej kasy aż się boję zobaczyć to na żywca
  7. to u mnie się tym za dużo nie zakryje - choć ponoć krótka ma nie być
  8. rozumiem że nie trzeba przypominać o strojach obowiązkowych, jakimi są klubowe koszulki, polary - dla osób nieposiadających odzieży klubowej obowiązuje strój "Adama i Ewy" - miejsca wstydliwe zależy zakleić klubowymi naklejkami które sprzedawane będą do samego dnia wyjazdu - UWAGA !!! w żadnym wypadku w/w miejsc nie należy zakrywać "klubowymi ramkami" - grozi okaleczeniem przy siadaniu
  9. Narazie może sobie dać spokuj z załatwianiem z glinami.Nie stresujta się tak jak będzie trzeba to się załatwi na miejscu na świeżo ( dzień wcześniej ).Takich spraw się nie załatwia 1,5 miesiaca wcześniej i nie przez telefon.Bedziemy na miejscu - będziemy gadać.
  10. ładniutki - mamy kilka wspólnych detali [ Dodano: 21-01-2007, 12:02 ] 17 i zawiasik - i to nie te autko będzie
  11. pragnę przypomnieć że należy już wpłacać całość kwoty - już niema wpłat zaliczek ( tylko całośc )- to tak dla wyjaśnienia
  12. jak obiecałem mała pomoc w trafieniu do celu : do Wisły przez Skoczów i Ustroń prowadzi praktycznie jedna główna droga i prawdopodobnie 95% osób jeżeli nie wszyscy nią pojedziecie.Jest to droga nr 941 którą jadąc cały czas z pierwszeństwem (czyli przed siebie dojejżdża się do Wisły ). Czyli mijacie po drodze Skoczów,Ustroń, wjejżdżając do Wisły macie po swojej lewej stronie (nie da się go niezauważyć ) HOTEL GOŁęBIOWSKI, jadąc dalej na wprost po jakimś 1km macie po swojej prawej stronie SKOCZNIE NARCIARSKĄ jedziecie jeszcze jakieś 100-150metrów na wprost i skręcacie w lewo w drogę jednokierunkową( za szyldem ALMIRA ) następnie jedziecie na wprost jakieś 500-700 metrów ( przejejżdżając tym samym od zawsze płynącą Wisłę ) i dojejżdżacie do rozjazdu na którym jedziecie w lewo od tego miejsca pniecie się cały czas po górę przed siebie ( około 1,5km ) gdzie na samym szczycie jako ostatni Hotel na tej drodze czeka na WAS KROKUS szerokiej drogi
  13. na zdjęciach są akurat apartamenty - więc proszę sie nie przyzwyczajać [ Dodano: 11-01-2007, 21:31 ] jak to na folderach i reklamach - pokazują zawsze wszystko z najwyższej półki
  14. sorki że fotek pokoi i innych pomieszczeń nie zrobiłem ale niech coś zostanie niespodzianką - a wnętrze naprawdę przyzwoite
  15. no co ty NIUNIAA4 - nie teraz te podziękowania - będzie na to czas [ Dodano: 11-01-2007, 20:33 ] a to kilka fotek z dnia rezerwacji noclegów:
  16. jeżeli chodzi o dojazd to jest bardzo prosty ( jest tylko jedna droga dojazdowa ) szczegóły podam w późniejszym terminie ( zrobiłem w drodze kilka fotek które zapodam dla łatwiejszego trafienia do celu )
  17. a tak na poważnie ZAPRASZAM SERDECZNIE - pierwsze wrażenie Krokus zrobił na mnie całkiem niezłe, oprowadzono mnie po pokojach, jadali, kawiarni i reszcie obiektu i ogólnie jest OK.Oczywiście dla naszych autek również miejsca nie powinno zabraknąć ( jakoś się upchamy ). Jak już wspominał HUGO w pierwszym poście zakwaterowanie mamy od piątku godz.16.00 do niedzieli godz.12.00 Pierwszym posiłkiem jest piątkowa obiado kolacja usatlona na godz.19.00 (aby wszyscy zdążyli dojechać) zaś ostatnim niedzielne śniadanie ( jest również możliwość wykupienia w niedzielę obiadu ale to już na własne życzenie i koszt ). Na terenie obiektu można korzystać np. z : sauny(20zł/h,bilard(5zł/h),tenisa stołowego,piłkażyków,ogromnego rożna i inne. Sam ośrodek położony jest dosyć wysoko ( widok z pokoi przepiękny - sprawdzałem ) dlatego też zazdroszczę posiadaczą Quattro To tyle tak na szybko - wszystkie szczegóły będzie znał oczywiście HUGO
  18. bez przesady z tym podziękowaniem - tyle mogę dla klubu zrobić - bez Huga nie byłoby czego organizować więc dla niego główne PODZIęKOWANIA. Zresztą w moim interesie było znalezienie lokum ( główne kryteria poszukiwań noclegu - brak progów zwalniających na drodze dojazdowej ) wtajemniczeni wiedza oco chodzi - próg zwalniający oznacza zostanie mojej osoby w domu
  19. super bryczka - wyglądowo stan ideał
  20. zdeniu ale Ty okrutny jesteś ..no wiesz na spacer byś wysyłał. Przecież dla osób towarzyszących ( jak będzie śnieg ) to się kulig zorganizuje...........................a kierowcy się w jedną strone zapłaci
  21. nic się nie martw na zapas - będzie miło aż HEJ
  22. i bez flag będziemy ..............choć może masz racje lucas23 - zakryłoby się nimi rejestracje [ Dodano: 07-01-2007, 17:20 ] jeżeli to co Ci poszło to mięśnie - to jak będzie konkurs w przeciąganiu liny to poproszę to przygarnięcie do drużyny (przygarnij kropka )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.