Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc,

W Newbie się przedstawiłem troche czas na wiecej.

Auto mam od ... dzisiaj ;-) JEST BOSKIE. Wilko w owczej skórze. Wyglada zwyczajnie jak to tylko możliwe (jest srebrny - co chwile widać srebrne A4) ale pod maską siedzi wepchniety tam chyba łokciami i kolanami POTWÓR.

4.2 litra. 8 garnków. 4 lekko lewo, 4 lekko w prawo. fau osiem. V8.

Jak zadzwoniłem do kumpla sie pochawlić to pierwsze jego słowa były "no wreszcie stałeś mężczyzną - Twoje pierwsze V8"... hehehe.

W środku wiadomo - recaro, skóra czarna, navi plus i taki tam niewazne drobiazki (no nie przesadziłem - fotele są boskie).

Avant, dla pospulstwa kombi hehe.

Na razie na letnich kołach (18" oryginalne, jak sie okazało w idelany stanie). Szukam na gwałt zimówek (felg 17" o ile wejdą na te hamulce).

na razie tyle - ide dalej pojeździć. Uzależnia ten dźwiek silnika i power jaki sie czuje po wciśnieciu pedału. Troche szkoda ze tiptronic ale juz sie przyzwyczaiłem.

fotki niedługo.

pozdrawiam

mihau

Opublikowano

No czekamy na fotki

Opublikowano

ja tam nie wierze że kupiłeś S4 :P bo ja jakbym kupił to bym nie znalazł czasu żeby napisać na forum , a na pewno nie pierwszego dnia :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Opublikowano

Dawaj na spota w nastepny wtorek obowiazkowo :!:

Opublikowano

fotki :027:

Opublikowano

opis zachecający

lecz to malo

czekamy na fotki :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

HEHE poza S4 mam żone i dziecko, wiec musze jakieś kompromisy wypracowywać.

Kurde - do fotek to chciałem ją wypieścić, ale jak idzie zima to właściwie jeden pies...

mihau

[ Dodano: 23-01-2007, 23:43 ]

Po oknem stoja dwie A4 moich sąsiadów i moja S4. ciekawe jak im jutro kopara opadnie jak wyjdą jechac do pracy ;-)

Opublikowano

S4 avant to malinka :!: :a4fan:

... chociaz dla S4 to robię wyjątek i sedan może być...pozdro dla wujka norbiego :D

B6 S4 avant z tip to nie ta z ostrobramskiej :?: ;)

szkoda, że na spota nie podjechałeś :(:

Opublikowano

Po opisie bardzo fajna bryka zapodaj fotki :) nie musi być wypicowana do fotek :P

Opublikowano

mam mala wyobraznie i jak probuje sobie twoje A4 wyobrazic to zawsze widze swoje :one: bez fotek ani rusz :diabelek:

Opublikowano

z opisu fajna choć nie napisałeś czy ma : wspomaganie, ABS i elektryczne przednie szyby - a to fajne rzeczy są

[ Dodano: 24-01-2007, 09:44 ]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano

foty :?: :?: :?:

Opublikowano
Po oknem stoja dwie A4 moich sąsiadów i moja S4. ciekawe jak im jutro kopara opadnie jak wyjdą jechac do pracy ;-)

Ty nie garażujesz S czwórki :galy: :galy: :galy: :galy: :?: :?: :?: to ja sie boje w ogródku z zamkniętą na 4 spusty bramą , trzymać swoją A4 B5 z milionem zabezpieczeń :galy: a fotki to telefonem moga być :P

Opublikowano

czekamy z niecierpliowoscia na foty Twojej S4 :)

Opublikowano

dawaj foty .... :!: ... :diabelek:

Opublikowano

fotki są potrzebne :028:

Opublikowano

Ciekawe czy będą.. :?

Opublikowano

moze to nowe wcielenie tomboya :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Opublikowano
Czesc,

W Newbie się przedstawiłem troche czas na wiecej.

Auto mam od ... dzisiaj ;-) JEST BOSKIE. Wilko w owczej skórze. Wyglada zwyczajnie jak to tylko możliwe (jest srebrny - co chwile widać srebrne A4) ale pod maską siedzi wepchniety tam chyba łokciami i kolanami POTWÓR.

4.2 litra. 8 garnków. 4 lekko lewo, 4 lekko w prawo. fau osiem. V8.

Jak zadzwoniłem do kumpla sie pochawlić to pierwsze jego słowa były "no wreszcie stałeś mężczyzną - Twoje pierwsze V8"... hehehe.

Ja jak kupilem i pojechalem do kumpal pochwalic sie to skurczybyk jak kierowal to sie smial na glos sam do siebie :diabel:

W środku wiadomo - recaro, skóra czarna, navi plus i taki tam niewazne drobiazki (no nie przesadziłem - fotele są boskie).

Ja nie mam navi :(:

Avant, dla pospulstwa kombi hehe.

Na razie na letnich kołach (18" oryginalne, jak sie okazało w idelany stanie). Szukam na gwałt zimówek (felg 17" o ile wejdą na te hamulce).

NAwet w instrukcji obslugi zalecaja 17 na zime z oponami 225/45/17 ja takie mam i jest ok.

Gratuluje zakupu i mam nadziej ze kiedys poznamy nasze V8 :one:

Acha i dawaj foty jak najszybciej

[ Dodano: 24-01-2007, 18:55 ]

Kurde - do fotek to chciałem ją wypieścić, ale jak idzie zima to właściwie jeden pies...

Popiescisz to zone w nocy a S4 dawaj taka jak stoi..... widziales foty mojego brudasa? :D

Opublikowano

lud domaga się zdjęć !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.