Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze


mihau_mk

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

W Newbie się przedstawiłem troche czas na wiecej.

Auto mam od ... dzisiaj ;-) JEST BOSKIE. Wilko w owczej skórze. Wyglada zwyczajnie jak to tylko możliwe (jest srebrny - co chwile widać srebrne A4) ale pod maską siedzi wepchniety tam chyba łokciami i kolanami POTWÓR.

4.2 litra. 8 garnków. 4 lekko lewo, 4 lekko w prawo. fau osiem. V8.

Jak zadzwoniłem do kumpla sie pochawlić to pierwsze jego słowa były "no wreszcie stałeś mężczyzną - Twoje pierwsze V8"... hehehe.

W środku wiadomo - recaro, skóra czarna, navi plus i taki tam niewazne drobiazki (no nie przesadziłem - fotele są boskie).

Avant, dla pospulstwa kombi hehe.

Na razie na letnich kołach (18" oryginalne, jak sie okazało w idelany stanie). Szukam na gwałt zimówek (felg 17" o ile wejdą na te hamulce).

na razie tyle - ide dalej pojeździć. Uzależnia ten dźwiek silnika i power jaki sie czuje po wciśnieciu pedału. Troche szkoda ze tiptronic ale juz sie przyzwyczaiłem.

fotki niedługo.

pozdrawiam

mihau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE poza S4 mam żone i dziecko, wiec musze jakieś kompromisy wypracowywać.

Kurde - do fotek to chciałem ją wypieścić, ale jak idzie zima to właściwie jeden pies...

mihau

[ Dodano: 23-01-2007, 23:43 ]

Po oknem stoja dwie A4 moich sąsiadów i moja S4. ciekawe jak im jutro kopara opadnie jak wyjdą jechac do pracy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 avant to malinka :!: :a4fan:

... chociaz dla S4 to robię wyjątek i sedan może być...pozdro dla wujka norbiego :D

B6 S4 avant z tip to nie ta z ostrobramskiej :?: ;)

szkoda, że na spota nie podjechałeś :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mala wyobraznie i jak probuje sobie twoje A4 wyobrazic to zawsze widze swoje :one: bez fotek ani rusz :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu fajna choć nie napisałeś czy ma : wspomaganie, ABS i elektryczne przednie szyby - a to fajne rzeczy są

[ Dodano: 24-01-2007, 09:44 ]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oknem stoja dwie A4 moich sąsiadów i moja S4. ciekawe jak im jutro kopara opadnie jak wyjdą jechac do pracy ;-)

Ty nie garażujesz S czwórki :galy: :galy: :galy: :galy: :?: :?: :?: to ja sie boje w ogródku z zamkniętą na 4 spusty bramą , trzymać swoją A4 B5 z milionem zabezpieczeń :galy: a fotki to telefonem moga być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

W Newbie się przedstawiłem troche czas na wiecej.

Auto mam od ... dzisiaj ;-) JEST BOSKIE. Wilko w owczej skórze. Wyglada zwyczajnie jak to tylko możliwe (jest srebrny - co chwile widać srebrne A4) ale pod maską siedzi wepchniety tam chyba łokciami i kolanami POTWÓR.

4.2 litra. 8 garnków. 4 lekko lewo, 4 lekko w prawo. fau osiem. V8.

Jak zadzwoniłem do kumpla sie pochawlić to pierwsze jego słowa były "no wreszcie stałeś mężczyzną - Twoje pierwsze V8"... hehehe.

Ja jak kupilem i pojechalem do kumpal pochwalic sie to skurczybyk jak kierowal to sie smial na glos sam do siebie :diabel:

W środku wiadomo - recaro, skóra czarna, navi plus i taki tam niewazne drobiazki (no nie przesadziłem - fotele są boskie).

Ja nie mam navi :(:

Avant, dla pospulstwa kombi hehe.

Na razie na letnich kołach (18" oryginalne, jak sie okazało w idelany stanie). Szukam na gwałt zimówek (felg 17" o ile wejdą na te hamulce).

NAwet w instrukcji obslugi zalecaja 17 na zime z oponami 225/45/17 ja takie mam i jest ok.

Gratuluje zakupu i mam nadziej ze kiedys poznamy nasze V8 :one:

Acha i dawaj foty jak najszybciej

[ Dodano: 24-01-2007, 18:55 ]

Kurde - do fotek to chciałem ją wypieścić, ale jak idzie zima to właściwie jeden pies...

Popiescisz to zone w nocy a S4 dawaj taka jak stoi..... widziales foty mojego brudasa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...