Treść opublikowana przez miron78
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
łądniutki - nareszcie z tyłu też można usiąść - bo w A4 ilość miejsca z tyłu to dla mnie porażka ( przynajmniej dla moich wymiarów ).
-
[A4 B5] Nowe kólka mojej niuni
też tak myśle
-
[A4 2.0 TDI] Pierwsze foto
ładny silniczek.......no i reszta wiadoma
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
tak, tak - dołączam sie do pozdrowień
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
furak może być - coś czuje że byś mnie objechał :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
odpoczywa - zabawa zabawą a prezes pierwszy wstawał i ostatni kładł się spać bo pilnował żeby impreza spod kontroli się nie wyślizgneła - był patronem tej imprezy i zawsze to jakaś odpowiedzialność - i za to też wielkie podziekowania.
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
niema sprawy-co sie dało to się załatwiło-gdyby to odemnie zależało to wszystkim bym dał 2-os.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
w domciu już od 13.00 - nie wiem czy mam się cieszyć z tego jak było fajowo czy płakać, że już się skończyło.
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
dzięki za wszystkie dzięki :biggrin: a z mojej strony dzięki Hugo za całokształt - a każdemu z osobna za stworzenie wspaniałej atmosfery, za reprezentowanie klubu na najwyższym poziomie, za towarzystwo które było...............ech brak słów, za obecność i wszystko inne.A4 jest super klubem - bo tworzą go super osoby :exclaim: PS.( za wszystkie niedogodność organizacyjne które mogły się pojawić - z góry skromne przprosiny )
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Lukas nie gadaj tylko się zbieraj - jeszcze dziś wyskoczymy to sobie na miejscu kupimy oryginalne wiślańskie pantofelki :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tylko pozytywnie proszę :biggrin: no to PIĄTKOWICZE szerokości Wam wsztstkim a CZWARTKOWICZE........do zobaczyska za kilka godzin. [ Dodano: 01-03-2007, 09:03 ] oby tak dalej - słonce świeci całą mocą - temp. w cieniu +7,8
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nic się nie martwcie - sami to uwiecznimy
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
nono - naprawdę ładniutka - pogratulować - masz to co najważniesjze :exclaim:
-
[B5] Jaka gałka zmiany biegów. Co wybrać ?
mam gałeczke podświetlaną, kupiłem na allegro rok temu za 139zł i jest superowa, tania nie była ale wykonanie i materiały najwyższa jakość - wszyscy jadący samochodem bez wyjątku myśleli że tak ma każde audi ( tak idealnie jest dopasowana kolorystycznie ) Chyba ją widać na zdjęciach w dziale Moja A4
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
taki sobie, przecietniak, sprzedaj go..............................daj znać jakbyco ...........ja go kupię :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to już nas dwóch [ Dodano: 26-02-2007, 21:37 ] masz rację - trzeba się pokazać z jaknajlepszej strony - niech wiedzą że to poważny klub i poważni ludzie - zresztą audi zobowiązuje :exclaim:
-
1.8T AEB chip ale....
trudno mi powiedzieć - szpecem to ja w dziedzinie nie jestem - wiem tyle ile się nauczyłem na swoim aucie. Masz racje program mam lajtowy - choć niutków mam w zadowalającej ilość :biggrin: co do jazdy to niema porównania - przeyśpiecha rewelacyjna. Natomiast ja z moim autem jechałem nawet ( z szefem firmy która mi gaz zakładała ) 250 km w jedna strone do siedziby tejże firmy gdzie zajeli sie moim samochodem główni programiści firmy gazowej, spędziłem tam cały dzień i niestety nie dało się tego problemu przeskoczyć ( problemu dławienia sie i zwalniania gdy miało auto przyśpieszać ).Ostatecznie skończyło się na tym że mam wgrany program ( jako pierwszy bo nie jest on jeszcze nawet w sprzedaży ) który podczas maksymalnego obciążenia potrafi samoczynnie wspomóc się benzyna i samoczynnie po kilku sekundach powaraca na gaz.Nie wiem co mam Ci doradzić, może są inni którzy nie mają problemów w takich przypadkach.Ja już poprostu na takie rozwiązanie przystałem jako że zbyt dużo juz mnie to kosztowało.A VTG mi już kaski nie wróci z powodu tego że miałem problem na gazie ( mimo że przy programie wiedzieli że mam instalke, a druga sprawa też mam do nich 350km w jedna strone i nie bawi mnie jechanie do nich na każde jakies sprawdzanie czy korekty lub regulacje.) Chyba tak to już zostawię.Ja jadę normalnie to sobie jadę na gazie a jak nagle potrzebuję wciśnąć pedał gazu do podłogi to wdepuję instalka na sekundy włącza benzynke po czym wraca samoczynnie do gazu i jakoś się do tego przyzwyczaiłem [ Dodano: 25-02-2007, 17:22 ] a czy drugi raz bym się na taki krok zdecydował to nie wiem - bo przed programikiem naprawdę autko chodziło bez problemów - czy na benzynie czy na gazie - natomiast teraz wiadomo - przyśpieszenie daje radości na drodze ale nie odyło sie bez problemów.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie bo patronaci imprezy to wstydliwe chłopaki - ale kilka spraw i tak na początek trzeba będzie powiedzieć
-
Mój rowerek :)
oj da sie da - i to jak sie lata ( ale oczywiście tylko szosa wchodzi w gre )
-
Mój rowerek :)
Ono widzę że sprzęt masz dobrany z odpowiednich półek - osprzęt typu XTR oraz inne mówi sam za siebie.Choć od czasów kiedy byłem obcykany w tej dziedzinie na maxa troszke czasu już mineło - ale najwyższe pólki długo sie pamięta.Dla mnie zawsze najważniejesz było wykręcenie jak nalepszej średniej a pokonywane odległości zaczynały się od 100 conajmniej - mój rekord to 235km przejechanych jednego dnia natomiast jeżeli chodzi o najlepszą wykręconą średnią to było to 39,8 na dystansie 85km.A tygodniowo robiłem takie przebiegi że niejedni autem tyle nie robili. EEEeehhhhhhh były czasy.Teraz został sprzęt, ciuszki, zapiski tras i przebiegów, wspomnienia no i troszke w nogach [ Dodano: 24-02-2007, 23:05 ] - masz rację - wiem co to znaczy przejechać 170km na góralu - wilkie uznanie dla Ciebie :biggrin: [ Dodano: 24-02-2007, 23:07 ] oponki też mam Michelin - nigdy mnie nie zawiodły - i miały 1cm szerokości ( chciałbym zobaczyt Twojego górala na takich - hehehe
-
Mój rowerek :)
no to koledzy Trafiliście także w mój czuły punkt lecz umnie wygląda to troszke inaczej ( nie mam niestety fotek pod ręką ). Ja zasówam na szosówce Peugeot cours 100. Sprzęt już leciwy ale typowo wyścigowy.I już niestety nie te lata co kiedyś ( choć z starych lat coś w nogach zostało ).Zawsze byłem zwolennikiem szybkości i ilość kilometrów którą robiłem rowerem zadecywowała o takim właśnie rodzaju roweru.
-
1.8T AEB chip ale....
mam 1.8T, mam chip i instalację gazową - instalka była robiona u fachowców i mimo to nie wszystko wyszło po ich myśli. Najpierw był gaz a potem myślałem o chipie, dużo pytałem i w końcu się zdecydowałem no ale nie obyło się bez problemów.Troszke mnie to nerwów , czasu i kasy kosztowało żeby jakoś z tego wybrnąć.Na chiwlę obecną działa to tak że w momencie maksymalnego wciśnięcia pedału gazu do końca instalką przełącza się samoczynnie na benzyne i samoczynnie po kilku sekundach wraca na gaz( samo przełączanie jest nieodczuwalne ).Dzieje się tak dlatego że program stworzony przez VTG powoduje maksymalne otwarcie wtrysków przez długi czas czego instalka nie jest w stanie odczytać. zapewne chodziło im oto że ( mogłeś ich źle zrozumieć bo napewno mówili że "jeżeli ten czas bedzie DŁUŻSZY niż 20ms przy 6000 obrotach to komputer nie bedzie wiedział kiedy dać impuls na wtrysk i może byc BIG problem.... ")I dokładnie tak u mnie było - komputer gazowy tak długi czas otwarcia wtrysków traktował jako brak sygnału czyli zachowywał się tak samo jak przy zdjęciu nogi z gazu.W praktyce wyglądało to tak że kiedy chciałeś nagle przyśpieszyć i wciskałeś pedał gazu do końca auto zaczeło przyspieszać poczym nagle bardzo mocno szarpać i wytracać przyśpieszenie.Trudno to tak dołanie opisać tymbardziej że nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale tak mi to tłumaczono i tak mi się działo.Gdyby coś to pytaj oczywiście. [ Dodano: 24-02-2007, 22:32 ] według mnie szpece z gazu niewiele u mnie mogli zrobić - bardziej jestem skłonny powiedzieć że poprawy powinno dokonać się w programie z VTG.Czas wtrysków powinien mieć jakis swój parametr aby komputer gazowy mógł go odczytać.A jeżeli ten czas otwarcia jest zdyt długi instalka odczytuje to jako jego brak i dzieje się jak się dzieje.Prawdopodobnie poprawienie w jakiś sposób programu przez VTG powinno ten problem usunąć.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A tu mamy oficjalnie zgodę na udostępnienie rynku :biggrin: oczywiście ustawka jak i przelazjd musi się odbyć zgodnie z ustaleniami - oczywiście sprawę omówimy na miejscu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nic się nie martw postawisz po jedym piweczku (x75osób :biggrin: ) i będziesz klubowicz jak nic. A tak na poważnie oczywiście czuj się zaproszony - zapoznaj się z postem z pierwszej strony i oczywiście konieczny przelewik (szczegóły na priwa z hugo lub zemną)
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jasne - będzie to oczywiście konkurencja skierowana do osób towarzyszących :biggrin: