Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. gratuluję - ale odrazu wiedziałem, że nie wytrzymasz hehehe
  2. Ja nie będę komplikował gdzie będzie tam pojadę i decyzje uszanuje ( najważniejsze żyby sie wyrwać z miasta i kolejną superową impreze A4 zaliczyć ).Bedzie nowa miejscówka - OK będzie Wisła - pomogę z organizacją a co było nietak w 2007 postaramy sie wykluczyć bądź naprawić i tyle :th:
  3. Keżorowa miejscówka jest chyba OK na pierwszy rzut oka jest i coś dla oniacza ( apartmán - 1.600,- Sk/noc ) [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2007, 08:27 _________________________________________________Kwestia ceny z wyżywieniem no i ta frekfencja hhhhhhhmmmmmmm może się okazać że naprawdę będzie nieciekawie
  4. Witam kolege z odległych stron
  5. coś jak w gamie audi allroad ale tym modelem Vw pobił audi
  6. kolorek, rocznik, napęd i silnik :th: szkoda tylko że nie trafił Ci się S-line a przy okazji był wogóle 1.9tdiQ s-line ( bo na ogłoszeniach w całych niemczech nie znalazłem ani jednego )
  7. Jeżeli ktoś ma zamiar kupić golfa 4 generacji to tylko z importu - tak wygląda golf z polskiego salonu: http://moto.allegro.pl/item240383694_golf_iv_1_9_tdi_110_km_krajowy.html
  8. i to się nazywa dłubanie autka z zadbaniem o jego zdrowie na pełnej lini.
  9. Też miałem możliwość oceny tej furki w Kaletce i powiem tak - alvaro kup sobie B7 te B6 za cholere Ci nie pasuje
  10. Brynia o prezesa też niema się co martwić - po Wiśle dopiero na 3 dzień sie odezwał więc nic nowego.Po każdym naszym dużym zlocie Perezes siedzi przez 3 dni przy biurku i robi listę liści do sprzedania ( jednym słowem podsumowuje zachowania klubowiczów )
  11. Wilekie dzięki za organizację, towarzystwo i całą resztę.Brynia dzięki za kilkanaście kilometrów wspólnego powrotu ( a kreske musimy kiedyś powtórzyć obowiązkowo - w lepszych i spokojniejszych warunkach ). Oniacz dzięki za pełnienie funkcji ratownika podczas nieodpowiedzialnej kąpieli pod wpływem %
  12. a wysoka tam jest trawa , albo trzeba przejechać przez jakiś krawężnik ?
  13. ja wygląda sytuacja pogodowa w rejonach naszego zlotu bo z tego co widzę w telewizji to straszne żywioły tam przechodzą ( huragany , grady i inne ) na ile to prawda na żywca ? Nie chciałbym patrzeć na 40 audic po gradobiciu.
  14. Witam wszystkich - wreszcie mogę czytać ten temat nie jako obserwator ale jako uczestnik zlotu :>Co prawda po wielkich trudach ale na dzień dzisiejszy mogę jechać ( właściwie od początku nie brałem pod uwagę myśli, że może mnie tam nie być ).Info dla organizatorów: Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników ( Miron78 - 2 osoby - 3 doby - 2 część domu Kurka ) sprawę kwaterunku ustaliłem z ośrodkim (Taktuś wiesz oco chodzi ) przy okazji pozdrowienia dla sąsiadów Huga i Spankich
  15. Witamy kolegę z niedalekich stron
  16. OK Panowie - ja się pakuje i dziś wyruszam i równocześnie urywa mi się kontakt z netem więc liczę na info SMS co do konkretów zlociku ( Zdeniu masz mój nr więc czekam na info a z Lukasem i Cubrem jestem w kontakcie ) - pozdrawiam i do zobaczenia
  17. Słupsk jeszcze może być - a tak wogóle to my goście jesteśmy i na przychylność liczymy :>. A tak wogóle co to za kapryszenie : jeden widzę ma diesla a drugi 1.6+lpg - Lukas pożycz im furke niech sobie zatankują i przejadą dla porównania 100 km to odrazu wsiądą w swoje furki i bez gadki do Ustki przyjadą.
  18. Tylko koledzy pamiętajta- tym razem spocika zróbcie wyjątkowo w okolicy ustki ( bo w tych okolicach już nas troszke będzie ( Cuber, Lukas, Zdeniu, Iceman ja i niewiadomo kto jeszcze )
  19. fajna furka :slina:do setki podejrzewam dochodzi poniżej 10 sec.......................na ręcznym :>
  20. fele rewelacja - już kiedyś za nimi patrzyłem ( w sprzedaży z tego co wiem to są od niedawna ). Pytanie jak prezentowały by się na Audi
  21. Zdeniu zorganizuj tam coś w związku z nami ( jak się nie mylę to do Ciebie mam chyba najbliżej z Ustki ) chetnie zobaczę znowu Twoją czarnulke ( mam na myśli auto :> ) bo z Cubrem i Lukasem zobaczymy się bankowo
  22. Witajta wszystkim !!! no właśnie pomyślcie o jakimś spociku ja będę od 30.06 do 09.07 w Ustce. Z Cuberem jestem w kontakcie więc ustalcie coś w większym gronie i dajcie znać. Sprawdzimy tą Waszą organizację :>przedstawiciele KR i SK już się wpisali na listę obecnych. [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 11:47 _________________________________________________PS. Tylko nie róbcie spota gdzieś, gdzie musielibyśmy robić dużo km ( troche już będziemy meli za sobą ) zadbajcie o nasze portfele hehehe
  23. Graruluję całości efektu - dla mnie rewelka patrząc na to co było - a fele nie wiem jak na żywo ale wyglądają kozacko - bardziej agresywnie niż ori
  24. miron78 odpowiedział(a) na kalemeon temat w Audi A4/S4 B6
    eeeeecccchhhhhh niema to 1.8T w B6
  25. jakże miałaby mi się nie podobać skoro mamy kilka tych samych detali Ale masz chętnych na przedni zderzaczek - zrób licytację. I możesz sobie zdjąć te tylne odblaski - odrazu widać że autko było sprowadzane bo w niemczech przy montażu tylnych lamp które są u Ciebie takie odblaski to obowiązek ( miałem to samo ) a bez nich napewno będzie ładniej a bez dodatkowych kosztów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.