Treść opublikowana przez miron78
-
[B6 AVF] Wykres po programie
gratuluję - ale odrazu wiedziałem, że nie wytrzymasz hehehe
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ja nie będę komplikował gdzie będzie tam pojadę i decyzje uszanuje ( najważniejsze żyby sie wyrwać z miasta i kolejną superową impreze A4 zaliczyć ).Bedzie nowa miejscówka - OK będzie Wisła - pomogę z organizacją a co było nietak w 2007 postaramy sie wykluczyć bądź naprawić i tyle :th:
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Keżorowa miejscówka jest chyba OK na pierwszy rzut oka jest i coś dla oniacza ( apartmán - 1.600,- Sk/noc ) [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2007, 08:27 _________________________________________________Kwestia ceny z wyżywieniem no i ta frekfencja hhhhhhhmmmmmmm może się okazać że naprawdę będzie nieciekawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z odległych stron
-
tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
coś jak w gamie audi allroad ale tym modelem Vw pobił audi
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
kolorek, rocznik, napęd i silnik :th: szkoda tylko że nie trafił Ci się S-line a przy okazji był wogóle 1.9tdiQ s-line ( bo na ogłoszeniach w całych niemczech nie znalazłem ani jednego )
-
tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
Jeżeli ktoś ma zamiar kupić golfa 4 generacji to tylko z importu - tak wygląda golf z polskiego salonu: http://moto.allegro.pl/item240383694_golf_iv_1_9_tdi_110_km_krajowy.html
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
i to się nazywa dłubanie autka z zadbaniem o jego zdrowie na pełnej lini.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Też miałem możliwość oceny tej furki w Kaletce i powiem tak - alvaro kup sobie B7 te B6 za cholere Ci nie pasuje
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Brynia o prezesa też niema się co martwić - po Wiśle dopiero na 3 dzień sie odezwał więc nic nowego.Po każdym naszym dużym zlocie Perezes siedzi przez 3 dni przy biurku i robi listę liści do sprzedania ( jednym słowem podsumowuje zachowania klubowiczów )
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Wilekie dzięki za organizację, towarzystwo i całą resztę.Brynia dzięki za kilkanaście kilometrów wspólnego powrotu ( a kreske musimy kiedyś powtórzyć obowiązkowo - w lepszych i spokojniejszych warunkach ). Oniacz dzięki za pełnienie funkcji ratownika podczas nieodpowiedzialnej kąpieli pod wpływem %
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
a wysoka tam jest trawa , albo trzeba przejechać przez jakiś krawężnik ?
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
ja wygląda sytuacja pogodowa w rejonach naszego zlotu bo z tego co widzę w telewizji to straszne żywioły tam przechodzą ( huragany , grady i inne ) na ile to prawda na żywca ? Nie chciałbym patrzeć na 40 audic po gradobiciu.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Witam wszystkich - wreszcie mogę czytać ten temat nie jako obserwator ale jako uczestnik zlotu :>Co prawda po wielkich trudach ale na dzień dzisiejszy mogę jechać ( właściwie od początku nie brałem pod uwagę myśli, że może mnie tam nie być ).Info dla organizatorów: Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników ( Miron78 - 2 osoby - 3 doby - 2 część domu Kurka ) sprawę kwaterunku ustaliłem z ośrodkim (Taktuś wiesz oco chodzi ) przy okazji pozdrowienia dla sąsiadów Huga i Spankich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę z niedalekich stron
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OK Panowie - ja się pakuje i dziś wyruszam i równocześnie urywa mi się kontakt z netem więc liczę na info SMS co do konkretów zlociku ( Zdeniu masz mój nr więc czekam na info a z Lukasem i Cubrem jestem w kontakcie ) - pozdrawiam i do zobaczenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słupsk jeszcze może być - a tak wogóle to my goście jesteśmy i na przychylność liczymy :>. A tak wogóle co to za kapryszenie : jeden widzę ma diesla a drugi 1.6+lpg - Lukas pożycz im furke niech sobie zatankują i przejadą dla porównania 100 km to odrazu wsiądą w swoje furki i bez gadki do Ustki przyjadą.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko koledzy pamiętajta- tym razem spocika zróbcie wyjątkowo w okolicy ustki ( bo w tych okolicach już nas troszke będzie ( Cuber, Lukas, Zdeniu, Iceman ja i niewiadomo kto jeszcze )
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
fajna furka :slina:do setki podejrzewam dochodzi poniżej 10 sec.......................na ręcznym :>
-
Co sądzicie o tych felach ??
fele rewelacja - już kiedyś za nimi patrzyłem ( w sprzedaży z tego co wiem to są od niedawna ). Pytanie jak prezentowały by się na Audi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdeniu zorganizuj tam coś w związku z nami ( jak się nie mylę to do Ciebie mam chyba najbliżej z Ustki ) chetnie zobaczę znowu Twoją czarnulke ( mam na myśli auto :> ) bo z Cubrem i Lukasem zobaczymy się bankowo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witajta wszystkim !!! no właśnie pomyślcie o jakimś spociku ja będę od 30.06 do 09.07 w Ustce. Z Cuberem jestem w kontakcie więc ustalcie coś w większym gronie i dajcie znać. Sprawdzimy tą Waszą organizację :>przedstawiciele KR i SK już się wpisali na listę obecnych. [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 11:47 _________________________________________________PS. Tylko nie róbcie spota gdzieś, gdzie musielibyśmy robić dużo km ( troche już będziemy meli za sobą ) zadbajcie o nasze portfele hehehe
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
Graruluję całości efektu - dla mnie rewelka patrząc na to co było - a fele nie wiem jak na żywo ale wyglądają kozacko - bardziej agresywnie niż ori
-
[B6 1,8T] 2002r.
eeeeecccchhhhhh niema to 1.8T w B6
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
jakże miałaby mi się nie podobać skoro mamy kilka tych samych detali Ale masz chętnych na przedni zderzaczek - zrób licytację. I możesz sobie zdjąć te tylne odblaski - odrazu widać że autko było sprowadzane bo w niemczech przy montażu tylnych lamp które są u Ciebie takie odblaski to obowiązek ( miałem to samo ) a bez nich napewno będzie ładniej a bez dodatkowych kosztów.