Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. ja już wiem że na 90% będę ( ciekawe jak pogoda dopiszę ) no i muszę się zaopatrzyć w Red Bule bo to jednak trochę drogi a ekipa z którą jade planuje wyjazd o 3.30 jako że chcą byc z samego rana no i stajemy w 4 miejscach po drodze gdzię bedą się dołączać ludziska ( jedziemy w sumie około 40 autek )- tak więc jak mnie ktoś dojrzy to nie jestem po % tylko tak poprostu wyglądam :biggrin: i bez obawy można podchodzić [ Dodano: 23-04-2007, 11:06 ] a kibicował będę wszystkiemu z
  2. dołączam się do pytania bo różne opinie się słyszy o tych silnikach któreś ponoć były mnie udane i bardzo wrażliwe - pytanie które odznaczają się małą awaryjnością i.t.d.
  3. startuj, satrtuj - bedę kibicował bo ja z moja mocą to jedynie mogę jejździć po parkingu i hot-dogi sprzedawać [ Dodano: 19-04-2007, 11:02 ] niech A4 zaznaczy swoją obecnośc na starcie - choć bedę też kibicował kuzynowej A3 chyba mogę nie ? to też audi - w dodatku konkretne :biggrin:
  4. Bryniu Ciebie poznam bez problemu Spanky z Tobą też nie będzie problemu ( tylko chodź wyprostowany ) a napewno Cie wylukam:biggrin:
  5. I Runda WRMP 1/4 mili im. Jana Wdowczyka 28 kwietnia 2007 - Warszawa (Lotnisko Bemowo). Jeżeli nic planów nie zmieni to będę obecny.Wybieram się gościnnie (oczywiście swoim autkiem ) z członkami A3 klubu ( ponoć będzie niemała kolumna samochodów-a w sumie kolumna A3 ) i chciałem zapytać kogo będę mógł z naszych klubowiczów na mijescu spotkać ? Ja oczywiście zabieram znaki rozpoznawcze ( smycz i koszulka klubowa-no i furacz na parkingu ).kogo z Was mogę wypatrywać ? ktos może startuje ? [ Dodano: 18-04-2007, 12:09 ] dla chętnych : http://www.sss.org.pl/event.php?view=280407
  6. moja ocena jest identyczna, a jeżeli ktoś jest zainteresowany tym allroadem to proszę bardzo : http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1419939
  7. ta mocniejsza o nr rej SGL ( czyli takich jak moja ) to była mojego kuzyna : 2001r, 235km, 440nM, diesel oczywiście, skrzynia 6 - ładnie to jejździ. Apropo programu z allroad też przegapiłem ale oczywiście będę pilnował aby zerknąć na powtórkę bo zapewne cały tydzień bedą powtarzać - a co do jednego z konkurentów to wczoraj byłem na jazdach próbnych mondeo ST220 - wrażenia : ciekawe autko ale nie powalające, 226km, 280nM, skóra recaro, fele 18, xenon ogólnie standard przy st, jejździło się bardzo przyjemnie, wszystko ok, miejsca w środku dużo więcej niż A4 begażnik też super ( był to 5 drzwiowy ).Podsumowując zewnętrznie Ok, wypas bardzo OK, wrażenia i komfort jazdy OK, wykonanie wiadomo(półka niżej niż audi) osiągi dobre ale daleko im do sportowych.
  8. no i wygrałą moja furka ( moja furka marzeń )
  9. Hugo aż tak źle z nimi ?
  10. dla mnie extra !!! gratki
  11. milosz może i autko masz ładne ale u mnie masz z góry przerypane !!!! ( tak blisko mieszkać i nie dać znaku życia ) jak się do 2 dni odezwiesz to jeszcze masz szanse odkupić winy.Daj jakiś namiar to pogadamy - podjadę - tylko muszę sobie kratki poznaczyć żeby mi nie znikły bo widzę że w potrzebie jesteś :biggrin:
  12. dzięki pre_pl a tak wogóle patrząc na tą tabele to myslałem że audi będzie dużo dużo lepsze a widać różnica nie jest jakaś powalająca.A z drugiej strony biorąc pod uwagę że to flagowy model forda i patrząc na jego osiągi to mi się wydaje że to żadna rewelacja porównując do mojego 10 letniego A4 które niczym nie powala ( moment i przyśpieszenie do 100km/h wydaje mi się bardzo zbliżone ) ciekawe jak to w realu bo ogólnie bardzo ciekawy model forda ( ciekawe jak to jejździ ).
  13. http://moto.allegro.pl/item183196269_mondeo_st220_2004_krajowy_bezwyp_1_wl_f_vat_22_.html jak wam się podoba ten tekst - oto najważniejsze zdanie opisu St220 : "Silnik V6 rewelacja, pięknie dotarty, nie gazowany na zimno – z pod świateł bierze o jedną długość Mustanga 2003r V8 260KM w automacie, Audi A8 D3 V8 4.2 335KM – ciężkie audi odstaje jeszcze bardziej, ale bardzo możliwe że to wina zatankowanej PB 95 bo serwis audi nic nie wykazał. " na jednym ze zdjęć nawet widać chyba te A8 - ale z tego co wiem to nie jest ono wcale takie ciężkie żeby je fordem objechać.
  14. Ładniutki i widać chyba bardzo zadbany tylko dlaczego te zdjęcia z tak daleka.
  15. ładną sztuke udało Ci się wyszukać - gratulacje - stan rewelacyjny ( jak możesz napisz na priwa ile dałeś )
  16. dzięki za filmik,........... nie nie......... nic się nie martw.............to nic że nas dołujesz.............jakoś sobie poradzimy :exclaim:
  17. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ice - wszystko ok - ja i tak oczywiście jestem za Tobą :biggrin: tylko jakoś miałem wrażenie że te A8 jakoś się spóźniło z ruszeniem - chyba że to tak na tym nagraniu wyglądało ( albo masz szybszą reakcję od kolegów ) [ Dodano: 26-03-2007, 09:33 ] niema o czym gadać - wpadne kiedyś przejazdem ( niema jak na żywca - efekty dżwiękowe i te sprawy ) :biggrin: [ Dodano: 26-03-2007, 09:37 ] a póki co objejżdżaj ich dalej - i wklejaj filmiki ( jak masz możliwość wykorzystaj statyw do kamerki - będziemy mieć lepszą jakośc hehe )
  18. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wiem, wiem ale zmierzyć można każde. no tu to akurat nie miałbyś za wiele do pogadania ale jak już mówiłem chodzi o samo sprawdzenie czasu ale skoro jak piszesz już go znasz to niema tematu.Icek a co do wyścigów to właśnie dużo jest samochodów normalnych , szosowych w żaden specjalny sposób nie przygotowanych do wyścigów - startują dla sprawdzenia siebie.Z tego co wiem to nawet są wymogi aby autko nie było wybebeszone tylko miało wszystko jak seryjne ( przynajmnije w pewnych klasach ).
  19. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ICE nie myślałeś kiedyś żeby wystartować w jakiś wyścigach na 1/4 mili ? już nie chodzi o pokonanie jednego czy drugiego ale o sprawdzenie faktycznego czasu przejazdu w stworzonych do tego warunkach.Te starty które pokazujesz to napewno super zabawa ale jakby nie było widać że samo ruszenie często jest nierówne co się przekłada na całość wyścigu, a tam masz 2 starty i niezależnie który jesteś na mecie 2 razy jesteś zmierzony - i wiesz co naprawdę potrafisz i jak Twój czas wypada przy innych furach.A tak ogólnie to super że masz się czym bawić i z kim bawić.
  20. gratulacje - super prezencja
  21. popieram wszystkich
  22. miron78 odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    no..............nie powiem.......... ładniutka
  23. no ładnie ładnie - ogólnie bardzo fajna ta jego bryka - i niema tych bocznych gumowych listew które są u mnie, teraz przynajmniej widzę jak to bez nich wygląda i jest naprawdę extra.A klosze jednak całkiem inny efekt niż te moje ori( też ciekawie )
  24. ciekaw jestem o jakich mówicie - nie widziałem Kuniowego tyłka U mnie to tak wygląda - ale to już takie klosze Hellowskie
  25. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ŁADNIE ICE - DZIęKI ZA FILMIK - POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.