Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem... ale kolesiowi dali porównanie .. Allroad 2.7BiTurbo ponad 300 km by MTM, Mondeo St220, Chrysler 300C, BMW jakas trójka w dieslu z AWD ..jasne że wybrał najlepsze auto ..czyli Allroad.. dodam że był w full wypasie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze akurat dzisiaj nie oglądałem, chciaz w ciemno wybrałbym Allroad, zreszta mój aviatarek pokazuje wszystko :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to male OT ale jednak troche w temacie :) wie ktos gdzie mozna zassac odcinki Zakupu kontrolowanego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny samochodzik. Nie ma co porównywać z tamtymi.

Audi coraz bardziej popularne... w tym czyms co prowadzi TEDE (nielzy luzak) na Turbo tez ostanio byly Audice--> Klub A3 (a kiedy nasz?), ten potwór A4 co startuje na SSJ i cos jeszcze ale nie pamietam. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym czyms co prowadzi TEDE (nielzy luzak) na Turbo tez ostanio byly Audice--> Klub A3 (a kiedy nasz?),

ta mocniejsza o nr rej SGL ( czyli takich jak moja ) to była mojego kuzyna : 2001r, 235km, 440nM, diesel oczywiście, skrzynia 6 - ładnie to jejździ. Apropo programu z allroad też przegapiłem ale oczywiście będę pilnował aby zerknąć na powtórkę bo zapewne cały tydzień bedą powtarzać - a co do jednego z konkurentów to wczoraj byłem na jazdach próbnych mondeo ST220 - wrażenia : ciekawe autko ale nie powalające, 226km, 280nM, skóra recaro, fele 18, xenon ogólnie standard przy st, jejździło się bardzo przyjemnie, wszystko ok, miejsca w środku dużo więcej niż A4 begażnik też super ( był to 5 drzwiowy ).Podsumowując zewnętrznie Ok, wypas bardzo OK, wrażenia i komfort jazdy OK, wykonanie wiadomo(półka niżej niż audi) osiągi dobre ale daleko im do sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem ten odcinek i część o tym allroadzie, śliniłem się jak niemowlak na widok cycka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem ten odcinek i część o tym allroadzie, śliniłem się jak niemowlak na widok cycka

Pomyśl co sie ze mna działo jak w blasku latarni, neonów itp oglądałem na żywo na stacji przy casto w Krakowie czarnego allroada.. eh.. niezapomniany widok.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem okazje na parkingu oglądac allroada w nowej wersji :eek: (nawet pierwsze 3 litery rejestracji miał takie jak ja - chociaz tyle mamy wspólnego) eh.. fura zarombista, a kiedys podobało mi sie jeszce Volvo CX 70 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam, wybór prosty jedyny i słuszny to Audi, potem długo długo nic, ale zaraz potem Mondeo ST 220.

moja ocena jest identyczna, a jeżeli ktoś jest zainteresowany tym allroadem to proszę bardzo :

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1419939

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...