Treść opublikowana przez miron78
-
[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?
dzięki wszystkim WIELKIE - ja tam do ścigantów nie należę ale pytam bo chciałem wiedzieć komu zjechać na prawy pas a komu nie hehe a nie ukrywam że mało danych znalazłem na temat BEX.Bryniu jak mi dodadzą 20 kucy to zawsze to będzie 210 więc martwił się nie będę choć oczywiste dla mnie że na takie przyrosty jak u Was to niema co liczyć i to wiedziałem od razu.Tak czy siak w pierwszej kolejności zrobie program ( oczywiście wykresik pierwsi będziecie widzieć ) a później będziemy porównywać
-
[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?
a jak wygląda porównanie mojego silniczka z programem kontra 3.0 ?
-
Naklejka S-line za zegary .
fajnie te naklejeczki wyglądają - bardzo fachowo, chyba by mi sie widzały u mnie ( ale muszę przemysleć ).Ale sama naklejka wygląda :th:
-
[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?
Witam! - pytanko jak w temacie, wiem że pytanko może i banalne ale ciekawi mnie to a nie mogę znaleść jasnej odpowiedzi.Dokładnie chodzi mi o B6 Avant 1.8TQ (seria 190) manual- jak wyglądają realne osiągi w serii i po programie ( w przybliżeniu ).Jeżeli mało kto spotkał się z tą wersja silnikową to proszę o podanie danych tego samego autka z silnikiem 1.8TQ lecz seria 150 ( w tym wypadku mogę chyba liczyć na większą ilość odpowiedzi ).Część druga pytania : Jakim wersją silnikowym w budzie B6 będę musiał zjechać z lewego pasa mając u siebie program ( nie mówiąc oczywiście o S4 ) - dzięki.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
nooo, bo ja już spakowany jestem i nie wiem gdzie jechać Rob jak już się spakowałeś a chcesz być klubowiczem, który był na wszystkich naszych dużych zlotach to jedź sobie do kaletki na 2 dni ( zaliczymy Ci to :> )
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
jak zlot zimowy to TYLKO GÓRY a jak ktoś ma niskie auto i się boi śniegu to trudno
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
taktuś - nie rozumiem - czyżbym coś przegapił ? w czym mam pomóc ? z tego co widzę nie ma konkretów imprezy narazie.
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Panowie co jest ????????? taka okazja na spotkanko a tak mało chętnych ?
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Będę na pewno ale hamowanie chyba odpuszczę - i tak bedę je miał za free przy programie ( choć nie powiem....... kusiłoby kusiło )
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
autko ładniutkie a jeżeli chodzi o kólka to będę miał do sprzedania 17 ori s-line z nowymi oponami 235/45/17 ( felgi stan ideał, nie naprawiane a opony nówki ) dodatkowo 5 felga nówka gratis ( kółeczka widać w dziale moja A4 )
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
co ty dużo pisać stan widać igła no i s-line mówi sam za siebie - gratulacje wyszukanej sztuki - nie za dużo takich :th:
-
jakie zimówki mi podejdą ?
dzięki za pomoc - zostawiam zimówki z B5 :th:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
wszystko OK ale fele i kolor totalna porażka - jak tak można na droge wyjechać
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
niema takiej możliwości narazie to nawet nie mam czasu posmakować jazdy bo zabiegany jestem i cały czas latam zielonym ( zresztą w pierwszej kolejności formalności z B6 muszę załatwić ) prędzej się nigdzie nie ruszam [br]Dopisany: 08 Październik 2007, 12:31 _________________________________________________ Oniacz pierwsze wrazenia są następujące tam było 1.8T+program na 170 i różnica w osiągach wg mnie jest duża ( tzn. mam wrażenie jakby zielony miał z 50 kucy więcej )w B6 wciskam pedał do końca i czekam na jakieś wciśnięcie w fotel a on coprawda przyśpiesza ale jest to takie jednostajne.Napewno narazie furacz osiągami nie fascynuje.Jeżeli chodzi o zawias to tam był niby extra sportowy ( niski i sztywny ) skolei w B6 niby seria tyle że s-line a jest 2 razy sztywniejszy od mojej B5.Narazie ogólnie jejździ się przecudnie i mniej zwracam w tej chwili na osiągi a raczej podczas jazdy delektuje się wnętrzem i komfortem jazdy ( to tyle z pierwszych wrażeń ) .............acha i jak włączam zapłon to najpierw wyskakuje mi napis OK świeci 2 sekundy gaśnie i zaświeca się CHIPUJ MNIE - wy też tak macie ? kto to usuwa - Rogal ?
-
jakie zimówki mi podejdą ?
Mam pytanko ( A4 B6 avant ) letnie kółka mam seryjne o rozm.235/45/17 natomiast jeżeli chodzi o zimówki to zostały mi z B5 205/55/16 ( fela stalowa ) i chciałem zapytać czy to jest odpowiedni rozmiar dla mnie i podejdzie czy nie ? wydaje mi się że nie ale pytam bo pewny nie jestem.I czy jeżeli to nie jest mój odpowiednik to czy mogę takie założyć bo różnica będzie nie wielka czy raczej nie powinienem takiego rozmiaru zakładać ( jeżeli tak to jaki jest odpowiedni przy feldze zimowej 16 ) - dzięki za pomoc
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
hehehe Lukasik a ty co się czepiasz :Dto że na tylnej klapie niema znaczka 1.8TQ to też nie jest oznaka że to nie jest 1.8TQ
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
bez przesady..........jeszcze nie mało mi brakuje choć w sumie mam niezłą furmankę 3.6litra biturbo 360kucy czyli fura ica niema nic do gadki
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
dzięki wszystkim za opinie - coprawda miał być inny kolor no ale bez przesady - chyba jest dobrze Poziek napewno będziemy w stałym kontakcie bo w przyszłości bedę miał do Ciebie kilka spraw ( w końcu kupiona za Twoją namową :th: )[br]Dopisany: 06 Październik 2007, 22:24 _________________________________________________ to fakt - postanowiłem że nie odpuszczę w szukaniu - pakiet S-line musiał być
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
04.10.2007 po 3 miesięcznych poszukiwaniach ustawiłem w garażu nowego paździocha ale konkretnie : Audi A4 Avant 1.8T Quattro ( seria 190 kucy ) 08.07.2003r Wypasik : - kolor platynowa perła ( audi exclusive ) - xenon ( samopoziomujące, spryskiwacze ) - 8x poducha - audio BOSE ( 9 głośników, wzmacniacz , subwofer, zmieniarka 6 cd ) - chrom pakiet 100% - s-line 100% - skóra+materiał speed ( s-line ) - czarna podsufitówka ( s-line ) - skórzana sportowa kierownica i gałka zmiany biegów ( s-line ) - aluminium wykończenie wnętrza ( s-line ) - sportowe zawieszenie - 30mm ( s-line ) - Navi+ - 4x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota) - elektryczne i podgrzewane lusterka - podgrzewane fotele z elektrycznym ust. lędźwiowym - 6 biegów - fele 235/45/17 ( s-line ) - pakiet oświetlenie - pakiet zima - pakiet schowek - czujnik zmierzchu - pełny kolorowy FIS - klimatronik 2-strefowy - samościemniające lusterko wew. - funkcja odprowadzenia do domu - 2x podłokietnik - ABS+ESP+ASR+EBD ........hhhmmmmm no i reszta to podstawa więc nie wypisuję....... na szybko to chyba tyle poczynione modyfikacje : - zmiana softu COMPSPORT + turbina z audi TT 225Ps ( ok 225KM , 310nM ) - zciemnione tylne szybki ( folia 3M FX35 ) - wymiana xenon na Bi-xenon - wymiana Navi+ na RNS-E - rozbudowa RNS-E o DVD PHANTOM 300B - wymiana felunku S-line 235/45/17 na polerki z A8 225/40/18 - wymiana seryjnych lamp tylnych na ledy
-
[B6 AVF] moja druga 4
Gratulacje - pierwsza cieszyła oko a ta bedzie cieszyć oko :th: BRAVO za 1.8TQ i parktronic
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
gratulacje !!! ładniutka - wyśpij sie i odpocznij ( wiem ile Cię to kosztowało - moje wjechało do garażu przedwczoraj o 17.00 ) , jak dojdziesz do siebie daj więcej fotek i mały opisik
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
Poziek Twoja opinia o tych motorkach a także Twoje namiary które podałeś w jednym z tematów ( namiary na tą firmę z Warszawy która BEZPROBLEMOWO gazuje takie furki ) skłoniła mnie do tego aby do poszukiwań dołożyć silniczek 1.8TQ niezależnie czy będę to gazował czy nie ( choć wiem że narazie nie ) Zresztą obecny silniczek który mam pod maską mówi sam za siebie Ale zobaczymy co się trafi - TDI zawsze mnie korciło - Poziek tak czy siak masz u mnie pożądnego browara :th:
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
Dzięki wszystkim za info ( wielkie dzięki Poziek ).A co do szukania fury to powiem tak : szukam około 2-3 miesiące, śpieszyć mi się nie śpieszy-jejździć czym mam.Miałem pewne kryteria z któych nie chciałem zrezygnować czyli: B6,awant,03-04 rok,s-line,quattro,najlepiej 1.9tdi ( no i wiadomo chciałoby się jak najwięcej ) ale niestety nawet na rynku niemieckim znalezienie czegoś takiego jak 1.9TDIQ S-line chyba jest niemożliwe ...... no może za 18-20 tyś.W zwiazku z tym szukam furki o tych samych kryteriach wyszukiwania lecz staram się znaleść to wszystko w połączeniu z silnikiem z którym jest to bardziej możliwe, a zdażają się z silnikami 2.5tdiQ(180), 3.0QV6 i 1.8TQ(150,163 i właśnie ten mało spotykany 190)[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 14:06 _________________________________________________ Flyer 1.9Q nie odpadłoby bo można znaleść - odpadło dopiero jak zobaczyłęm Twoje S-linowe wnetrze, jak usiadłem u Ciebie to stwierdziłem że innego nie chcę a 1.9tdiQ+S-line jakoś nie moge trafić więc szukam rozwiązania z innymi motorkami
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
Poziek - wielkie dzięki - czyli rozumiem jest to silniczek godny polecenia ? czekam na dalsze Wasze info w tej sprawie.[br]Dopisany: 02 Październik 2007, 19:01 _________________________________________________może ktoś ma ten model silnika w swojej A4 ? jak się to sprawuje ?
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
Witam - pytanko jak w temacie, jest ich co prawda mało ale są ( B6 2003r 1.8tQ 190ps ).Jeżeli ktoś posiada jakąś wiedzę na temat tego silnika to proszę o podzielenie sie ( czym się różni od 163 i 180 kucy, czy są ok czy to jakaś nie udana konstrukcja, czy to jeszcze można chipować czy nie bardzo i.t.d. ) słyszałem że to USA wersja ale w niemczech w salonach też była do kupienia więc proszę o info - dzięki * (temat poprawiony)