Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. jak dla mnie tylko i wyłącznie nr 1 - już na nią wcześniej zerkałem ale cena troszke wysoka - ale fela jest kosmiczna ( a swoja drogą jak to możliwe że Ty z Gliwic ja z Knurowa i jeszcze Twojej furki nie widziałem - musimy sie zgadać a tymbardziej jak zakupisz tą felge
  2. Witamy nowego klubowicza :th:
  3. Mironku nie zamykamy, czekamy jeszcze na: -lusterka chrom -listwy S4 -ledy malikowe a w serduchu: -GTRS eliminator kit :th: Potem będę mówił ci bracie No chyba, że juz teraz mogę ?? - lusterka chrom lub satyna :th: - listwy S4 :th: ( choć nie do końca jestem pewien że będą pasowały ) - ledy malikowe :th: jaknajbardziej :th: - GT3RS eliminator kit :th: jaknajbardziej :th: tylko najpierw sprawdzę na necie co to jest i gdzie się wsadza bo nazywa się fajnie
  4. sprzedane w kpl. w tym samym dniu w którym kupiłem nowe Biznesmen hehe - ale zostały w klubie [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 09:04 _________________________________________________Właśnie się dowiedziałem że zawias mam 1BV czyli -30mm
  5. sprzedane w kpl. w tym samym dniu w którym kupiłem nowe
  6. czyli standard - jak zawsze :>
  7. Poziu Flyer - jak Was tu pogodzić - z kim trzymać Poziu to brat silnikowy Flyer brat kolorystyczno wersjowy
  8. Bo taki właśnie zły wpływ ma to forum na ludzi człowiek się na ogląda na czyta i potem nic tylko reza i reza - tak to już jest teraz już nic nie zrobie - siedzę w tym po uszy eechhh te forum tak bym o niczym pojęcia nie miał i więcej kasy na koncie by leżało ale z drugiej strony................spojrzenia innych - bezcenne
  9. kurcze po pierwsze ciężko je dostać a po drugie znowu ten nasz kolor ( czy jest sens takie zakładać - może się okazać że jest bardzo mała różnice między nimi a naszym kolorem ) zresztą Ty je widzisz na zlotach a ja tylko na ogólnopolskich bo u nas nikt takich niema - dlatego ciężko mi powiedzieć i się zdecydować
  10. hehe - już się mnie oto Lukaszek pytał ale nawet nie wiem - ma mi odpisać gdzie to mam zczytać i sprawdzić ( wtedy odpisze )[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 12:19 _________________________________________________jeszcze kurna myślę co z lusterkami ale nie chcę zepsuć ( ori , chrom , satyna - którą ciężko dostać ) jakoś ciężko mi wybrać najlepszą opcje
  11. Flyer Twojej opini byłem najbardziej ciekaw ( oczywiście dzięki za szczerość ) ale powiem Ci że kurna 2 miesiące myślałem jaki felunek wsadzić żeby jakoś uatrkcyjnić tego furacza - u Ciebie inna sprawa bo jest wygląd S4 i można dać bardziej agresywne ( sportowe ) fele np. S4 , RS6 , RS4 - ale u mnie jakoś się nie widziały
  12. Zdeniu rozumiem że odrazu po kupnie zmienił byś kolorek na czarny i motorek na dieselka [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 23:22 _________________________________________________no i wreszcie największe mody poczynione ( oprócz zmiany softu ) RNS-E + DVD już śmiga ( dzięki Alvaro ) a dzisiaj wymieniłem felunek ( fotki 1 post ) nie wiem jak ocenicie fotki ale na żywo dla mnie rewelacja a to chyba najważniejsze.Co do felunku to najwięcej wątpliwości było czy będzie on ciekawie wyglądał z tym kolorkiem - wg mnie jest miodzio - Flyer możesz ocenić i porównać
  13. miron78 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Oniak przyjedź nim na letni a dziewczyny podjadą Twoją B7 - ja też chce oblukać forda Onia być kolegą - ja dla Was specjalnie na letni Hummera targałem ze sobą
  14. kupiłem wszystko jak w pierwszym linku , płatnośc przy odbiorze przesyłka 150 zł
  15. o kur..a dla mnie rewelacja - dzięki wielkie kolego - fele już zamówione i dzięki wszystkim za opinie.Wiem że ori s-line są :th: a te może i są oklepane tymbardziej dla nas ( zapaleńców, znawców, klubowiczów ) ale mnie i żonce zawsze się podobały i wcale aż tak dużo na drogach ich niema, tymbardziej w moim Knurowie gdzie na samych 18 jejżdżą tylko traktory i kombajny. Tak więc niech się dzieje co chce - efektem oczywiściwe odrazu się z Wami podziele.Ori s-line napewno mają bardziej sportowy charakter te zaś są bardziej limuzynowate.Z jednego cieszę się napewno.............będę miał 18 :th:
  16. fotki mojej furki są w dziale moja A4 a fotki zdjęci tylko te co na allegro więc jeżeli to mało to może wieczorkiem coś uda mi się wkleić[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 12:32 _________________________________________________A przy okazji jak teraz mam 235/45/17 to jakie powinienem mieć 225/40/18 czy 235/40/18 ?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 12:33 _________________________________________________a tu link do fotek mojej furki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_mironowoz_czii_mody_czii_nowe_fotki-t18013.0.html
  17. no i kicha z przypasowania polerek 18 do mojego koloru autka - kumpel wyjechał i wraca dopiero w lipcu - może ktoś z Was może pomóc ( jakieś fotki - cokolwiek )
  18. ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej wszystko kwestie logistyczne dzięki - jakby co to się odezwe
  19. kurcze ten koleś z 1 linku ma jeszcze fajne 18 z nowego S3 i R8 też śliczne no i dużo nowszy wzór Przejebka z tymi felami....... na aucie też mogłyby bosko wyglądać - ale tego się już nie dowiem
  20. wiem wiem - jestem świadomy że na czarnym to wygląd koks dlatego z moim kolorkiem podchodze do tego z dystansem. Mam pełny pakiet chrom i może sie okazać że wcale źle nie będzie to wyglądało - no i zawsze to 18 a nie 17 jak obecnie, choć nie ukrywam że fele s-line ( obecne ) też są oki no i zawsze to ori - w morde już sam nie wiem co myśleć - może zrobię to dla żonki i będę jej ściągał przez 8 lat z urodzinowych tak czy siak najpierw robie przymiarke - jak macie jeszcze jakieś uwagi i opinie to dawać mi tu zaraz
  21. u Dzo-Dzo wyglądały prześlicznie i z tego co wiem to on miał polerowane Poziu dzwoniłem do kolesia z 1 linku i zapewniał mnie o prodykcji niemieckiej i najwyższej jakości, w tej cenie tylko z tymi oponami niestety choć ponoć oponka to też najwyższa jakość ( sprawdzałem ile same oponki kosztuja i jestem w szoku - najwyższa półka ) Poziu ile szybciej się ta oponka zużyje od innych np. Godyear F1 ? Przesyłka 150 zł - może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?
  22. Poziu opcja nr2 to produkcja Włochy ( przesłał mi nawet dużo dodatkowych fotek, ponoć dużo tego sprzedaje i nie od roku i niema znimi problemu ) i z oponami takimi jak mam teraz goodyear F1 to cena 3200 zł by była[br] Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 09:50 _________________________________________________ Mam kumpla który ma te fele - flyer zawsze moge się z nim umówić i wsadzimy na przymiarke do mojego i zobaczymy jak to wygląda - zrobie fotki i ocenicie ( moja żonka starsznie chce te fele )
  23. Witam chciałem poznać Wasze zdanie na temat tych kpl. Zna ktoś może sprzedającego ? Jakiej jakości są te felgi a jakiej opony ? bo ceny wydają się strasznie atrakcyjne i to mnie zastanawia. http://moto.allegro.pl/item341394456_s_line_audi_vw_oryginalne_nowe_nowe_opony_toyo_fv.html a ta cena to już wogóle jakaś strasznie niska http://moto.allegro.pl/item347216843_felgi_aluminiowe_18_opony_nowe_vw_audi.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.