Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu wchodź na śląskie - będziesz w pierwszej trójce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Poziu ....... szacun.......ładną ilość osób przywitaliście :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wejde Wam troche w temat .............Warszawka.........bójta sie ............ i trzymajta pion............."zloty ślaskie" zaczyna działać - mamy już 2 strony........
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proton 2 - niema żadnrgo problemu , a nawet może się okazać że ktoś jeszcze pojedzie z Twojej strony, więc ten problem możemy dogadać na któtko przed zlotem [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:39 _________________________________________________chętnie oblukam Twoją B6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
.............2 - ale auto dostaniesz już odpalone[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:05 _________________________________________________no i tym sposobem mamy już drugą strone naszego wątku :notworthy: :th:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam avanta - przyjechać po Ciebie [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Krisu liczę że będziesz - niema innej opcji - zobaczysz moje nowe zmiany a i szklaneczke 98 dam Ci wyjeździć :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z Mikołowa A tutaj musisz zawitać obowiązkowo http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Super djkanar - jeżeli macie znajomych z A4 ( i nie tylko ) to oczywiście macie pełne prawo ich zaprosić [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 11:56 _________________________________________________krzysiek przywieź graty ze sobą to powymienia na zlociku - pójdzie szybciej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nic się nie martw, postaram się wkleić dokładny dojazd a po drugie lecisz z mojej strony więc możemy podjechać razem.I jak wspomniałem na kolejne zlociki miejsce wybierzemy współnie właśnie na tym pierwszym naszym spotkanku - więc prosze mi się przygotować z geografi [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 11:05 _________________________________________________ jasna sprawa - wiem że napewno byś przyleciał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chętnie zobaczę Twój nowy nabytek - każdy jest mile widziany - ramki też mam stare ( czyli najlepsze ) bo to oznacza że już troche w klubie jesteś - niema potrzeby wymiany na nowe.No chyba że ktoś nie miał wcale i chce mieć :th:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester nie żartuj że nie przyjedziesz na ten speclajny dzień do Gliwic - czyżbyś był pierwszą osobą która ma niewygodne A4 ............... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ZAPRASZAM KOLEGÓW NA 1 SPOTA http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ZAPRASZAM KOLEGÓW NA 1 SPOTA http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ZAPRASZAMY SERDECZNIE tel. do mnie w razie potrzeby - 608039891
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line
a u mnie było od początku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam 1.8T z bliskiego Sosnowca :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege z bliskiego Zabrza
-
[B6 AWX] Avant *UPDATE*
już śmigają
-
[B6 AWX] Avant *UPDATE*
fotki coś nie bardza chcą śmigać :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege w woj. śląskiego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy posiadacza A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejne B6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać nowego :th:
-
[ALL B6] Wymiana lamp tylnich
na temat tych lampek już się wypowiadałem 9 w skali od 2-6 daję 1 skoro je dałeś - Tobie sie podobają i niech tak zostanie - dlatego maty taki wybór na rynku ( jakby wszystkim się to samo podobało byłoby nudnie )
-
[B6] 2.5 TDi Quattro (180)
furacz śliczniutki - wszystko cacy - jedynie światełka tył sa dla mnie nie do przyjęcie - chyba najgorsza opcja świateł do tego modelu - oczywiście Twoja furka i Tobie się ma podobać - reszta :th: