Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Bryniu wchodź na śląskie - będziesz w pierwszej trójce
  2. no Poziu ....... szacun.......ładną ilość osób przywitaliście :polew:
  3. wejde Wam troche w temat .............Warszawka.........bójta sie ............ i trzymajta pion............."zloty ślaskie" zaczyna działać - mamy już 2 strony........
  4. proton 2 - niema żadnrgo problemu , a nawet może się okazać że ktoś jeszcze pojedzie z Twojej strony, więc ten problem możemy dogadać na któtko przed zlotem [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:39 _________________________________________________chętnie oblukam Twoją B6
  5. .............2 - ale auto dostaniesz już odpalone[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:05 _________________________________________________no i tym sposobem mamy już drugą strone naszego wątku :notworthy: :th:
  6. Mam avanta - przyjechać po Ciebie [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Krisu liczę że będziesz - niema innej opcji - zobaczysz moje nowe zmiany a i szklaneczke 98 dam Ci wyjeździć :>
  7. Witam kolege z Mikołowa A tutaj musisz zawitać obowiązkowo http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
  8. Super djkanar - jeżeli macie znajomych z A4 ( i nie tylko ) to oczywiście macie pełne prawo ich zaprosić [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 11:56 _________________________________________________krzysiek przywieź graty ze sobą to powymienia na zlociku - pójdzie szybciej
  9. Pucek nic się nie martw, postaram się wkleić dokładny dojazd a po drugie lecisz z mojej strony więc możemy podjechać razem.I jak wspomniałem na kolejne zlociki miejsce wybierzemy współnie właśnie na tym pierwszym naszym spotkanku - więc prosze mi się przygotować z geografi [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 11:05 _________________________________________________ jasna sprawa - wiem że napewno byś przyleciał
  10. chętnie zobaczę Twój nowy nabytek - każdy jest mile widziany - ramki też mam stare ( czyli najlepsze ) bo to oznacza że już troche w klubie jesteś - niema potrzeby wymiany na nowe.No chyba że ktoś nie miał wcale i chce mieć :th:
  11. Czester nie żartuj że nie przyjedziesz na ten speclajny dzień do Gliwic - czyżbyś był pierwszą osobą która ma niewygodne A4 ............... :>
  12. ZAPRASZAM KOLEGÓW NA 1 SPOTA http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
  13. ZAPRASZAM KOLEGÓW NA 1 SPOTA http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
  14. ZAPRASZAMY SERDECZNIE tel. do mnie w razie potrzeby - 608039891
  15. a u mnie było od początku
  16. witam 1.8T z bliskiego Sosnowca :th:
  17. witam kolege z bliskiego Zabrza
  18. już śmigają
  19. fotki coś nie bardza chcą śmigać :gwizdanie:
  20. witam kolege w woj. śląskiego
  21. witamy posiadacza A4
  22. witamy kolejne B6
  23. powitać nowego :th:
  24. na temat tych lampek już się wypowiadałem 9 w skali od 2-6 daję 1 skoro je dałeś - Tobie sie podobają i niech tak zostanie - dlatego maty taki wybór na rynku ( jakby wszystkim się to samo podobało byłoby nudnie )
  25. furacz śliczniutki - wszystko cacy - jedynie światełka tył sa dla mnie nie do przyjęcie - chyba najgorsza opcja świateł do tego modelu - oczywiście Twoja furka i Tobie się ma podobać - reszta :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.