Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. waskipl - załatwiaj lustereczka i dawaj cynka - może w jakimś stopniu ulepsze mojego paździocha
  2. sokolnh - a fotki fotka nr 2 jak z gry komputerowej
  3. Waskipl - co ma znaczyć ta szydera .... [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:51 _________________________________________________ nie piję z czyjejś butelki - zapamietaj sobie ......................................................................przelałem do swojej
  4. dzięki za zlota , koszulke i doborowe towarzystwo - postaram się częściej [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________ dzięki - Wasze nie gorsze a nawet lepsze
  5. hehehe - no to tatuś nie pozostało Ci nic innego jak nazbierać do czasu mikołaja na RNS-E [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:34 _________________________________________________ Pucek .........PUDŁO , corsa to corsa a hummer to hummer........... możecie zgadywać dalej lub podjechać w piątek ciekawe czy ktoś z Was do tego czasu połapie co i jak z tym hummerem - jak już wspominałem nie jest on fikcją bo kilka lub nawet kilkanaście osób z klubu widziało go już na żywca - i byli pod wrażeniem [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:37 _________________________________________________ hehehe co do RS4 ( B7 ) to jak narazie jest tylko w planach - zobaczymy co przyszłość pokaże
  6. Dawid napewno kiedyś do Was zawitam - dziś byłem na zlociku w KR - to do Was też dojadę ( SCZ i OP też zaliczyłem ) więc czas i Wasze progi przekroczyć
  7. ok ludziska - pogoda dopisuje więc widzimy się o 18.00 - dozobaczyska
  8. marzenie golfik - i pomyśleć że RS4 można odstawić na boczny tor przy takim ;(
  9. hehe - nie nie pomyliło - na furach się znam - i napewno jest to Hummer - do burżuja mi daleko - a Hummer niech pozostanie niespodzianką nastepnego zlotu ( mam nadzieje że pogoda będzie a i czas pozwoli mi wpaść ) - wiem że nikt z Was nie był na " Ogólnopolskim zlocie letnim" w 2007 roku ale tam właśnie Hummera miałem i część klubu go już zna i mogą potwierdzić - możecie zapytać samego prezesa
  10. a tak dla zachęty i podwyższenia frekfencji nastepnego zlota ( o ile pogoda dopisze ) mam mała niespodzianke dla osób które wpadną - moje A4 już widzieliście, tym razem zobaczycie mojego Hummera [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 22:50 _________________________________________________ wiem, że mnie jeszcze nie znacie ale z mojej strony to był żarcik oczywiście jak się bliżej poznamy to będę robił zdjęcia z tej samej pozycji co ostatnio ( tyle że spodenki będę miał w aucie )
  11. bez wulgaryzmów mi tutaj i nazywania spraw po imieniu bo się zawstydze , zamkne w sobie i już na zlota nie przyjade
  12. normalna sprawa, że być w każdy piątek pod M1 to dla większości nie realne - ale mam nadzieje, że te minimum 10 autek to zawsze się zjawi a kolejne spotkania pozwolą na bliższe poznanie się i będzie luzacko Wczoraj u coniektóych dało się zauważyć ( zepełnie niepotrzebnie ) jakiś taki dystans, stres, małomówność - ale myślę, że to tylko kwestia czasu i tego, że to był ten pierwszy raz teraz już będzie tylko lepiej rozumiem
  13. Proton , Dawid - fajnie że wpadliście ( mieliście najdalej ) - dzięki [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:03 _________________________________________________
  14. sorki że się wcinam w temat - chciałem zapytać czy jutro jesteście tam gdzie zawsze i o tej co zawsze ? jak mi Jarko odpisze i będę mógł odebrać koszulki to chętnie Was odwiedzę - dawno mnie u Was nie było - jeszcze Was pozapominam - jaka ilość chętnych na jutro sie szykuje
  15. zawitaj do nas jak będziesz w kraju.................kopa lat mineła [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 10:49 _________________________________________________UWAGA!!! mamy nowy dział "Galeria zlotów Śląskich" gdzie będziemy wklejać fotki z naszych spotkań i imprez - proszę tam tylko i włącznie wklejać zdjęcia - wszelkie komentarze należy pisać w tym dziale ( w tamtym będą usuwane, dla naszego dobra - poto by fotki były w jednym miejscu i nie byłoby potrzeby szukania ich między wypowiedziami na 10 czy 20 stronach ) - tak będzie dla nas najlepiej
  16. Pucek nie widzę problemu - kluczyki do ręki i śmigasz - na następnym spotkanku
  17. po leku synek.......dej mi chwila.......bydom w 1 poście..............
  18. Dla nas klubowiczów pogoda niema znaczenia - atmosfery i tak nie jest w stanie nic zmienić ( przeca to nie zlot wapniaków ) - za 2 godzinki czekam na Was wszystkch bez wyjątków [br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 16:03 _________________________________________________Dzięki wszystkim za przybycie ( szczególnie tym co mieli troche kilometrów do przejechania ) mam nadzieje, że nasze spotkania będą częstsze, lecz w tak licznym i doborowaym towarzystwie jak dzisiaj w odrobinie lepszej pogodzie - pozdrawiam wszystkich i do następnego
  19. ja oczywiście też lecąc z Knurowa mogę czekać na shellu na wlocie do Gliwic ( tel. do mnie macie w 1 poście więc dzwońcie jak będzie ustalona godzinka ) wjedziemy sobie na spokojnie małą kolumną do forum tylko proponuje dołożyć z 15 minutek zapasu bo ostatnio sie strasznie przez Gliwice jedzie ( no i jakby coś wyskoczyło po drodze ) więc może na shellu zbiórka 17.40 najpóźniej - ustalcie jak Wam najlepiej [br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 22:25 _________________________________________________Proton2 - z politechniki masz jakieś 2 km do forum (5 min jazdy - kierunek Tarnowskie Góry ) i wlatujesz do samego forum
  20. witam i zapraszamy koniecznie - to już ten piatek naprawdę warto http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec_juz_30_chetnych-t35760.0.html;msg418699;topicseen#new
  21. Ok ludziska - narazie bez zmian i kombinacji PIĄTEK 18.00 PARKING FORUM ( byłem tam specjalnie wczoraj zobaczyć i nie powinno być problemu ) a co do reszty to ustalimy współnie na miejscu - dozobaczyska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.