Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. witamy kolejnego klubowicza
  2. Witaj w szeregach
  3. Wiatmy w klubie
  4. Witamy na forum
  5. widzę że mamy niezłą średnią w naszym wątku ( 1 post dziennie ) choć tu chyba niema się co śmiać ;([br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 14:22 _________________________________________________Tak ja ruszyliśmy z mega wilkiem zlocikiem ( mimo nieciekawej pogody ) tak na dzień dzisiejszy 20% z tej całej ekipy została aktywna a reszta
  6. witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  7. bardzo ładna
  8. witamy kolege i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  9. zapraszamy na zloty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  10. witamy na forum ( popraw proszę w profilu model z B6 na B5 )
  11. witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  12. fajna furka - ze zmian doradzam ( Felgi 17 , 18 , dokładka w kolor nadwozia ) to na początek , no i najważniejsze to oczywiście podniesienie mocy - ogólnie
  13. pytaj na forum ogólnym w odpowiednim dziale ( ja w tej kwestii nie pomogę niestety )
  14. ridick82 - w następny piatek jak i mnie i Tobie uda się przyjechać - to zabiorę wzornik lakierów ( dopasujemy do Twojej furki ) i na kolejny piatek magnesy będziesz miał do odbioru (pogadamy o konkretach na zlociku )
  15. Proton jeszcze nie było piątku żeby nikogo nie było - rozkręcamy się, coprawda ilość A4 jest różna ale zlocik jest zawsze - oczywiście zapraszamy - czekamy w piatek - postaramy się aby bylo nas jak najwięcej ( zerkaj na nasz wątek )
  16. nono koledzy - pierwszy raz widzę że się rozpisaliście Dzięki za zlocik - wielki szacun za każdorazowe przybycie ( bo blisko nie macie ) Aran - całkowicie rozumiem Twoją wypowiedź - masz prawo wyrazić swoje zdanie ( i zapewne niejeden z nas się z Tobą zgodzi ) - ale możesz być pewny między szaleństwem a szaleństwem może być wielka różnica - znam kolegów i napewno w tym co robili był duży % bezpieczeństwa ( tymbardziej że znam trase na której sobie troszke więcej pozwolili ).Zapraszam do uczestnictwa w naszych zlocikach - wtedy Twoje wypowiedzi będą napewno innego pokroju George88 - czy Ty tak czasem nie byłeś pod Areną i przy nas się nie zatrzymałeś - mam wrażenie że widziałem Cię jak nas mijałeś kiedy tam staliśmy
  17. zdania zawsze były i będą podzielone a każda uwaga jest cenna
  18. poważnie [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 11:24 _________________________________________________ Cuber co byś odpuścił ? Wal śmiało każda uwaga jest cenna - w szczególności ta co jest na NIE
  19. normalka - jak o piciu to zaraz aktywność wzrasta ( jeszcze w piątek ) co za ludzie
  20. witam i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  21. Jak nic nie wyskoczy to będę - naklejki są już w furce ( tylko coś pogoda ma się spitolić - ale wolę nie krakać
  22. Witam z Knurowa z zapraszam w piątek pod Arene

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.