Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego klubowicza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w szeregach- Nowicjusz - wątek powitalny
Wiatmy w klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem na 90%- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę że mamy niezłą średnią w naszym wątku ( 1 post dziennie ) choć tu chyba niema się co śmiać ;([br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 14:22 _________________________________________________Tak ja ruszyliśmy z mega wilkiem zlocikiem ( mimo nieciekawej pogody ) tak na dzień dzisiejszy 20% z tej całej ekipy została aktywna a reszta- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html- [B6 AVF] KOLEJNE NOWE FOTKI
bardzo ładna- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html- Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszamy na zloty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum ( popraw proszę w profilu model z B6 na B5 )- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- B6 AWX 1,9 TDI 8E -2001r-słodka laleczka
fajna furka - ze zmian doradzam ( Felgi 17 , 18 , dokładka w kolor nadwozia ) to na początek , no i najważniejsze to oczywiście podniesienie mocy - ogólnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pytaj na forum ogólnym w odpowiednim dziale ( ja w tej kwestii nie pomogę niestety )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ridick82 - w następny piatek jak i mnie i Tobie uda się przyjechać - to zabiorę wzornik lakierów ( dopasujemy do Twojej furki ) i na kolejny piatek magnesy będziesz miał do odbioru (pogadamy o konkretach na zlociku )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proton jeszcze nie było piątku żeby nikogo nie było - rozkręcamy się, coprawda ilość A4 jest różna ale zlocik jest zawsze - oczywiście zapraszamy - czekamy w piatek - postaramy się aby bylo nas jak najwięcej ( zerkaj na nasz wątek )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nono koledzy - pierwszy raz widzę że się rozpisaliście Dzięki za zlocik - wielki szacun za każdorazowe przybycie ( bo blisko nie macie ) Aran - całkowicie rozumiem Twoją wypowiedź - masz prawo wyrazić swoje zdanie ( i zapewne niejeden z nas się z Tobą zgodzi ) - ale możesz być pewny między szaleństwem a szaleństwem może być wielka różnica - znam kolegów i napewno w tym co robili był duży % bezpieczeństwa ( tymbardziej że znam trase na której sobie troszke więcej pozwolili ).Zapraszam do uczestnictwa w naszych zlocikach - wtedy Twoje wypowiedzi będą napewno innego pokroju George88 - czy Ty tak czasem nie byłeś pod Areną i przy nas się nie zatrzymałeś - mam wrażenie że widziałem Cię jak nas mijałeś kiedy tam staliśmy- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
zdania zawsze były i będą podzielone a każda uwaga jest cenna- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
poważnie [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 11:24 _________________________________________________ Cuber co byś odpuścił ? Wal śmiało każda uwaga jest cenna - w szczególności ta co jest na NIE- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
normalka - jak o piciu to zaraz aktywność wzrasta ( jeszcze w piątek ) co za ludzie- Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nic nie wyskoczy to będę - naklejki są już w furce ( tylko coś pogoda ma się spitolić - ale wolę nie krakać- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z Knurowa z zapraszam w piątek pod Arene - Nowicjusz - wątek powitalny