Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
u mnie to w sumie autko zachowuje się normalnie - ale mój magik mówi że mam się przygotować na regeneracje turbawki ( przy tym przebiegu to ponoć normalny zabieg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na nasze spotkania ( piątki , 19.00 , Arena Gliwice ) czytaj w zlotach śląskich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na zloty śląskie
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no Bryniu spotkanko było milutkie ( bo niespodziewane ) tym razem zobaczymy co z tego wyjdzie.Bo chyba mam coś z turbawką - ponoć nie pompuje do końca może będzie ktoś w staniemi to na miejscu zdiagnozować - bo nie chcę wywalać 2 tyś zł bo puki nie będę na 200% pewny że turbawka nadaje się do regeneracji - ale będźmy dobrej myśli
-
Strefa Śmiechu
( nawet nie doczytałem do konca )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
to i my też nowego klubowicza pozdrawiamy i witamy
-
[ALL] Audi A4 cabrio - dach twardy
nono nawet nie wiedziałem że w A4 mona taki mieć
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a Ty nie chciałeś do domu wracać autobusem
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Flyer zapłacone już mamy - powspominamy przy piwku jak to na ostatnim letnim napalałem się na Twojego s-lina
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na zlot ogólnopolski - gratulacje silniczka
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
- [B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
wg mnie max 10 miasto , 8,5-9 trasa- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
wiesz dobrze że nie ....................................- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no i sa szanse Miron ze nie zgine po drodze bo kolega jest z twojego ulubionego miasteczka :> Olga nie pisz tego na forum bo się wszyscy domyslą że coś nas łączy- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Kasa poszła- [B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)
ładnie wyszła na fotce nr 1 ...........acha no i autko też ładne :>- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no prosze - i mamy na zlocie B8 - Paweł- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy poszukiwacza A4- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to działaj i wpadaj - [B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?