Treść opublikowana przez miron78
-
Moje A4
ogólnie kozak na maxa - choć kilka detali mi nie podchodzi
-
[ALL] Tablica rejestracjacyjna mneijsza niż standardowa - jakimi sposobami ?
Poziu dowiedziałem się ,że w naszym kraju niema odstępstw od standardowych wymiarów tablicy rejestracyjnej.Niema pism , próśb , podań za pośrednictwem których mógłbyś otrzymać tablice o zmniejszonych wymiarach
-
[ALL] Tablica rejestracjacyjna mneijsza niż standardowa - jakimi sposobami ?
Temacik ciekawy - pytanie czemu ma służyć mniejszy rozmiar tablicy ( jeżeli zwiększeniu dopływu powietrza to na zawody zawsze można zdjąć całkowicie taką tablicę )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyżby na śląsku byłą jakaś grupowa inkasacja komuterów że tu taka cisza
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
- cenna wskazówka[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 10:03 _________________________________________________a na przyszłość nie rysuj mi po zdjęciu
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
chyba nie kumam - Poziu gdzie tam dachy widać
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Flyer to była spontaniczna fotka - dlatego pytam na przyszłość na co zwracać uwagę przy robieniu fotki ( jestem laikiem )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odezwał się ranny ptaszek nie dokuczaj - bo wiesz............i tak jesteś już na liście do zwolnienia [br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 09:05 _________________________________________________chodza słuchy że szykuje Ci się awans na władce postów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę powstawaliście śpiochy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać nowego
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
:>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 22:15 _________________________________________________ ..........
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
a taki tam jeden cienias
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
muszę go szkolić bo siedzi ponoć obok Oniaka
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
wniosek o kropka już poszedł [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:55 _________________________________________________ :wallbash: zdrajca[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:56 _________________________________________________ perfekcji się nie poprawia [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:57 _________________________________________________a tak zbaczając z tematu - taka jest mina syna na wieść że wsiada do A4 a taka nagroda że wysiadł bez płaczu :
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
pewnie masz rację - ale tak to jest jak sie jest amatorem - a drugi raz tam nie pojadę dla fotki [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:50 _________________________________________________i chyba koła mogły być skręcone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuberos - dopiero teraz po urlopie widzę że Ty zielony jesteś ? kiedy to się stało - skoro z zielonego na fiolet to był awans to rozumiem że z fioletowego na zielony to degradacja no to władze klubu w ciula zagrały i co zostajesz ? czy masz w du.... ten klub :>
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
może z większym zoomem aby uchwycić mniej nieba i ziemi [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:36 _________________________________________________ [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:37 _________________________________________________jeszcze mam takie ale chyba jest gorsze
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
prawie , prawie identyczna - takie prawie identyczne są już chyba w sumie z 4 na forum - fajnie byłoby je obok siebie ustawić hehe [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 08:41 _________________________________________________a to przypadkowa foteczka z urlopu : Malik ( nasz fotografie ) co byś zmienił w tej fotce ? podziel się wiedzą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam ludziska - ja już po urlopie widzę że porządziliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajta - wielki szacun dla tych do mimo pogody byli chyba jednak było warto bo po 19.00 chyba przestało padać - strasznie mi głupio że nie pojechałem ale jak się jejździ z żonką i maluszkie to troszke inaczej sie patrzy ( tyle z tłumaczenia się ) - a co do następnego to jutro z rana lecę na urlopik więc odpadam - trzymajcie zlociki i cały Wątek na najwyższym poziomie - mam nadzieje że będzie Was mega dużo w piątek - pogoda ma być - pozdrawiam ( od jutra bez netu )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie chcę nikogo zniechęcać - ale pytanie czy przy tej pogodzie ktoś będzie i czy warto Wam się tłuc z Rybnika - no chyba że się wypogodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html;topicseen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html;topicseen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozumiem że mowa o tej na tył auta - Ok postaram się nie zapomnieć