Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy posiadacza A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber musisz wpaść - jeszcze mam troche Twojej Pepsi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak to skąd ta cisza - furacze pucują bo coś słyszałem, ża dziś na śląskiego wszyscy jadą :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy ( Seba to już dzisiaj ) Wpadnij - warto http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam - to już dziś http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlatego dziś będą przejażdżki Hummerem a nawet pick-upem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne - dzwoń - a na 17.30 jesteśmy umówieni na shelu Gliwice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe ilu nas dziś będzie bo straszna cisza w tym temacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 21:18 _________________________________________________jutro na zlocik przywiozę pokazać " magnesowe logo " na boczne drzwi - będziecie mieli okazje ocenić ten wstępny projekt - jak będą chętni bedzie można zamówić [br]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od 18.00 w górę pod Norauto w M1[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:36 _________________________________________________ no ja będę bankowo niestety pierwsze spotkanko opuściłem.... niestety wypadek samochodowy mojej siostry i komplikacje..... ale w ten piątek bede Miron to jak Pucek nie pojedzie to sie spotkamy na tym shelu ok ? bo ja też nie chce błądzić, tylko podaj dokładną godz niestety nawigacja poszła sie je** w wypadku:( jadę na 90% - bedę 17.30 na shelu na wlocie do Gliwic do zobaczyska [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:37 _________________________________________________jako że nikt z zielonych jak i czerwony - nie prosił o prawo głosu w tym wątku ( żadnego PW nie dostałem ) nie odpowiadam na posty tych właśnie osób a na letniego jadę ........................ale mogę się trzymać z boku - jeszcze mnie popamiętacie...........właśnie obmyślam powstanie nowego forum [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:41 _________________________________________________ osobiście kolesia nie znam ale widziałem go kilka razy na okładkach czasopism i w kilku programach telewizyjnych :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie - daję tylko przezroczysta tylko jeszcze nie wiem gdzie a przy okazji - zna je ktoś ? http://moto.allegro.pl/item395521745_audi_rs4_b5_2_7_bi_turbo_380km_z_prywatnych_rak.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj - myślę ktoś się znajdzie
-
Wygrywasz w totka i co?...
wygrać w totka............ 1. Dla siebie : nowe zimówki + ori kołpaki ( za gotówke ) 2. Żonie ( to samo do corsy ) 3. Dla klubowiczów - wszyscy jadący do Sobieszowa płaciliby 195 zł a ja pokryłbym za wszystkich różnice...............taki gest acha i synuś został ...............................................e tam - chyba nic - cieszyłby się z mamą i tatą z nowych zimówek - jadę do totalizatora ( trzymajta kciuki )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 11:52 _________________________________________________a tak przy okazji zaraziliście mnie magnesem - ale działam na właśną ręke w tym temacie i jest projekt zrobienia magnesu w formacie naszego nowego logo ( oczywiście oficjalnie takiego wątku na forum niema ) najpierw zleciłem zrobienie 1 szt. i zobaczę jak to będzie wyglądało - może nawet będę go miał dziś wieczorkiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pecha miałeś i tyle, miałem B5 mam B6 i jeszcze nigdy nic z zawiasem nie robiłem chyba kwestia szczęścia i eksploatacji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe - Pucek, może i masz rację - ale do odważnych świat należy trzeba było się buntować :> ale niema sprawy - będziecie chcieli to się zmieni ( tylko raz i konkretnie, niema sensu zmienić co chwile miejsca bo się nowi pogubią a i wiadome jest że jednemu lepiej tu drugiemu tam ).Pucek jak pojadę tym razem to niema problemu - spotykamy się na shelu i jazda na M1 [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 12:37 _________________________________________________to co ..........jak z chętnymi na ten piatek kto będzie bankowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu - dolna część Polski też o Tobie pamięta - NAJLEPSZEGO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
słuchajta poto właśnie było pierwsze spotkanko - aby te sprawy ustalić.Padła propozycja w obecności wszystkich przybyłych Zabrze M1 - zapytałem kto jest za a kto przeciw - i zostało ZABRZE M1. Sprawa nr 2 - jest ustalona godz.18 - ale jeżeli ktoś może być dopiero na 20.00 to myślę żaden w tym problem bo przy sprzyjającej pogodzie napewno o 20.00 jeszcze wszyscy będę i można dojechać. Ostatnia sprawa - pamiętajcie, że wszystkie nasze ustalenia w każdej chwili można zmienić ( bo to żaden problem - dla mnie 2 minuty pracy ) ważne to aby proponowaną zmiane poparła większość - i to tyle - mamy forum - mamy nasz wątek - dyskutujcie - ustalajcie ( ja przystaje na każdą propozycje )
-
[B7 BWT] 2.0 TFSI - jakich dokonać zmian
compsport ogólnie na TAK ( jestem ich klientem ) o konkrety pytaj Patryka