Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BWT] 2.0 TFSI - jakich dokonać zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie, czy możecie mi doradzić jakich zmian najlepiej było by dokonać w mojej A4 od strony chiptunningu ?

Druga sprawa to czy CompSport uważacie za firmę godną polecenia ?

Troche poszukałem na forum, ale nie znalazłem opinii o benzynie.

Na stronie wyczytałem, że oferują zmiany: remap, wydech, wtryski i intercooler, jeśli się nie mylę.

Czy takie zmiany mają sens? czy robić wszystko na raz czy przystankami?

Napewno jest na tym forum sporo osób, które takie tematy mają w jednym palcu, tak więc proszę o opinie.

Z góry dzięki :>

edit:prefix

Opublikowano

Nie wiem czy przeglądałeś streetracing.pl i wykresy kompotów

http://www.streetracing.pl/forum/Audi-A3-Q-20TFSI-CompSport-t55798.html

U ciebie byłoby to samo :good:

Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że lepiej zrobić wszystko na raz oczywiście jeśli kasa jest. Bo jeżdzenie a to na wydech a to na fmica a to tamto siamto jest wkurzające...

Compsport oczywiście na tak :good:

Opublikowano

czyli reasumujac,

wydech, jakies samco i program.

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki, w tym temacie jestem jeszcze mocno raczkujący :embarrassed:

Co prawda strona z linku mi nie wchodzi, ale przeglądne sr i napewno coś znajdę :>

Modyfikacje planuje w przyszłym roku, do tego czasu chciałbym zdobyć więcej wiedzy i oczywiście ponieważ myślałem, żeby całość zrobić od razu, muszę zebrać fundusze :>

Napewno będę informował o zmianach na forum jak już coś zrobie, póki co pojeżdzę serią :>

Opublikowano

czy auto jest made in usa ?

Opublikowano
  • Autor
czy auto jest made in usa ?

tak z usa, mam nadzieję, że to nie zmienia moich planów :mysli:

Opublikowano

po pierwsze kontrola zderzaka,bo ic bywa zasloniety,po drugie kontrola ile auto ma ic,wersja eu ma dwa, usa ktore ja robilem mialo jeden,po trzecie nie wszystkie wersje usa wychodza,czasami mocy brak,

Firma Compsport jak najbardziej OK

Opublikowano

czy auto jest made in usa ?

Żadne A4 nie jest made in usra bo produkują je w IN.

Opublikowano

czy auto jest made in usa ?

Żadne A4 nie jest made in usra bo produkują je w IN.

:naughty: :naughty: Dobre :decayed:

Opublikowano

czy auto jest made in usa ?

Żadne A4 nie jest made in usra bo produkują je w IN.

Kurde widze ze masz wiedze,moze podpowiesz cos w temacie dlubania 2.0 tfsi

Opublikowano

compsport ogólnie na TAK ( jestem ich klientem ) o konkrety pytaj Patryka :good:

Opublikowano

Patryk- 696-030-910

Szymon- 696-030-909

Zadzoń powiedz o co chodzi i co chcesz osiągnąć a napewno doradzą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki za wszystkie informacje :good:

Napewno skorzystam z namiarów :evil:

Opublikowano
  • Autor

KmK ja Compów moge polecić z praktyki jeden kumpel miał A4 B5 1.8T i zrobił u nich sam program i furka naprawde fajnie lata :) drugi ziomek zrobił równierz program w EVO XIII i też czuć różnice a autko po programie to istny przeciąg :kox: . Także może sprubuj najpierw sam program u Compów potem pojezdzić z 2-3 miesiące i jak będzie mało znowu do nich uderzysz tym razem na przeróbki mechaniczne :cool1::decayed:

Tylko nie jestem pewny na 100% czy robią przeróbki mechaniczne benzyny wiem że diesli tak ale benzyny nie jestem pewien na stówe.

no cóż, mam jeszcze dużo czasu do namysłu, generalnie chciałem zrobić całość ale na raz, po to aby jednym remapem załatwić sprawę :wink4:

Napewno będę na bierząco informował co i jak się zmienia i jak plany ewoluowały :>

edit: powtórzenia

  • 3 lata później...
Opublikowano

Ja mam program dla 2.0 t fsi usa. zrobiony w USA. Jeżdze na nim już ponad rok i wszystko jest ok ! a dodatkowo mam tip-s wiec ustawienia naprawde musza byc z głowa zrobione by nie zabić skrzyni. moc od 245km do 265km oraz moment od 355Nm do 372Nm, w zależności od wlanych oktanów !

JAK CHCESZ TO MOGE CI SPRZEDAC

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

Na tym etapie dokładanie jakiejkolwiek kasy do auta z 2006r delikatnie mówiąc mija się z celem:wink:

Gdyby nie pewne inwestycje dawno już bym go nie miał:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.