Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. witamy na naszym forum :th:
  2. witamy kolege ze stolicy
  3. powitać kolege
  4. umarłem jak zobaczyłem tą Corsę z tymi rameczkami Miałem kiedyś takiego cudaka Jaki masz silnik w tej Corsie? Ja miałem 1,4 nawet ładnie to latało po mieście, a na trasie powyżej 160 km/h podskakiwało Ale żeby takie lampy do Corsy wsadzić to trzeba kochać to autko corsa to 99 rocznik i silniczek 1.4 + klima no i 5 drzwi ( kupiony dla żonki po narodzinach dzieciaka czyli 4 miesiące temu ) oczywiście rameczki sa od początku - bardzo fajny wozik na miejskie drogi.Autka to moja ogólna pasja - corsa miała 60 kucy, po wsadzeniu xenona ma około 90 .Ostatnio leciałem nią wieczorkiem kawałek autostradą, zapitalam nią 140km/h, dolatuję do kogoś, ten ktoś spadówka na wolniejszy pas ( bo wiadomo we wstecznym xenon ) i nie mam czym kolesia wyprzedzić powoli go mijam , koleś na mnie wzrok...........a tu corsa za grosze.........delikatnie nacinoł ..........i mi pojechał ( teraz jejżdże na tym odcinku autostrady i go wypatruje............ale audikiem )
  5. co zrobić jak się ma zryta psyche na punkcie klubu dobrze że nie widzicie moich ram okiennych w chacie
  6. no co Ty - stary - skąd Ci to przyszło to głowy - toż to najprawdziwsza seria ( rameczki też ) :gwizdanie:
  7. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    a FIS potrafi wnerwiać oj potrafi ( nawet takimi niby błachostkami )
  8. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    dzięki
  9. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    extra foty - a co do wydechu to jakos ori lepiej mi sie widział - choć pewnie w tym nie o wygląd chodziło prawda ? ledy - kox malina :th:
  10. witamy z wzajemnością
  11. witamy kolejnego :th:
  12. na ile będę mógł to pomoge oczywiście
  13. witam kolege z województwa
  14. acha - no to inna sprawa
  15. Widzial ktos cos takiego kiedys na zywo? Sa inne sposoby na delikatne przyciemnienie lamp? albo folia lub specjalne spray jak się nie mylę - trzeba to zrobić odpowiednią ręką - dla równoniernego rozpylenia i przyciemnienia - ale z tego co wiem to jest to robótka nielegalna - mogą się przyczepić do tego - a tak pozaty aż tak bardzo Ci się to Flyer podoba [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 08:14 _________________________________________________nie lepiej malikowe tylko te najbardziej ciemne http://moto.allegro.pl/item374946304_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html
  16. Poziu co byś nie wybrał - wiochy nie będzie
  17. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    myślę że z czasem będą w ofercie ciekawsze modele - narazie to i tak sukces że wyszło coś do avanta B6 bo do sedana sa śliczne ledy do kupienia
  18. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    wg mnie malikowe - ale oczywiście kwestia gustu [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 12:16 _________________________________________________co do odblasku to macie rację - ale naszczęście w tym naszych ( z przyciemnieniem ) ten odblask naprawdę nie rzuca się jakoś znacznie w oczy
  19. Cuberek musiłby Cie nie znać - Ty i grzeczny w Taxi
  20. hehe pamiętam, ludzie na przystanku też pewnie pamiętają wandale :bicz3:
  21. jak widzę to zawias jest s-line ( więc w tej materii nic zmieniać nie trzeba ) :th:
  22. S4 to zawsze S4 :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.