Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. do przewidzenia było że będzie to przepięknie wyglądało :th: A tak na przyszłość jak już robisz taki mega dokładny opis i wklejasz fotki to mogłeś jeszcze dać fotke tego kebaba :>
  2. Kolego śliczne masz autko ale jedna sprawa nie daje mi spokoju - jesteś na 200% pewny że to 2005 rok. Od któregoś miesiaca 2003 B6 wychodziły z dokładkami w kolorze a u Ciebie 2005 i czarne coś mi tu nie gra
  3. Flyer nie Ty kiedyś wklejałeś link tej stronki z parametrami i porównywaniem różnych modeli aut ? z tego co wiem z posiadaczy S4 z forum to raczej nikt nie startował na 1/4 Arturo a tak przy okazji - jeżeli to Twoją furke robił i hamował ostatnio Patryk to gratulacje :th:
  4. jak dla mnie - lampki przód i wydech ogólnie fajny rozmiar felg , kolorek , zadbana :th:
  5. witam bliskiego kolege
  6. wcale nie - mi obiecał i mnie przewiózł Mówię w Wiśle "Poziu przewieziesz mnie" ? Poziu: jasne ............................wzioł klucze z mojej fury wsiadł za kierownice i mnie przewiózł.........kurna nie dodałem że o jego auto mi chodzi :wallbash:
  7. witamy kolegę
  8. widziałem wykres , widziałem wykres jako pierwszy.................. ...znajomy ma wykres se swojej dłubnietej S4 i właśnie poziu dzwonił czy by nie pożyczył :>
  9. już taka widziałem - sąsiad ma gospodarstwo i do ursusa kiedyś taka zamawiał
  10. Hejka Basen - furka widze od pierwszej Wisły się troszke zmieniła - a tak na marginesie czemu już odpuściłeś nasze największe zloty a furacz śliczny - niema to jak na żywo
  11. witamy nowego kolegę
  12. moim skromnym zdaniem to pożądna propozycja - biorąc pod uwagę że z przeznaczeniem wekendowym to naprawdę :th: powinien służyć długo, osprzęt jak i cała reszta jest na poziomie, ma to co powinien a w tej cenie to cudów nie dostaniemy - ciekawe jaka jego waga ( tak na marginesie )
  13. ale ogólnie super że masz 18 , bi-xenon , avant i ogólnie całośc jest rewelka - dla mnie na minus skolei ( ale to kwestia gusty ) szkode że nie 180 i Q , brak chromu ( przy Twoim kolorku wyglądałby extra ) a reszte wyrezasz :> Witamy w rodzine s-line
  14. wiem wiem pewno masz na myśli mazde rx-8 ( niecałe 220 kucy mam teraz a i mam corse która ma 1.3 z hakiem jeśli chodzi o polemność ) tak więc zostaje przy audi a pytanie jak i założony temat jest przyszłościowy jeżeli oczywiście fundusze pozwolą ale dzięki za propozycje
  15. no i ogólnie miałeś fajna kolekcje audi czemu zrezygnowałeś z 1.8TQ w B6 ?[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 21:50 _________________________________________________ tak czy siak bardzo zastanawiający środek - nigdy się z takim nie spotkałem i jeszcze albo boczne listwy masz aluminium a srodkową inną albo to kwestia zdjęć
  16. Kolego masz śliczną i dobrze utrzymaną furke - pogratulować :th:............ale nie myśl że się czepiam poprostu bardzo mnie to zastanawia jak to jest bo jeszcze się nie spotkałem z tak wersją.Jezeli ktos jest w stanie to proszę o wyjaśnienie lub wyprowadzenie z błedu.Poprostu zastanawiają mnie niektóre szczegóły: Kerownica i gałka zmiany biegów jakby nie z s-lina , brak listew s-line na progach po otwarciu drzwi , brak czarnej podsufitówki ( chyba że sie mylę ) i albo mi się wydaje albo brak aluminium na konsloli środkowej.Fotele też nie są skóra+materiał speed........... o co chodzi ? jak to z tymi wersjami było ? pytam bo jestem zapaleńcem s-linów Ale tak czy siak furke masz narawdę rewelacyjną :th:
  17. Koledzy wielkie dzięki za opinie.Jak już pisałem ogólnie oba autka znam i chodzi mi o bardziej konkretne info na temat awaryjności , eksploatacji i innych spraw dotyczącech jednostek napędowych.Fajnie wiedziec co kto z Was by wolał ale ja jak narazie nie zmieniam ( odrazu sie przyznaję - inaczej pisałbym w dziale zakup kontrolowany ) tylko chciałbym poznać opinie bardziej znających sie ludzi odemnie jeżeli chodzi o te dwa silniczki.Wiem że 2.7 można rezać i to konkretnie ale raczej oprócz programu nic bym nie robił, natomiast 4.2 wiem że z mocą nic się nie zrobi raczej ( małymi kosztami ).Dlatego jak wyglada eksploatacja serii jednej i drugiej jednostki, z jednej strony mamy dużą pojemnośc z drugiej zaś 2 turbawki - jak na to patrzeć pod kątem utrzymania i serwisu ? Czekam na cenne info o tych rarytaskach, mało info na ich temat na naszym forum bo i mało posiadaczy
  18. hejka schiller - chętnie Ci pomogę - rowery to moje hobby i mam blisko do Ciebie więc służe pomocą Jeżeli chodzi o rower dla Ciebie i Twojej kobiety to jest pewna okazja ale śpiesz sie z decyzją http://www.allegro.pl/item338432828_tandem_sprzedam.html[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 10:23 _________________________________________________Tylko pamietaj - Ty zawsze z tyłu i nogi na bagażniku
  19. jak dla mnie wygląda :th:
  20. Bardzo fajna furka żółwiu :th: - fajny zadbany środeczek i słuszne serce
  21. Witam wszystkich - pytanko jak w temacie.Interesuje mnie porównanie tych dwóch wyjatkowych autek, o wyglądzie i wypasie nie musimy pisać bo to jest mi znane głównie chodzi mi o : koszty serwisu , inne koszty eksploatacyjne, wady i zalety tych jednostek, dostępność część , awaryjność , osiągi , spalanie i inne. Oba autka są można powiedzieć z tej samej półki cenowej.
  22. miron78 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Ono pozwól że opiszę ten wózek własnymi słowami : :th:
  23. witamy kolege z odpowiednim silniczkiem :th:
  24. witamy - pokaż furke w odpowiednim dziale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.