Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 turbo quattro - zimowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapowiadane foty, tak tak wiem, niektórzy już zwątplli :wink4:

z ciekawszego dla mnie wyposażenia auto posiada:

- xenony

- bose

- quattro

- łatwo modyfikowalny motór

- parktronic

- kiera S, fajne fotele i gałka zmiany biegów

- zawieszenie 1BE

- pakiet oświetlenie

planowane zmiany to:

- podłokietnik

- fele "17 na lato

- jakieś zmiany w mocy motóra :decayed:

jak będzie czysty i do apartu dorwie się malik wkleje nowe foty :kox:

p3100579jc7.jpg

p3100575vt5.jpg

p3100571ci3.jpg

p3100570uo4.jpg

na koniec Bracia Ksero

p3100568qk7.jpg

p3100564yi1.jpg

na czysto :)

1003481tc8.jpg

1003487xb1.jpg

1003476ue0.jpg

1003479gk4.jpg

Opublikowano

Autko ładne :th: tylko ta lotka mi się nie podoba(to moje zdanie) :thumbdown:

Opublikowano

No T-żółw ale rarytasika wychwyciles - ladny srodek i widac ze zadbana!! co z tylu masz za antenke?? oryginalnie radio bylo w szybie wiec moze to tel albo cb - ale na 100% fajne miejsce na cb w przyszlosci!! Gratuluje cacuszko!![br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 09:01 _________________________________________________A i po przyciskach widze radyjko pod zmieniareczke masz - fajna sprawa!!

Opublikowano

ta plama oleju pod autem to Twoja? :polew:

ladne autko :th:

Opublikowano

Ładne autko , ładny silnik , ładne wnętrze :naughty:

Tylko ja bym to ściemnił :th:

Dobrze , że kolor nie taki sam jak Twojej ostatniej :a4fan::tongue4:

Opublikowano

Żółwik bracie ksero, bardzo ladna furmanka, ale jak mozna robic foty brudasa? :cwaniak1:

No i zrob cos zeby zaczela jezdzic :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tylko ta lotka mi się nie podoba(to moje zdanie)

osobiście nie jestem fanem żadnych bojlerów...ale ten wygląda fajnie przy czarnym kolorze :cool::wink4:

marinero - zmieniareczka jest :th: a antenka to od telefonu

olej z poprzedniego auta :tongue4:

flajer - moc przybędzie :evil:

Opublikowano

tylko ta lotka mi się nie podoba(to moje zdanie)

osobiście nie jestem fanem żadnych bojlerów...ale ten wygląda fajnie przy czarnym kolorze :cool::wink4:

marinero - zmieniareczka jest :th: a antenka to od telefonu

olej z poprzedniego auta :tongue4:

flajer - moc przybędzie :evil:

lotka mi sie tez podoba - nie jest przesadnie rozbudowana - jest oki

jak nie uzywasz telefonu w aucie to fajnie by tam bylo CB wsadzic antenke - lubie jak jest cos na stale - sprawia wtedy wrazenie przemyslanego i dopracowanego rozwiazania ( a ja od magnesu to mam dach srupniety)

Opublikowano

Flyer foty byly spontaniczne dlatego brudas, tez nie jestem fanem bojlerow ale ten jakos wyglada OK, musze powiedziec ze w ladnym stanie jak na B5, Avuski, podlokietnik, czipek i bedzie :kox: bracie xero :)

Opublikowano

no calkiem niezle, pozytywna zmiana T-żółw :th:

Opublikowano

...lans na sezon 2008 powrócił w nowym,szybszym wydaniu :decayed:

:th:

Opublikowano

turbo, quattro, czarny kolor, polift, kiera od eski, sportowe siedzenia - z auta bym nie wychodził! :kox:

Opublikowano

Prawie jak S :naughty:

Opublikowano

To bylby dobry wybor dla Zolwia... temu autku brakuje tylko ladnych butow.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajna furka żółwiu :th: - fajny zadbany środeczek i słuszne serce :wink4:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

dzieki za komenatrze, dodałem "czyste" fotki :wink4:[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 12:15_________________________________________________dodałem zimowe fotki, fele "16 zostały na zime, na lato są "17 avus od S4 :good:

zmian innych brak...jestem za leniwy :embarrassed: :> :decayed:

1004886mi7.jpg

1004890oc1.jpg

Opublikowano

Q w takich warunkach daje radę :kox:

:good:

Opublikowano

super żółwiolot :good: pojeździłbym takim :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.