Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)


szadziak

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wreszcie zrobilem zdiecie: :naughty:

auto :

A4 2.5 TDI 163KM , 2004 r , s-line

koła 18"

BOSSE + zmeniarka 6cd

pełna elektryka , pakiet oświelenie i schowki

BiXenony

Podgrzewane sportowe fotele z elektryczną regulacją wsparcia odcinka lędźwiowego , skóra + Alcantara

Tempomat

Parktronik

+ inne pierdoły :evil:

---------------------

nadchodzące zmiany: :naughty:

listwy ozdobne Fish-scale

zderzak ori S-line przód + listwy dolne na drzwi

przyciemnienie szyb

Nawigacja satelitarna RNS-E

:naughty:

zamiany : dokładka zderzaka przód + tył ori s-line , 2 x-końcówki ulter-80 , listwy drzwiowe S4 .

srodek :thumb_af86e9eb.jpg,cec3f3ba51b600bd.jpg,e426bc2a06e82fd4.jpg,d165052077c1801a.jpg,6c1e0e694dd585cd.jpg,340731018d8f81a2.jpg,13530c998b4510ed.jpg,b78c995aa48d8771.jpg,

w orginale tak było :261986184d987cb5m.jpg,bec8c00196551025m.jpg,0806847a8762be5am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka :slina: Piękna furka, pogratulować!!! :th: Planowane zmiany też miodzio! Może jeszcze zderzaczek na tył i 2 "rułki" tak jak u alvaro i Flayer'a :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna bestia :tongue4: fajny kolor (taki jak mój :kox:) propozycja to zderzak na tył od s line tysz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuuper gratuluję S-line :th:Piękna,troszke ściemnisz i będzie git.Podoba mi się że nie ma pakietu chrom.Troszkę podobna do mojej :gwizdanie:

Powiedz jak się jezdzi na 18?bo się zastanawiam nad zmianą na takie same jak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line

Schwarz pakiet

V6 TDI

18"

Zyc nie umierac... tylko kfatro brakuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz śliczną i dobrze utrzymaną furke - pogratulować :th:............ale nie myśl że się czepiam poprostu bardzo mnie to zastanawia jak to jest bo jeszcze się nie spotkałem z tak wersją.Jezeli ktos jest w stanie to proszę o wyjaśnienie lub wyprowadzenie z błedu.Poprostu zastanawiają mnie niektóre szczegóły:

Kerownica i gałka zmiany biegów jakby nie z s-lina , brak listew s-line na progach po otwarciu drzwi , brak czarnej podsufitówki ( chyba że sie mylę ) i albo mi się wydaje albo brak aluminium na konsloli środkowej.Fotele też nie są skóra+materiał speed........... o co chodzi ? jak to z tymi wersjami było ? pytam bo jestem zapaleńcem s-linów :wink4:

Ale tak czy siak furke masz narawdę rewelacyjną :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprostu efekt tego, ze kazdy element mozna sobie dobrac jak sie chce... ale faktycznie - brak czarnej podsufitki to dopiero atrakcja.

Wydawalo mi sie, ze to standard kazdym eslajnie :mysli:

Kierownice+galke (niektorzy wola multi niz sportowa), tapicerke, listwy mozna sobie dobrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ogólnie miałeś fajna kolekcje audi :wink4: czemu zrezygnowałeś z 1.8TQ w B6 ?[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 21:50 _________________________________________________

To poprostu efekt tego, ze kazdy element mozna sobie dobrac jak sie chce... ale faktycznie - brak czarnej podsufitki to dopiero atrakcja.

Wydawalo mi sie, ze to standard kazdym eslajnie :mysli:

Kierownice+galke (niektorzy wola multi niz sportowa), tapicerke, listwy mozna sobie dobrac...

tak czy siak bardzo zastanawiający środek - nigdy się z takim nie spotkałem :mysli: i jeszcze albo boczne listwy masz aluminium a srodkową inną albo to kwestia zdjęć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... faktycznie :shocked: Ta srodkowa listwa na desce to jakis kibel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie super że masz 18 , bi-xenon , avant i ogólnie całośc jest rewelka - dla mnie na minus skolei ( ale to kwestia gusty ) szkode że nie 180 i Q , brak chromu ( przy Twoim kolorku wyglądałby extra ) a reszte wyrezasz :> Witamy w rodzine s-line :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za opinie :th:

co do listew deski.... jeszcze nie załozona dlatego jest rożnica, była chwilka to założyłem na drzwi bo to moment , ale reszta to wiecej robotki.mam juz listwy na deske i pipielniczka przód i obudowa lewarka skrzyni biegów. kwestia dni i bedzie :kox:. wszystko fish-scale. :dance:

do kolegi waskipl , to na tych 18" są oponki 235/40/18 , nie ma tragedi ....ale, każdy wie jakie drogi mamy .... :thumbdown:, takie były ori , mi to odpowiada , trzeba uważać :wallbash:

środek , tak tam jest podsufitka kolro jasny , to kwestia wyboru poprzedniego właściciela , kiera multi + telefon w podłokietniku.

autka szukałem prawie 6 mieś , po poszukiwaniach i załamce na krajowym rynku , szukałem w UN , trafiłem na tego , kupiony w brukseli od urzednika UN , auto naprawde utrzymane salonowo. :>

do kolegi miron78 , poprzednie B6-1.8TQ -sedan, jest nadal w rodzinie :cool: , przejoł go mój kuzyn , ja szukałem Avanta ,dlatego zmiana.

tylni zderzak , jak znajde w dobrej cenie to sie też zmieni :naughty: , przedni już gotowy zaraz bedzie zakładany.

pzdr :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szadziak, ale to jest oryginalny s-line, czy sam dokladasz poszczegolne elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super.. :good::kox:

Teraz jeszcze jakas ciemniejsza fela.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak CUBERA tylko inne koła , :kox: bardzo ładna :good:

Robi wrażenie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sline a nie S4.. :kox:

Wiem wiem tylko takie pierwsze wrażenie :gwizdanie: naoglądałem się co tydzień :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...