Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Witam - moją furke znacie ( jeżeli nie to : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18013.0.html ) Chciałem poznać Wasze zdanie na temat lusterek , jak Wam się widzą i czy coś byście zmienili ( 1.Zostawić jak jest 2.Nakładki chrom dobrej jakości 3.Inna propozycja ). Chodzi mi po głowie założenie nakładek chrom, ale nie chciałbym zepsuć wyglądu mojej furki dlatego napiszcie co w/g Was bedzie najładniej wyglądało - dzięki za opinie
  2. Ja też jestem już po wymianie na Bi ( jako że mam 12 km do Gliwickiej giełdy samochodowej ) pojechałem tam ostatniej niedzieli i kupiłem same lampy ( lewa+prawa, stan idealny , jak nówki ) za 530 zł , sam zakładałem ( a złotą raczką nie jestem ) wszystko pasuje , świeci OK , przetwornice idealnie pasują , zero przeróbek , paruje mi delikatnie jedna szt. ale szyko odparowuje - jestem zadowolony ( dzięki wszystkim za doradztwo ) ( fotki w dziale moja A4 - Mironowóz, 1 post )
  3. Decyzja już zapadła że fela zostaje ori S-line ( jak na pierwszych zdjęciach ) a zderzaki od S4 są :th: ale niechce topić wiekszej kaski w auto więc raczej to tyle na dzisiaj i dalsze jutro.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 21:01 _________________________________________________ Flyer to co widzisz to fele z S4 w wersji zimowej za całe 110zł za kpl. ( a tak na poważnie długo myślałem czy zostawić gołe stalówki czy zakryć je kołpakami które zostały mi z B5...................no i zakryłem )
  4. Ostatnio troche pomodziłem w mojej furce i co wyszło ? ano delikatnie przyciemnione szybki i Bi-xenonik :naughty:Szybki rewelka a swiateła jeszcze nie wiem jak świecą bo założyłem je godzine temu więc jak narazie jest jasno za oknem ( w ciągu dnia różnicy raczej nie widać, zobaczymy wieczorkiem + oczywiście sobaczymy jak się ma sprawa z długimi światłami ) a wygląd zewnętrzny zdecydowanie na :th: Na tym chyba będzie koniec modów na dłużej, chyba że ktoś może coś doradzić ( co by na moim miejscu zmienił ) nie mówiąc o np. wymianie Navi na RNSe Fotki modów w 1 poście.
  5. ROGAL....... DRANIU !!!!!!!!!!!!!!!! a mnie to odesłałeś z kwitkiem, nie chciałeś się mojego podjąć niech no będę przejazdem to odwiedzę ten Twój kiosk z tymi programami Norbi a dla Ciebie wielkie gratulacje - jakby nie było duma musi być wielka z takiej furki :th:
  6. Kurcze Rexiu i to jest dla mnie najwieksza zagadka.W zielonym jakoś tak miałem wrażenie że te auto ma niesamowitą moc (zrywanie pakci na 2 biegu, unoszący się przód przy wdepnięciu pedału, wciskanie w fotel no i odgłos silnia ) a tu skolei Quattro czyli jakoś równomiernie przyśpiesza, brak efektu unosznia sie przodu przy butowaniu, brak uślizgu kół, dużo lepiej wyciszony, no i taki bardzie mruczący wydech ale brak odgłosu wysiłku silnika no i waga oczywiście dużo większa.Raczej niema możliwości żeby zielony miał jakieś szanse utrzymania sie przy tylnym zderzaku mojej B6 ale w B5 bardziej kuce przenosiły sie na odczucia kierowcy ( zapewne będę miał okazje to stane na kresce z zielonym to sobie porównam jak to wychodzi na drodze - dla mnie B6 w mojej wersji to taka drogowa amfibia we wnętrzu której zbyt dużo się nie dzieje a moc zbytnio nie jest odczuwalna zato jest bardzo zauważalna ( na zegarach ) a w dodatku jest autem pewnie sie prowadzącym - to tyle ( kurcze to sie rozpisałem....... )
  7. Poziek ale mowa o samym programiku czy ogólnie ?
  8. Poziek a my mamy jakiś wpływ na moc na kołach ( ile wam wyszło ) może się myle ale z tego co widzę to przy Q to normalna sprawa taka różnica, na papierku lepiej wychodzi ośka ale chyba mimo wszystko lepszym rozwiązaniem jest kupowanie Q nieprawda ?
  9. też mi sie wydaje że bliska byłaś Poziek też chyba idealnie trafił hehe - co fachowe oko to fachowe oko a co do 1.8T to masz racje ( ja miesiąc wytrzymałem na jejżdżeniu w serii ) Kolejny konkurs zrobimy przed moim następnym wyjazdem do CompSportu a i przy okazji wielkie podziękowania dla Patryka który standardowo profesjonalnie jak i indywidualnie podszedł do mojej furki ( jak zresztą do wszystkich ) był ze mną kolega z A4 1.9tdi 110kucy 97r wyszło 143Ps i 310Nm :th:
  10. Tak na chwile obecną wygląda wykresik mojego programu, program narazie coprawda lajtowy ale różnica w jeździe jest naprawdę w pełni zadowalająca ( nie wiem czy mam się czego obawiać ale jego twórca chce mi wgrać na wiosnę mocniejszą jego wersję ) dla mnie teraz jest OK Dla zainteresowanych seria wyszła 188,4 Ps i 239,8 Nm
  11. tak jeszcze jest i narazie chyba będzie bo o gazie nie myślę[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 19:25 _________________________________________________ hhhhmmmmm Bryniu trudno mi to oceniać (szpecem w tej dziedzinie nie jestem ) ufam im i każdą ich prace i decyzje uszanuje.Tak czy inaczej ma to być wstępny program, taki pośredni bo ponoć po ustawieniach widzą że można jeszcze go podkręcić.Okres zimowy mam sobie pojejździć tak jak jest i na wiosnę podjechać i wgrają mi wersje ostateczną - mi osobiście to odpowiadało i dałem im wolną ręke co do prac nad moim autkiem.Zresztą z troski o swój silniczek zawsze proszę o delikatny program ( czym ma rację czy też nie mam się czego obawiać to nie wiem ) ale z B5 w VTG było identycznie dało sie zrobić 180 kucy ale zjechali na 170 i do dziś furacz chodzi bezawaryjnie - więc jak narazie dla mnie jest :th:
  12. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Ładny furaczek - skorzystaj z doradztwa kolegów i koleżanki co do zmian i furka będzie cudeńko
  13. Wczoraj udało mi się dojechać na hamownie, wykresik wkleje dziś wieczorkiem w odpowiednim dziale.Programik w wersji obecnej ( jak wyżej wspominałe narazie delikatny ) kręci furacza na 210 kucy i niecałe 290nm ( wykres pokaże dokładnie ) mimo tego jak dla mnie różnica jest w jeździe spora.Zobaczymy jakie zmiany wniesie program 2 ( przygotowany dla mnie na wiosne- oczywiście tymrazem już darmowo) obecny to ponoć wersja na zime choć dla mnie mogłoby tak zostać, nie chciałbym zbytnio podciągać parametrów no ale zaufam compotom i jak twierdzą że spokojnie jeszcze się da to niech robia.
  14. ja też się dołączam do pytanka - czyli adamoo kupuję bi xenon przekładam bebechy i to cała robota żadnych innych przeróbek ? jak tak to EXTRA jeszcze sprzeda sie xenon i wychodzi na to że bi-xenon za grosze.[br]Dopisany: 27 Listopad 2007, 09:16 _________________________________________________właśnie dzwoniłem do kolegi który prowadzi firmę zajmującą się przerabianiem lamp ( w B5 robił mi xenona ) i potwierdza że wystarczy kupić gołego bi-xenon i wszystko pasuje i działa. Jest tylko jeden mały minus - jest ponoć jakiś fabryczny mankament że bi-xenon bardzo czesto delikatnie paruje ponoć najcześciej dół reflektora i narożniki ( ponoć jest to nagminne i nawet w nowych lampach sie pojawia - mankament fabryczny ) lecz nie każdemu to musi przeszkadzać ( niech sie wypowiedzą użytkownicy bi-xenona ) chętnie poznam Wasze obserwacje.
  15. ja żadko w tych stronach ale od czego mamy Spoty
  16. powiem tak , spalanie może być dość rozbierzne, jeżeli by sie postarać to można spalić 9 ( lecz to bardziej toczenie sie do przodu a nie jazda ) a z drugiej strony spalanie na poziomie 14-15 też nie jest ciężkie do osiągnięcia.W moim przypadku gdzie narazie sie delektuje jazdą spalanie 10-11l[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 16:38 _________________________________________________No i pierwszy krok w zmianach mojej furki poczyniony - zaczołem od najważniejszej sprawy ( posiadacze 1.8T się chyba ze mną zgodzą ) a mianowice dopuszczenia uwięzionych koni do pracy. Jak już w jednym z tematów wspominałem moja furką opiekował sie bedzie w pełni CompSport i jak narazie EFEKT :th: O wynikach będziemy rozmawiać po wizycie na hamowni ( 26.11.2007 ) jak narazie jejździ się eleganco, programik taki narazie lajtowy ( bez przesady ) natomiast odwiedziłem hamownie przed programem i furacz trzymał serie czyli powinno byc OK. Chętnie sprawdziłbym furke stając na kresce z ( Brynią, Rexem, Poźkiem, Adamoo i innymi ) oczywiście z czystej ciekawości i porównania maszyn i możliwości [br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 10:53 _________________________________________________i jeszcze mam pytanko do wszystkich ( dotyczy kolejnych zmian ) jakie fele widzicie w mojej A4 1.Ori S-line te które są, 2 MAM8 polerki ( ale w gre wchodzą tylko 17 ) - jak to widzicie ?
  17. Spanky nie byłem jednak w VTG ( jeszcze nigdzie nie byłem ) ale idę w ślady kuzyna ( skapola z A3 klubu ma A3 2001r 2.0TDI 240 kucy i 440 nm robione przez compsport i oni będą się teraz moją furką też opiekować ) ale starczy tej pogadanki bo mnie Ono bo to jego temacik hehe
  18. ładnie , ładnie coprawda od zawsze mam BP ale jeżeli diesel , rodzinne kombi , jejździ ciut gorzej od takich fur jak S4 to wielkie dla onowozu - dla norbiego :oklaski: to nic nowego (nie wspominając już kogo ile taki przejazd kosztował )
  19. kurcze szukałem i nie znalazłem :(chodzi mi o konkretne propozycje ( sprawdzone z allegro lub inne ) a co do RNS-E to dlatego pytałem czy te DVD pasowałoby również do RNS-E
  20. witam - pytanko jak w temacie, jako że w temacie jestem zielony i nawet wędrówki po allegro mi nic nie dają bo nie wiem na co patrzeć proszę o pomoc i doradę.Mam Navi+ i chciałbym podłączyć DVD doradźcie co najlepiej zakupić, może ktoś z Was ma dojście do bezproblemowo działających sprzetów i co jeszcze muszę dokupić żeby to działało ( coś złyszałem o jakimś interface koszt ponoć około 350 ) Jezeli ktoś jest mi wstanie wskazać konkretnie co mam kupić lub nawet może mi coś załatwić będę wdzieczny a może nawet macie zaufanych sprzedawców na allegro - dzięki za pomoc aaaaaa i jeszcze jedno czy ewentualnie taki sprzęt pasowałby później do RNS-E ?
  21. ładna podstawa do modów - lekki zawias, dokładki do lakiernika i uwolnij zapas mocy
  22. Letnie Goodyear Eagle F1 a na zimę chyba Goodyear UG Prerormance, albo UG 7+ - własnie się zastanawiam aaaaa tak też myślałem..........to letnie mamy te same ( u mnie 235/45/17 )
  23. co źródło to inaczej podają a w dowodzie mam B5 ( bo jeszcze jest w moim posiadaniu )1300 a B6 1605[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 09:45 _________________________________________________czyli z takimi furami jak A6 3.0tdi i BMW 5 3.0tdi ( oczywiście oni w serii ) mimo cięższej wagi to też chyba raczej będę miał w dupsko co ? Ale co do wagi to poinformuje Was dokładnie do chcę pojechać w najbliższym czasie na wagę i będę wiedział dokładnie. kurcze co ja kupiłem ? wszyscy mnie robią [br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 09:47 _________________________________________________Brynia a tak przy okazji jakie masz oponki u siebie ( bo wiem że miałaś bieżnik jodełke jak się nie myle ) ?
  24. nie nie.......kobiety mają pierwszeństwo..........wtedy też Cię puściłem :> [br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 09:14 _________________________________________________accccchhhhhh gdbyby B6 miała wagę B5 to była by przeboskim autkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.