Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Jakie lusterka dla mojej furki ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - moją furke znacie ( jeżeli nie to : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18013.0.html ) Chciałem poznać Wasze zdanie na temat lusterek , jak Wam się widzą i czy coś byście zmienili ( 1.Zostawić jak jest 2.Nakładki chrom dobrej jakości 3.Inna propozycja ). Chodzi mi po głowie założenie nakładek chrom, ale nie chciałbym zepsuć wyglądu mojej furki dlatego napiszcie co w/g Was bedzie najładniej wyglądało - dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to chromowane nakladki in.pro.

Albo ori z S4.. :th:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 10:51 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20787.0.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor trochę za jasny i efekt takich lusterek bedzie - taki sobie . Ja bym sobie odposcił i kupił nakładki S4 na drzwi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor trochę za jasny i efekt takich lusterek bedzie - taki sobie . Ja bym sobie odposcił i kupił nakładki S4 na drzwi :decayed:

w pełni sie zgadzam z wypowiedzią kolegi , Mironek odpusc te lusterka ( jak juz to ORI S4 ) pomyśl o innych dodatkach jak by np. o przednim zderzaku od S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki S4 na drzwi :decayed:

Nakładki :polew:

Nie macie racji z obudowami luster moim zdanim - roznica jest znaczna. Sam zamierzam to zrobic - a mamy z mironem ten sam kolor nadwozia, ale mam poki co wazniejsze wydatki, wiec moze na lato beda...

Kup albo od eSki albo matowy chrom (nie ori).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze relingi masz w chromie takze chrom nakladki bedzie jak najbardziej na miejscu :th: albo ori od s4 :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...