Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Pochwale sie i ja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako ze jestem tu nowy pomyslalem ze podziele sie z wami moja radoscia z nowego nabytku jakim jest moje A4 1.8T :)

Rok produkcji: listopad 2001

Wyposażenie: 6 poduszek, ABS, Klimatronik dwustrefowy, Kontrola trakcji z ESP, Elektryczne szyby i lusterka, Centralny zamek z alarmem, Radio ze zmieniarka na 6CD w schowku, Halogeny, Felgi OZ 17" letni setup z oponami tyl 235/45/17 i przod 215/50/17, Wspomaganie kierownicy itd.

Czekam na słowa krytyki bym wiedzial jak moge upiekszyc moje auto :)

Zycze milego ogladania.

dsc00063iz6.jpg

dsc00065sa1.jpg

dsc00067ek2.jpg

dsc00070gg9.jpg

dsc00073ri9.jpg

dsc00079wn7.jpg

dsc00069lw3.jpg

Opublikowano

w B6-ach (podobnie jak w C5-ach) jest wręcz wskazane pomalowanie dokładek, choć na twojej czarnej to jeszcze ujdzie.

Opublikowano

ladna felga ;) ale te dokaldki i tak bym pomalowal odrazu auto zyska na prezencji

ogolnie nie ma co zmieniac jesli nie jestes zapalencem a jesli ejstes to niedlugo od kolegow dostaniesz dluga liste

jak dla mnie to wsadzaj RNS-E, xenon oraz foteliki z s-line i przyciemnij delikatnie wszystkie szybki

ale i tak nawet taka prezentuje sie miodnie

Opublikowano

hm Piękniś , ale malowanie dokłądek Cię czeka pod kolor ( przynajmniej Ja bym pomalował ) no i poprostu gleba sie mu prosi bo na tych felach to jak allroad.... Graty zakupu :a4fan:

Opublikowano

no i poprostu gleba sie mu prosi bo na tych felach to jak allroad.... Graty zakupu

[/quote

no i poprostu gleba sie mu prosi bo na tych felach to jak allroad.... Graty zakupu

well said! ! :)

Opublikowano

Piękne B6 .. dokładeczki w kolor , ciemne szybki , Rns-e , gleba i bedzie super :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

co się stało z fotelem kierowcy i kierownicą ??? :shocked:

Opublikowano

ładna podstawa do modów - lekki zawias, dokładki do lakiernika i uwolnij zapas mocy ;)

Opublikowano

Ja bym tam zaczął od bixenonów (1700zł z Allegro - czasami nawet taniej) + do tego oryginalne sportowe zawieszenie. Teraz to wygląda jak Allroad.

Opublikowano

Tempomat, podłokietnik i bedzie gitara. :a4fan:

Opublikowano

Dawaj glebe, dawaj glebe i oczywiście kolor na zaciski...

Opublikowano

Prezentuje sie swietnie zwaszcza na tych felgach. Tak jak koledzy wcześniej mówili gleba i ciemne szybki i nic więcej jej nie trzeba. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.