Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone ( mnie też sie nie widzi przyjechać na zimowych+kołpaki ) i z tego co wiem to od wtorku zaczyna się wiosna i temperatury w granicach +10 ( ja tam jestm dobrej myśli ) :biggrin:
  2. A tak przy okazji to te FORUM to totalna PORASZKA.Kidyś stronki,Was i Waszych furek nie znałem i było dobrze ( myślałem że mam fajne autko i sobie zadowolony smigałem ).Od czasu jak jestem na forum i oglądam przedstawiane przez Was furki to mam wrażenie że ten mój to już do muzeum i jak się widzi taki nowy Lukasowy wóz to sie myśli o sprzedaży mieszkania i................. :biggrin:
  3. Lukas naprawdę cudeńko - trafił ci się wozik w moim guście ( nawet widze masz bardzo podobny jeżeli nie taki sam daszek na szybie ).A tak przy okazji jak to jest z tymi wersjami USA czym się różnią i czy to coś gorszego ?Lukas gdzie to cudo dorwałeś w żadnych ogłoszeniach jej nie widziałem ?
  4. ciężko było Burmistrza do udostępnienia rynku przekonać, ale jak już sie udało to niech nasze furki się błyszczą w słońcu na ryneczku i cieszą oczy przechodni a nie stoja samotne na środku rynku w ulewie ( wolę o tym nawet nie myśleć ) :confused:
  5. fajna furka - fajna koncówka wydechu
  6. mam nadzieje że ustalony harmonogram będzie wszystkim odpowiadał. Resztę spraw, bardziej szczegółowych podamy na miejscu. Panowie co umiałem to załatwiłem - natomiast jest potrzebny ktoś do załatwienia słonecznej pogody (tak wysoko to ja znajomych nie mam ) :biggrin:
  7. Szczegóły harmonogramu zostały umieszczone w pierwszym poście ( na pierwszej stronie ) tematu urodzinowego - zapraszam do zapoznania się
  8. Harmonogram dni urodzinowych ( szczegóły przedstawione zostaną na miejscu): 02.03.2007 (piątek) 16.00 - przyjazd i zakwaterowanie 19.00 - obiadokolacja 21.00 - uroczyste spotkanie na zarezerwowanej dla potrzeb klubu sali, przy bufecie szwedzkim (śledź po węgiersku, jajko z kawiorem :biggrin: , deska serów, deska wędlin, sałatka grecka, masło, pieczywo i specjał smalec ze skwarkami, herbata) napoje we własnym zakresie. 2.00 - pogodnych snów 03.03.2007 (sobota) 8.30/9.30 - śniadanie 9.30/14.30 - czas do własnej dyspozycji 14.40 - zbiórka przed hotelem (ustawiamy się kolumną samochodów) 15.00 - ruszamy (reprezentacyjny przejazd przez miasto pod nadzorem policji )zgodnie z ustaleniami 15.30 - zakończenie przejazdu "Ustawką" na rynku (za pozwoleniem burmistrza i nadzorem straży miejskiej :biggrin: )zgodnie z ustaleniami 17.00 - opuszczemy rynek i kierujemy się do hotelu 18.00 - obiadokolacja 20.00 - spotkanie grilowe (wino grzane, kiełbaski z dodatkami, krupniok z kapustą po wiślańsku, herbatka dla dzieci ) 24.00 - pogodnych snów :biggrin: 04.03.2007 (niedziela) 8.30/9.30 - śniadanie 12.00 - opuszczenie hotelu ( z bólem serca i łzami w oczach ) Koszty dodatkowe na 1os. :- klimatyczne (dorośli 1,5zł dzieci 0,80zł za dobę ) - piątkowy bufet szwedzki (10zł) - sobotnie spotkanie grilowe (10zł)
  9. naprawdę ładny nic dodać nic ująć - masz powód do dumy
  10. Grill w całości pod zadaszeniem a i 5 kroków od Hotelu więc pogoda nam nie straszna [ Dodano: 16-02-2007, 12:25 ] Koledzy wszelkie pomysły, za i sprzeciwy proszę wypisywać jako że prawdopodobnie dnia 19.02 będę ustalał szczegóły naszego pobytu z władzami hotelu - z góry dzięki :exclaim:
  11. Co do drugiej nocy można się zdecydować na wspólne rożno ( które jest tam bardzo ładne co widać na fotkach ) koszt około 10-12zł od osoby, w cenie ( obsługa rożna, kiełbaski, pieczywo i ponoć jakiś grzaniec ) - to oczywiście tylko propozycja. dokładnie tak - do dnia 22.02 postaramy sie z Hugiem podać wszystkie dodatkowe koszty które mogą się pojawić ( szwedzki stół, klimatyczne, rożno i.t.p. ) Tak aby na miejscu nie było niejasności i każdy wiedział z jakimi wydatkami trzeba się liczyć. wystarczy toast na cześć klubu i zadowolenie uczestników :biggrin:
  12. jasne - a papier w takich sprawach - wiadomo - podstawa, faxowo sie wcześniej z nimi skontaktuję, przed wizytą
  13. ładniutki sedanik - tylko czemu Twoja dziewczyna kieruje :biggrin: - pozdrawiam
  14. wit.s będę w tych okolicach pomiędzy 19-22 lutego więc mogę dograć sprawę na żywo( chyba że ktoś ma lepszą propozycję ) - i tak muszę odwiedzić Krokusa dla dogrania szczegułów.
  15. wybór rozmiaru i modelu felgi jak najbardziej SŁUSZNY - tylko pogratulować no i życzę powodzenia z tym zderzakiem S4 ( to nie to autko będzie w takim zestawieniu )
  16. z tym to też masz Hugo swoją rację - może spróbujemy poprostu wynegocjować rozsądną cene - akceptowalną dla wszystkich bo z tym 25zł od osoby to chyba troszke przesada ( zgadamy się na priwa i zobaczymy co się da z tą ceną zrobić ).
  17. czyli jednak jest chętny do udostępnienia pokoju i czuwania do rana - a tak się na początku pienił
  18. WIKI........święte słowa..........i znowu widzę rocznik 78 się odezwał :biggrin:
  19. mamy mamy i jest zaplanowana na godzinę 19.00 ( celowo tak późno aby wszyscy mieli możliwość dojechania ) - w sobotę będzie ona o wcześniejszej porze.
  20. napewno nie tylko w tym widzę że z niezłego rocznika jesteś no trudno - ja tam lubię łaskotki - hehehe ........ no ale wróćmy do tematu
  21. jest jeszcze jedno rozsądne i chyba najtańsze wyjście - każdy zabierze co lubi i zrobimy sobie sami wspólny stół łakoci.
  22. juz zdąrzyłem zauważyć że w zależności od tego kto tam odbierze telefon różne odpowiedzi się dostaje. no nie miałem lecz ja skolei złośliwy staram się nigdy nie być.Ps. Zdeniu jak się nie mylę to cel mamy wszyscy jeden - I Urodziny, udany wypad, wspaniała zabawa i miłe wspomnienia - i niech tak zostanie.
  23. to co dla jednych jest wielkim problemem dla innych wogóle nie stanowi problemu mam wrażenie że starsznie Ci ciśnienie skacze - jeżeli nie zauważyłeś to moja odpowiedź na Twoją sugestie była żartobliwa ( o czym świadczą buźki ) natomiast większość info które podaje opieram o rozmowy telefoniczne prowadzone z obsługą Hotelu.Dlatego nie rozumiem złośliwości Twojej wypowiedzi - ale to Twoja prywatna sprawa.
  24. a gdyby pojawił się jakiś ( brak współpracy ze strony kuchni :biggrin: -w co wątpie ) to sklepów całodobowych w Wiśle nie brakuje i zawsze jedna z może dostarczyć co trzeba :biggrin: więc "problem przekąsek" traktujmy jako BRAK PROBLEMU. [ Dodano: 12-02-2007, 23:23 ] 1. Zapewne jeżeli byłaby taka możliwośc wymagałoby to dodatkowej opłaty 2. Hotel nie jest w 100% dla nas zarezerwowany, bedą w nim również inni goście a to troszke komplikuje Twoją propozycję - chyba że była to propozycja ulokowania szwedzkiego stołu w Twoim pokoju :biggrin: a Ty bedziesz do rana czuwał i sprawdzał osoby wchodzące do pokoju czy są one z klubu czy może z zewnątrz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.