Treść opublikowana przez miron78
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
dzięki adadur - rozumiem że wszyscy chętni na wcześniejszy przyjazd płącą 45zł nocleg + 16 śniadanie ( obowiązkowo ) 61 zł os/doba ze śniadaniem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy - i wpadaj na zlota dziś do Gliwice ( zobacz temat zlotów śląskich )
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ADADUR - dzięki za zrozumienie i podjęcie kroków - jak będzie oficjalna odpowiedź - daj info w 1 poście. Nie chodzi o różnicę 5 zł tylko zgodność ustaleń ( nikt nie będzie dymał A4 klubu ) Ty wszystko ustalałeś i musimy Cię przed władzami ośrodka popierać
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
żona siedziała z tyłu i uspokajała małego - bo chciał szybciej
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
jaką stówke - ostatnio miałem A5 na wekend i leciałem nią 260km/h a mój synek już zaliczył jazdę 250km/h mimo swoich kilku miesiecy [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:29 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/27bf8821e1af6f13.html[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:32 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/576617242698eecb.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html;new
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu znowu cisza
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
jaki sex [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:15 _________________________________________________a to nie jest prawda że jak się dziecko urodzi to następnym razem można iśc do łóżka dopiero po jego pierwszej komiuni ................ale dzisiaj moją opierdziele
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Chyba że w cenie jaką nam zaproponowali są już wliczone koszty powstałych zniszczeń związane z imprezą [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:15 _________________________________________________no i to że z jadali zrobimy boiko
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
z ich cennika : Pokój 2-4-osobowy - 65zł/osobodoba ze śniadaniem a my jako grupa zorganizowana mamy zapłacić 66zł ze śniadaniem - za***isty rabat nam dali a co do całości wekendu, płacimy 100zł ( a w cenniku nocleg+śniadanie to 65zł ) czyli wynika z tego że dodatkowo nam robią grila za 35zł/os. a rabat to 0% Oczywiście nie oto tu chodzi bo miesjce chyba jest za***iste a o cenach wiemy od początku i komu za drogo mógł nie jechać - ja chciałem tylko pokazać że potraktowanie nas jako niemałej grupy - jest delikatnie śmieszne i ciężko się tu doszukać jakiegoś upustu z Tytułu grupowej rezerwacji prawie 100 noclegów - jezeli gdzieś w obliczeniach sie pomyliłem z góry przepraszam - i chciałem zaznaczyć że ta wypowiedź jest skierowana do władz ośrodka ( w żadnym wypadku do naszego Organizatora )[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:06 _________________________________________________ czyli rozumiem jesteście tam od wczoraj .............. ...................
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
adadur - rozmawiałem dziś z P.Januszem Stojaczykiem w sprawie rezerwacji kilku dni noclegowych ( poprzedzających nasz zlot ) i owy Pan Twardo upiera się że umówieni byliśmy ( On+Klub ) na 50zł od osoby ( a nie 45zł ) i sprawa nr 2 ,że śniadanie jest sprawą obowiązkową czyli jakby nie patrzeć koszt jaki trzeba ponieść to 66zł/os za dobę. Czy takie były ustalenia ? Jeżeli tak to oczywiście mój wybór ( jadę albo nie ) ale jakoś mi to strasznie naciągane z ich strony.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o widze kilku z Was już w czwartek bedzie - ja już nawet chyba od niedzieli, więc się zdzwonimy na miejscu
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
..............spokój panowie..........ja za to nic nie mówię ale zato Wam pokażę jak się piłke przy nodze trzyma - grałem kiedyś w lidze - był kiedyś mecz - w całym meczu padły 2 bramki - ja je strzeliłem - i przegraliśmy 2:0
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
........... Poziu widzę że jednak jesteś czujny w każdym dziale - a myślałem że Ci umknie ta szydera z mojej strony :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Wam to dobrze - lepiej niz w raju :>, tam nie każdy ma A4
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a co ? nie wierzysz mi ? opierając sie o listę tyle wychodzi ( Trzeniu,Kaśka,Suli,Kulig,Brynia,Lukas,Ono,Pepin,Ja ,Tas2die4,Nies,Flyer,Poziek-nie wiem czy mu działa ,Rob,Norbi )
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Wiem wiem - ale rozumiem że będziesz machał tylko jak pojedzie A4 :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 07:56 _________________________________________________ Trzeniek specjalnie dla Ciebie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może skalik mikołów [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 08:18 _________________________________________________ Też tak myślałem - ale jak zobaczysz z odległości 1 m A4 i A5 obok siebie to jednak różnice kolosalne
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
A to by mnie BARDZO interesowało - może ktoś się pokusi to sprawdzić dokończe sprawe ( jutro podam ilość )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też na nią zachorowałem
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ale przyznam się że też to chciałem sprawdzić ale za późno się zorientowałem ( może jutro podliczę )[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:49 _________________________________________________ sedan
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no i zaczeły się pytania...............pisałem że ja nie wróżka
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Trzeniek pisałeś coś o sedanach [br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:43 _________________________________________________można powiedzieć : Panuje B5/diesel/Avant[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:44 _________________________________________________a na szarym końcu B7/sedan/benzyna :>