Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy gorąco na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie dzień dobry ? o tej godzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
klient z psem czy chodzi o kolesia który przechodził przez jezdnie z psem ( Wy przejechaliście ) koleś dotarł na drugą strone i jedyne co mu zostało to smycz do nowego psa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A my jak zwykle razem od rana czuwamy P.S Widzę , że ten cfaniak Miron się tu u Was zadomowił mówiłem już kilka razy i powiem jeszcze raz...............Hugo - i tak Cie znajde / rezygnacja z przyjazdu do Sobieszowa przed niczym Cie nie uchroni - niech wiedzą że Twoja nieobecność to unikanie mojej osoby - powtarzam / to nic nie zmieni - tylko odwlecze sprawe [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 08:30 _________________________________________________A to że od czasu do czasu odwiedzam KR w celu sprawdzenia poziomu organizacji zlotu i reprezentacji klubu to tylko mój Vipowski obowiązek- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szkoda że mam taki kawałek - też bym pograł- [ALL] Jakie tylne lapy led do A4 AVANTA B6 ???
wymiana lamp ( kpl. ) trwa max 10 minutek Ja osobiście mam te które sprzedaje Waskipl - wydaje mi się że są najlepsze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sumie to Cuber możesz im dać po ostrzeżeniu - bo coś im się mój status ( Vip-a ) nie podobał - wyczułem chęć degradacji mojej osoby. A pozatym Ty Zielony, ja Fiolet - a jedliśmy te same kiełbasy co reszta - pierwszy raz na takim grilu byłem ..............- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie - jeżeli coś jest niezrozumiałe - proszę "zgłosić do moderatora"- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejne A4- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejne A4- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejne A4- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejne A4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wszystkim za spocik/mega grill/mega towarzycho Waskipl - dzięki za grila, jako oganizator napisz na PW ile wynosiła składka - bo wpadłem tak z pustymi rękami ( a ja tak nie lubię ) Pablo GT - dzięki za tabliczki Dobrze że nie było Trueogre - koleś mnie z leksza wnerwia - gril mógłby wyjść nieudany Trzeniek - furka teraz KOX na maxa ............jeszcze raz dzięki wszystkim - szkoda że zawsze muszę szybko zmykać - szkoda że nie wiedziałem że już od 17.00 byliście na działce, ja od 12.00 byłem w KR ( zawsze to godzinka dłużej z wami )- [B5 ADP] Moje czarne autko
super zadbana na pierwsze oko -szkoda że bez klimy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w kopalni wiedzy A4- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w kopalni wiedzy A4 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!