Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. hehe na A5 ( ma ktoś 150 tyś pożyczyć ) a fotki powinny być na forum - całe multum
  2. ..............po czym przegrali........... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:33_________________________________________________teksty na zlocie były mega kox ale nie sposób wszystkiego pamietać, i inny wyraz mają na żywo w danej sytuacji a inny wycięte z akcji i wpisane na forum [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:35_________________________________________________Poziu najlepszy był chyba z niedzielnej siatki " schowaj tą betoniarke"
  3. witam po urlopie i zlociku ogólnopolskim - widzę że dorwaliście moje ogłoszenie hehehe - odrazu wyjaśniam że pilnie była potrzebna kasa i dałem ogłoszenie o mojej furce ( ale tylko na forum ) problem kasy się rozwiązał i furka zostaje w moich rękach na szczęście [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:12_________________________________________________ jaka impreza będzie 21 września pod areną ?
  4. witamy na forum A4
  5. witamy na forum A4
  6. witamy na forum A4
  7. witamy na forum A4
  8. witamy na forum A4
  9. witamy na forum A4
  10. witamy na forum A4
  11. witamy na forum A4
  12. witamy na forum A4
  13. witamy na forum A4
  14. nie spać - zwiedzać
  15. [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 13:49_________________________________________________Poziu dzięki za jazde próbną - chyba sprzedam tego mojego melexa
  16. idzie ogniem :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 11:24_________________________________________________Acha chciałem poinformować, że Warszafka opykała krakusów w siate 4:1 :gwizdanie: :naughty: pierwsze słysze że ja W-wa jestem
  17. hejka szystkim - Adadur ( dzięki za ogranizację ), Niesek ( dzięki za wspólny powrót 2xBEX ), Lukasz ( dzięki za pokój ) a całej reszcie za towarzystwo
  18. czepiajcie się czepiajcie - a ja furke widziałem i testowałem zanim do KR dojechała i jest OK
  19. cuberek - miałem się nie wygadać - a tu widzę wszyscy o Twojej furce już wiedzą - koledzy jak tam magnesiki - OK czy jest jakiś niesmak ( tylko bez ściemy mi tu odpowiadać ) - fajnie że się udało że możecie na trase już mieć go na furkach ( tak jak Trzeniek chciałeś )
  20. witamy audimaniaka/audiposiadacza
  21. witamy audimaniaka/audiposiadacza
  22. witam i zapraszam na zlocik - tak Cie zalejemy wiedzą
  23. Suli - właściciel S4 nie może być sam - coś Ci tam znajdę we wtorek ( tylko wyślij mi fotke furki ) - Twoje jest zbędne [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:54 _________________________________________________Na ostatni zlocie Norbi ( właściciel S4 B5 też był sam ) obecnie jest już po 2 rozwodzie i dalej wybiera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.