Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe na A5 ( ma ktoś 150 tyś pożyczyć ) a fotki powinny być na forum - całe multum
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
..............po czym przegrali........... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:33_________________________________________________teksty na zlocie były mega kox ale nie sposób wszystkiego pamietać, i inny wyraz mają na żywo w danej sytuacji a inny wycięte z akcji i wpisane na forum [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:35_________________________________________________Poziu najlepszy był chyba z niedzielnej siatki " schowaj tą betoniarke"
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
na eu ma lepsze zdjecia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam po urlopie i zlociku ogólnopolskim - widzę że dorwaliście moje ogłoszenie hehehe - odrazu wyjaśniam że pilnie była potrzebna kasa i dałem ogłoszenie o mojej furce ( ale tylko na forum ) problem kasy się rozwiązał i furka zostaje w moich rękach na szczęście [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:12_________________________________________________ jaka impreza będzie 21 września pod areną ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie spać - zwiedzać
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 13:49_________________________________________________Poziu dzięki za jazde próbną - chyba sprzedam tego mojego melexa
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
idzie ogniem :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 11:24_________________________________________________Acha chciałem poinformować, że Warszafka opykała krakusów w siate 4:1 :gwizdanie: :naughty: pierwsze słysze że ja W-wa jestem
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
hejka szystkim - Adadur ( dzięki za ogranizację ), Niesek ( dzięki za wspólny powrót 2xBEX ), Lukasz ( dzięki za pokój ) a całej reszcie za towarzystwo
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
- [ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
czepiajcie się czepiajcie - a ja furke widziałem i testowałem zanim do KR dojechała i jest OK- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuberek - miałem się nie wygadać - a tu widzę wszyscy o Twojej furce już wiedzą - koledzy jak tam magnesiki - OK czy jest jakiś niesmak ( tylko bez ściemy mi tu odpowiadać ) - fajnie że się udało że możecie na trase już mieć go na furkach ( tak jak Trzeniek chciałeś )- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy audimaniaka/audiposiadacza- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy audimaniaka/audiposiadacza- Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam na zlocik - tak Cie zalejemy wiedzą- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Suli - właściciel S4 nie może być sam - coś Ci tam znajdę we wtorek ( tylko wyślij mi fotke furki ) - Twoje jest zbędne [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:54 _________________________________________________Na ostatni zlocie Norbi ( właściciel S4 B5 też był sam ) obecnie jest już po 2 rozwodzie i dalej wybiera - [ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line