Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Tukan nie drwij z jaj Bosa ..........................................................
  2. nie spać - dupcyć [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________Hugo - daj banana daj banana pokaż jaja daj banana
  3. Jeżeli ktoś z jadących na zlota chciałby załapać się jeszcze na "magnesy-logo klubu" ( na bok furki ) to można jeszcze do czwartku ( tego czwartku ) godzin porannych zamówić, pomijając tym samym koszty przesyłki i opakowania ( odbiór osobisty Sobieszowo ) - info na PW
  4. stary nikt teraz Pani Dyrektor nie ruszy :gwizdanie: to tymbardziej nie rozumiem w czym problem
  5. Jak ktoś może to zazdroszczę, ja muszę być w pracy na 7.00 Bryniu -nawet jak cie zwolnią - to czyż nie warto ?
  6. Też o tym myślałem i nie wiem czy tak właśnie nie zrobie
  7. spokojnie panowie - najpierw odbiór - potem trzeba ocenić - potem ewentualnie możecie podziękować
  8. chwile spędzone w audi...........bezcenne...............korki ? byle długie ( nie lubię filmów na raty oglądać )
  9. furacz fajny - i chyba jestes pierwszy z tymi przednimi lampkami - wg mnie są super - tylko jak już takie lampki walnołeś to postaraj się o lepsze fotki tych lampek ( i większą ilosć ) bo z tych co są zawielenie widać.
  10. myślicie że aż taka tragedia będzie z tym powrotem a jak wieczorkiem około 19-20 będę chciał wracać ( pytam bo będę miał jakieś 550 km )
  11. witamy w skromnych progach
  12. witamy w skromnych progach
  13. witamy w skromnych progach
  14. witamy w skromnych progach
  15. witamy w skromnych progach
  16. witamy w skromnych progach
  17. witamy w skromnych progach
  18. witamy w skromnych progach
  19. nie nie Pablo - miałeś prawo nie wiedzieć oco biega ( bo na grilu nie byłeś ) - myślę że każdy kto był przy okazji Ci wyjaśni - poprostu w pierwszych minutach pomyliłem nicki i potem do końca grila byłem prześladowany przez pośmiewców KR ( i tak zostało do końca, że Ogr to Pablo )
  20. - dopiero wstałem ( Hugo w nocy coś sapał i spać się nie dało ) Trzeniek - "dzieki za magnesy" - a co już doszły - dziwne bo jeszcze nawet nie zrobione
  21. furacz całkiem całkiem - a felunek
  22. Dobra Hugo - spadamy - bo im postów nabijamy i jeszcze śląskie przegonią [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 22:52 _________________________________________________ :polew:p.s. jak tam magnesiki zamówione w dniu dzisiejszym - będą na piatek ( może czwartek )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.