Treść opublikowana przez miron78
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan nie drwij z jaj Bosa ..........................................................
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie spać - dupcyć [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________Hugo - daj banana daj banana pokaż jaja daj banana
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Jeżeli ktoś z jadących na zlota chciałby załapać się jeszcze na "magnesy-logo klubu" ( na bok furki ) to można jeszcze do czwartku ( tego czwartku ) godzin porannych zamówić, pomijając tym samym koszty przesyłki i opakowania ( odbiór osobisty Sobieszowo ) - info na PW
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
stary nikt teraz Pani Dyrektor nie ruszy :gwizdanie: to tymbardziej nie rozumiem w czym problem
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Jak ktoś może to zazdroszczę, ja muszę być w pracy na 7.00 Bryniu -nawet jak cie zwolnią - to czyż nie warto ?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
aaaaaa chyba że tak
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Też o tym myślałem i nie wiem czy tak właśnie nie zrobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spokojnie panowie - najpierw odbiór - potem trzeba ocenić - potem ewentualnie możecie podziękować
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
chwile spędzone w audi...........bezcenne...............korki ? byle długie ( nie lubię filmów na raty oglądać )
-
[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki
furacz fajny - i chyba jestes pierwszy z tymi przednimi lampkami - wg mnie są super - tylko jak już takie lampki walnołeś to postaraj się o lepsze fotki tych lampek ( i większą ilosć ) bo z tych co są zawielenie widać.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
myślicie że aż taka tragedia będzie z tym powrotem a jak wieczorkiem około 19-20 będę chciał wracać ( pytam bo będę miał jakieś 550 km )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w skromnych progach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie nie Pablo - miałeś prawo nie wiedzieć oco biega ( bo na grilu nie byłeś ) - myślę że każdy kto był przy okazji Ci wyjaśni - poprostu w pierwszych minutach pomyliłem nicki i potem do końca grila byłem prześladowany przez pośmiewców KR ( i tak zostało do końca, że Ogr to Pablo )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- dopiero wstałem ( Hugo w nocy coś sapał i spać się nie dało ) Trzeniek - "dzieki za magnesy" - a co już doszły - dziwne bo jeszcze nawet nie zrobione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mega fota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach
furacz całkiem całkiem - a felunek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra Hugo - spadamy - bo im postów nabijamy i jeszcze śląskie przegonią [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 22:52 _________________________________________________ :polew:p.s. jak tam magnesiki zamówione w dniu dzisiejszym - będą na piatek ( może czwartek ) - [B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach