Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które felgi byście wybrali?


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

a to ma być do Twojej fury :?:

jak tak, to ja bym stawiał na BBS + szczoteczka do zębów do ich czyszczenia :razz:

te drugie, wyglądają na strasznie "ciężkie" ..takie do fury co ma minimum 200-250 KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ma być do Twojej fury

Tak do mojej a to myśle kupić te BBS i ich wypolerować co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wypolerowane lepiej by wygladaly.... bo takie matowe to do bumy jakiejs lepsze sa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie fele bym nie kupił i tak będe je polerował no chyba że będą chromowane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie AEZ !!Piekna felga, a rzadko spotkasz A4 na takiej feldze .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie AEZ !!Piekna felga, a rzadko spotkasz A4 na takiej feldze .... :twisted:

Dokladnie :wink: Bez obrazy dla wlascicieli Golf'ow (przeciez to braciszek Audi) ale 90% z nich jak ma alusy to BBS'y ... gdzie sie nie obejrzysz na ulicy to Golf na BBS'ach.

Z drugiej strony Audi ze zdjecia do ktorego wyslal link rob prezentuje sie ... WRRR... ZAJE..FAJNIE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie BBS !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte bbs-y co kolega proponuje z tymi polerowanymi nie maja nic wpolnego, to zupelnie inny wzór.

Sam nie wiem ktore bym wybral, ale te bbs-y sa typowo "golfowe" i chyba z tych dwóch jednak wolał bym AEZ, bo te bbs-y wygladają strasznie salonowo, prawie jak kolpaki.

BTW jaki rozmiar? Bo jezeli cos wiekszego 17-18 to bbsy tez by były ok, ale AEZ-y wtedy w tym rozmiarze by masakrowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie te felgi mają rozmiar 17''

Radek tylko tylko tylko AEZ, masz w dobrej cenie czy co ?? Jesli bedziesz chcial to podam Ci dane do tych ludzi co mi przywozili ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie te felgi mają rozmiar 17''

Radek tylko tylko tylko AEZ, masz w dobrej cenie czy co ?? Jesli bedziesz chcial to podam Ci dane do tych ludzi co mi przywozili ....

a Ty masz jakies dojscie do tanich felg ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty masz jakies dojscie do tanich felg ???

Niewiem czy do tanich, wedlug mnie te co ja kupilem byly tanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, to podaj te dane a i jak się ten nasz mały silnicze sprawuje na takich szerokich kapciach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...