Treść opublikowana przez Pietyk
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
heh mnie nie bedzie :/ ma ktos moze vag'a? bo kontrolka airbaga sie wlaczyla, a nie chce mi sie placic 100 zl za podlaczenie do kompa i usuniecie bledow - ostatnio tak naprawione zostalo
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja mysle ze najpierw do Szczecina jechac niz do Zielonej
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
bielik wiem chyba uda mi sie przyjsc 1 marca bo mam szkole i postaram sie urwac chcociaz na troche
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
a ile by kosztowalo zalozenie spryskiwaczy do b6? i czy trzeba wymienic zderzak?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja nie obiecuje ze bede 1 marca, nie wiem czy 28 lutego nie musze jechac do gdanska i wrocic do szczecina w nocy :/ a tak wogole 1 marca to moje urodziny
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
hehe moj kuzyn mieszka w lipkach wielkich
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
ja ostatnio mialem mala wpadke jechalem pod prad(nie specjalnie) i naprzeciwko wyjechali mi niebiescy, dluga przygoda byla z nimi kilka razy kazali dmuchac itp ale do hidow sie nie przyczepili
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
ja ostatnio zalozylem 6k i jestem bardzo zadowolony
-
[ALL B6] LAMPY AUDI A4 01-04 DAYLINE LED BLACK ! - ktoś je uzył???
do B6 tez sa, wszyscy mowia ze zle, a na spocie widzialem u kolegi w b5 i fajnie sie prezentuja tylko sa bardzo blisko klosza nie ma efekty ze sa wglebi
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ostatnio bylo duzo wiecej ja jestem aby robic raz w miechu
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
bylo 14 aut fajnie wyszlo, jak wyjezdzalismy z parkingu to jedno audi zablokowalo droge i wszyscy wyjezdzali
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
mowilem ze nie dam rade w Szczecinie jestem, bylem tym razem na Szczecinskim spocie
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
i jak poszlo tym razem?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
yo yo bielik
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
jutro o 13:45 mam zaliczenie jakies wiec moge sie troche spoznic
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
stary wystarczy zajrzeć dwie, trzy, cztery strony wcześniej. rozmowa już była Dibo - niepotrzebnie nakrecasz. Powtarzasz się. dla mnie jest to nieuzasadnione niczym nabijanie postów przeczytalem caly temat i tak zakrecone jest ze juz nie wiadomo co brac, a czy nabija posty to watpie, wkoncu odpisuje sensownie na pytania
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
kurde mocny argument dales Dibo, te 6K sa cale biale?
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
spryski to na razie nie kupuje, moze kupie sobie jako atrape
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
gadalem z http://www.moto.allegro.pl/item530504738_hid_s_c_xenony_vertex_super_gratisy_szok.html tym facetem, ma za 179 zl ale mowi ze zaklucaja, te drozsze nie - dzis bym je kupil ale nie mial na stanie i proponowal mi philipsa zamiast za 699 bo po tyle maja za 530 ale powiedzial ze najlepiej poczekac do poniedzialku wtedy dojda mu nowe nie firmowe ale mowil ze najlepsze przetwornice i wyjdzie 370 zl - zdecydowalem sie i mam w pn powiedziec jeszcze czy chce 6k czy 8k chyba 8k wezne
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
w tych za 179 zl moga powodowac zaklocenia radia i cb radia, tak powiedziala firma bez tych zaklocen koszt 350 i chyba sie zdecyduje
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
sorry stary
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
czyli raczej Dido uwazasz ze nie powinno byc zle
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
hmm to juz nie wiem czy nie lepiej kupic w szczecinie za 380 zl w sklepie - co WY byscie zrobili?
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
a masz moze jakas foteczke jak u Ciebie to wyglada? bo produkt sprawdzony widze jak uzywasz i kolega tez widze ze aktualnie nie ma nic wystawionego[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:03_________________________________________________a co myslisz o http://www.allegro.pl/item530502970_xenon_pewna_firma_wyprzedaz_magazynowa179zl_gratis.html [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:16_________________________________________________jeszcze niemieckie znalazlem: http://www.allegro.pl/item534696448_xenon_hid_h1_h3_h4_h4_2_h7_ksenon_made_in_germany.html ciezko mi sie zdecydowac bo nie chce bledu popelnic :/
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
pamietasz od kogo na allegro? Jaki nick czy cos A a5 b6 2001 to sa h7 nie? I nie moge znalezc oznaczenia lampy tylko valeo nazwa