Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pietyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pietyk

  1. h7 tak nie chcialbym kupic jakiegos badziewa ktore bedzie zle dzialac, dlatego pytalem a mocarzem w tym temacie nie jestem hehe
  2. kurde na lampach pisze mi tylko valeo i nie wiem jakie to jest mam a4 b6 bedzie pasowac?
  3. zajebiaszczo akurat tylko 14 pasuje to na 30-40 min moge wpasc a moze o 13:30? fenix ten sklep kolo postku juz zlikwidowali
  4. Dido a jakie kupiles? Masz gdzies link? i ile K ? wszystko ok masz? Nie jakis zaklocen, bo tu cos pisali o tym
  5. jeszcze trafilem na: http://www.moto.allegro.pl/item513289019_japonski_zestaw_hid_xenon_kit_h1_h7_6000k_poznan.html niby z atestem
  6. fenix, w nd o ktorej? ja jade wieczorem do szcz, ale mam egz. ale moze uda sie gdzies zmiescic wyjazd [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 15:35_________________________________________________fenix gdzie foty
  7. czy w a4 b6 wszystkie lampy valeo maja soczewki? jak to moze roznic sie zakloceniami? http://www.moto.allegro.pl/item528119302_nr_1_m_tech_hid_xenon_ksenony_h1_h7_bez_zaklucen.html http://www.moto.allegro.pl/item534639135_promocja_hid_xenon_ksenony_h1_h7_6000k_8000k.html i co o nich myslicie? Mysle nad 6 - 8k
  8. jutro na 90% bede bo jestem w GW akurat, a w Szczecinie tez chyba 1 lutego bede ;-)
  9. postaram sie zjawic, ale jeszcze nie jestem pewien na 100 % :/
  10. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    mam prosbe, czy ktos mi powie dokladnie co zrobic aby sprawdzic czy bikseony beda mi pasowac, co mam kupic itp
  11. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    I już cena staje się bardziej atrakcyjna kurde, za bardzo nie rozumiem czy mam kupic cale nowe lampy czy tylko zestaw do bixeonow...
  12. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    tylko lampy
  13. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    czyli musze kupic: CENA KUP TERAZ 1650 zł. za komplet LEWA + PRAWA z NOWYMI PRZETWORNICAMI I ŻARNIKAMI nice cena
  14. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    yyk bo link http://www.moto.allegro.pl/item485641485_audi_a4_bixenon_bi_xenon_lampa_prawa_lewa.html to cale lampy
  15. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    to musze kupic cale lampy nowe?
  16. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    ta
  17. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    kurde, nie moge znalezc jakies aukcji z kompletnym zestowem i jak sprawdzic czy beda mi pasowac?
  18. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    mowisz o ori xeon? czyli jak sie spali 150 ale raz na jakis czas mozna dac
  19. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    mam pytanie do tych bixeonow ori, czy jak kupuje na allegro to juz komplet? I czy ktos z forum jest ze Szczecina i za oplata zamontuje je? I jak to jest jak sie przepali zarowka czy cos, ile kosztuje nowa?
  20. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    za uwagi oczywiscie dziekuje troche zaskoczony jestem ze nikomu sie nie podobaly, bede musial sie zastanowic bo daliscie mi solidne argumenty
  21. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    widze ze negatywnie nastawieni jestescie A mi sie wydawalo ze dzieki temu auto moze nabrac charachteru
  22. Pietyk odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    mozesz podac jakis ich przykladowy wyglad?
  23. Pietyk opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    co myslicie o tych lampach? http://www.moto.allegro.pl/item495377175_lampy_przednie_audi_a4_8e_od_01_led_pasek.html
  24. Witam, Mam Audi a4 1.9 131 KM 2001 sedam w necie znalazlem ze max moze jechac 210, mi sie udalo 180. Czy moze mam jakas bloade, czy silnik zjechany? pozdrawiam
  25. Witam Posiadam Audi a4 2001 sedam 131 KM 1.9 czarna perla Kocham swoje autko I pytanka na start: fwd to naped na przednie kola? AHU 1.9 90PS - jaki jest moj przedniu symbol ? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.