Treść opublikowana przez Pietyk
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
h7 tak nie chcialbym kupic jakiegos badziewa ktore bedzie zle dzialac, dlatego pytalem a mocarzem w tym temacie nie jestem hehe
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
kurde na lampach pisze mi tylko valeo i nie wiem jakie to jest mam a4 b6 bedzie pasowac?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
zajebiaszczo akurat tylko 14 pasuje to na 30-40 min moge wpasc a moze o 13:30? fenix ten sklep kolo postku juz zlikwidowali
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Dido a jakie kupiles? Masz gdzies link? i ile K ? wszystko ok masz? Nie jakis zaklocen, bo tu cos pisali o tym
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
jeszcze trafilem na: http://www.moto.allegro.pl/item513289019_japonski_zestaw_hid_xenon_kit_h1_h7_6000k_poznan.html niby z atestem
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
fenix, w nd o ktorej? ja jade wieczorem do szcz, ale mam egz. ale moze uda sie gdzies zmiescic wyjazd [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 15:35_________________________________________________fenix gdzie foty
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
czy w a4 b6 wszystkie lampy valeo maja soczewki? jak to moze roznic sie zakloceniami? http://www.moto.allegro.pl/item528119302_nr_1_m_tech_hid_xenon_ksenony_h1_h7_bez_zaklucen.html http://www.moto.allegro.pl/item534639135_promocja_hid_xenon_ksenony_h1_h7_6000k_8000k.html i co o nich myslicie? Mysle nad 6 - 8k
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
jutro na 90% bede bo jestem w GW akurat, a w Szczecinie tez chyba 1 lutego bede ;-)
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
postaram sie zjawic, ale jeszcze nie jestem pewien na 100 % :/
-
[ALL B6] Lampy przednie
mam prosbe, czy ktos mi powie dokladnie co zrobic aby sprawdzic czy bikseony beda mi pasowac, co mam kupic itp
-
[ALL B6] Lampy przednie
I już cena staje się bardziej atrakcyjna kurde, za bardzo nie rozumiem czy mam kupic cale nowe lampy czy tylko zestaw do bixeonow...
-
[ALL B6] Lampy przednie
tylko lampy
-
[ALL B6] Lampy przednie
czyli musze kupic: CENA KUP TERAZ 1650 zł. za komplet LEWA + PRAWA z NOWYMI PRZETWORNICAMI I ŻARNIKAMI nice cena
-
[ALL B6] Lampy przednie
yyk bo link http://www.moto.allegro.pl/item485641485_audi_a4_bixenon_bi_xenon_lampa_prawa_lewa.html to cale lampy
-
[ALL B6] Lampy przednie
to musze kupic cale lampy nowe?
- [ALL B6] Lampy przednie
-
[ALL B6] Lampy przednie
kurde, nie moge znalezc jakies aukcji z kompletnym zestowem i jak sprawdzic czy beda mi pasowac?
-
[ALL B6] Lampy przednie
mowisz o ori xeon? czyli jak sie spali 150 ale raz na jakis czas mozna dac
-
[ALL B6] Lampy przednie
mam pytanie do tych bixeonow ori, czy jak kupuje na allegro to juz komplet? I czy ktos z forum jest ze Szczecina i za oplata zamontuje je? I jak to jest jak sie przepali zarowka czy cos, ile kosztuje nowa?
-
[ALL B6] Lampy przednie
za uwagi oczywiscie dziekuje troche zaskoczony jestem ze nikomu sie nie podobaly, bede musial sie zastanowic bo daliscie mi solidne argumenty
-
[ALL B6] Lampy przednie
widze ze negatywnie nastawieni jestescie A mi sie wydawalo ze dzieki temu auto moze nabrac charachteru
-
[ALL B6] Lampy przednie
mozesz podac jakis ich przykladowy wyglad?
-
[ALL B6] Lampy przednie
co myslicie o tych lampach? http://www.moto.allegro.pl/item495377175_lampy_przednie_audi_a4_8e_od_01_led_pasek.html
-
[B6 AGB] Maksymalna predkosc
Witam, Mam Audi a4 1.9 131 KM 2001 sedam w necie znalazlem ze max moze jechac 210, mi sie udalo 180. Czy moze mam jakas bloade, czy silnik zjechany? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Posiadam Audi a4 2001 sedam 131 KM 1.9 czarna perla Kocham swoje autko I pytanka na start: fwd to naped na przednie kola? AHU 1.9 90PS - jaki jest moj przedniu symbol ? pozdrawiam