Treść opublikowana przez oneneo_2005
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
srodek :thumbdown: brak klimy siedzenia ale kerownica fajna nie pasuje troche do tego srodka zewnatrz ok fajny kolorek ale fele inne by sie przydaly
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
no no ładnitka . ale przerobienie na 2din wyglada tylko fajnie na zdjeciach a z bliska bardzo roznia sie kolory ,mialem tez tak i wkoncu kupilem tunel pod dwa din dlaczego symphony zakladaj navi
-
[ALL B5] Casablanca white
hey autko bedzie cale malowane dokładnie na IBIS WHITE Z Q7, troszke jasniejszy NO I DACH CZARNY bedzie ok narazie zbieram na felgi .
-
[ALL B5] Casablanca white
Wiec beda 17 s-line ZAS WYDATEK
-
[ALL] Sygnalizacja na fisie proszę o radę
dzieki jutro sprawdze
-
[ALL] Sygnalizacja na fisie proszę o radę
nio ej taki tempy nie jestem wszystkie swiatla swieca bardzo dobrze
-
[ALL] Sygnalizacja na fisie proszę o radę
a jednak . i co ciekawe tego bledu nie ma jak sie wylaczy silnik i wlaczy znowu dopiero gdy zas sie nacisnie na hamulec
-
[ALL] Sygnalizacja na fisie proszę o radę
wszystkie światla swieca. wtym jest problem
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
no faktycznie miod marzenie chyba kazdego tu na tym forum
-
[ALL] Sygnalizacja na fisie proszę o radę
witam ojciec moj ma a6 c5 2.4 automat . wszystko jest w porzadku przy zapalaniu na na fisie napis ok , nazwa stacji radiowaj ale w momecie nacisniecia hamulca zapala sie na fisie kontrolka przepalonej zarowki, oczywiscie wszystkie zarowki sa ok nie sa to zadne diody tylko normalne zarowki. jak sie zgasi silnik i zapali jest ok ale znowu do nacisniecia pedału hamulca. co jest tego przyczyna ???? http://www.postimage.org/image.php?v=TsL2269
-
[ALL B5] Casablanca white
efekt końcowy bedzie dopiero ja będą 17-stki może doradzicie mi jakie?????
-
[ALL B5] Casablanca white
Dzieki .po prostu wy starzy forumowicze znacie sie na rzeczy i warto słuchac waszych rad
-
[ALL B5] Casablanca white
HEY no witam cie a-rku Co do autka to wyglądało fajnie do czasu ,gdy dałem zdjecia na forum wtedy zrozumiałem ze to nie jest fiat czy calibra i nie mozna tak krzywdzic tej marki były laminaty przod tyl progi m3 ringi fk depo które wogóle szczerze nie świeciły . no i na szczecie chlopaki z forum mnie obudzili ty widziałes te autko ale dla nie wtajemniczonych dam fotke jak wygladało http://www.postimage.org/image.php?v=aV8JTgS potem http://www.postimage.org/image.php?v=PqpD5c9 tak jak juz pisałem dużo się zmieniło przedni zderzak s4, lampy poliftowe, grill pomalowany w macie ,bedzie ori s4 ale narazie brak kasy tył s4 progi s4 kierownica trojramiena fele 16 ,będą 17 albo 18 ale za miesiąc Sprężyny H&R tył -40 przód -35 końcówka ulter'a możę bedzie koncowy s4. DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA OPINIE I POZDRAWIAM
-
[ALL B5] Casablanca white
tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .
-
[ALL B5] Casablanca white
Nie jest tak żle mam go juz cztery lata i daje rade.ale napewno by sie przydały.wazne ze audi
-
[ALL B5] Casablanca white
foteliki moze nie grzeja ale sa wygadne ,wazne ze jest klima
-
[ALL B5] Casablanca white
Hey airbag swieci i nie umie go skasowac jakies sterowanie lampki wychodzi na vagu co do felg beda 17 z s4 , dach i lusterka beda czarne, gril s4 , czarne znaczki audi na blotniku tez znikną może gwint .narazie mam dwumas do wymiany a to jest troszke koszt co do fisu to nie umialbym go zrobic liczniki sa bardzo drogi no i robota co do wypozazenia do zwykla seria zreszta widac na zdjeciach navi ,tv,dvd,
-
[ALL B5] Casablanca white
Witam wszystkich prosze o opinie
-
[ALL] Wymianana wyłączników na poliftowe
jesli mozesz to napisz krok po kroku jak to z zrobiles
-
[ALL] Wymianana wyłączników na poliftowe
witam wszystkich moj problem polega na tym iz wymienilem tunel na polifcie wsadzilem navi wszystko ok ale jest problem jak podlaczyc wyłaczniki przciw mgeilne ogrzewanie tylniej szyby mam juz wylaczniki po lifcie z kostkami tylko podlaczyc dobrze kabelki ale ktore ???? w tamtych starych mialem tyakie duuuuze kostki a tu mam malutkie . prosze o pomoc...
-
[B5 AWT] Problem z klimą
gwiazdak sie swieci a klima sie wlacza i wylacza
-
[ALL B5] Zmiana klimatronica na poliftowy
WITAM WSZYSTKICH. prosze o rade . mam zamontowana navi i stary klimatronic w starym przed liftowym tunelem . kupilem wszystko po lifcie i chcialbym tez zmienic klimatronic ten pod navi nr. 8DO 820 043Q JEST ON Z 99 ROKU czy musze sciagac jakies kody czy odpali normalnie . druga sprawa to wylaczniki czy jak je podlaczyc bo chyba maja inne kostki miedzy innymi awaryjne ,przeciwmgielne,tylnia szyba. bo widzialem ze koledzy z forum przkladaja na po lifcie. z gory dziekuje za pomoc
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
WITAM WSZYSTKICH. prosze o rade . mam zamontowana navi i stary klimatronic w starym przed liftowym tunelem . kupilem wszystko po lifcie i chcialbym tez zmienic klimatronic ten pod navi nr. 8DO 820 043Q JEST ON Z 99 ROKU czy musze sciagac jakies kody czy odpali normalnie . druga sprawa to wylaczniki czy jak je podlaczyc bo chyba maja inne kostki miedzy innymi awaryjne ,przeciwmgielne,tylnia szyba. bo widzialem ze koledzy z forum przkladaja na po lifcie. z gory dziekuje za pomoc
-
[B5 AWT] Problem z klimą
witam wszystkich . mam problem zalaczyc klime wlacza si i wylacza po podlaczeni vaga pokazalo 4800 bledow, wszystko zaczelo sie od podlaczenia termometru czy jest mozliwosc ze jest cos zle podlaczone. oczywiscie wszystko podlaczylem tak jakk mialo byc.termpmetr idealnie pokazuje temperature, ale gdy zalacze klime to wlacza ie i wylacza..
-
[ALL B5] PROBLEM Z LICZNIKIEM
mam wtyczke niebieska i zolta po zapaleniu auta zaraz zgasnie i zapli sie na chwile kontrolka z kluczykiem narazie juz dwa dni jezdze i sie nie pali normalnie ale nie wiem co to moze byc