Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigjasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigjasiu

  1. Czyli do acc potrzebny jes LA? Czy tylko tak przy okazji modzisz... i jeszcze jedno, pompa abs/esp posiada CP?
  2. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, prosba o przygotowanie pliku z vinem do programu ETKA. Wie kto, jak to ogarnac.... WAUZZZ4G7EN027678
  3. A mozesz mi powiedziec, czy tylni zderzak zwykly/s_line to tylko roznica w dolnej dokladce, czy to calkiem inna bajka...
  4. Czy czasem do ACC nie bedziesz musial dolozyc line assist?
  5. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy, prośba o podesłanie linka do stronki gdzie będę mógł dobrać do (modułów) wtyczek z konektorami.
  6. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kupię uszkodzone RNS-E, pisać na priv
  7. a jeszcze jedno, jak z zasięgiem??? wcześniej miałem w B7 to zasięg był o niebo lepszy niż obecnie mam w B8
  8. a jak ze zmianą temperatury?? jest możliwość..
  9. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Domyślam się można info na priv co i jak
  10. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, potrzebuje język polski do mmi2g low. Proszę o info do kogo mam zapukać
  11. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    strasznie tu jasno...
  12. koledzy, prawdopodobnie siadła mi świeca żarowa w piecyku. nr: 8K0963319, z tego co patrzę u wujka google to tylko orginał za prawie 100Euro macie może sprawdzone zamienniki dobrej jakości???
  13. Tak mozna to zmienic troszke roboty przy tym jest Najlepiej opłaca sie kupic fotele juz z tą opcja Szukałem po alledrogo, nigdzie nie umiem znaleźć konkretnych gratów do przeszczepu. Czy fotele muszą być koniecznie z wersji s-line? Czy wszystkie gąbki wraz z poszyciem zostają moje? Wystarczą obojętnie jakie fotele byle z elektryką? Część osób, tak jak i ja miałem, maja sportowe fotele s-line skórzane/pół skórzane tylko z elektrycznymi bickami, albo i bez . Zakupiłem na jednym z portali aukcyjnych szmaciane fotele w pełnej elektryce (o dziwo zdarzają się i takie ), w moim przypadku były to fotele z Q5. Przerzuciłem całe gąbki z poszyciem ( czas pracy ok 6h, na spokojnego przy ) i cieszymy się pełną elektryką i koszta są "prawie" o 50 % mniejsze Najważniejsze przy przekładce stelaża to, zakup identycznych foteli (kubełki itp),
  14. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  15. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To może inaczej, jaką oponę założyć w rozmiarze xx/xx/19 Jak szeroka felga? 8,5J
  16. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To może inaczej, jaką oponę założyć w rozmiarze xx/xx/19
  17. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy, pytanko. pacjent a4 b7 fela 19 et43 opona 255/35/19. ZIMA!!! ktoś może jeździł, użytkował, może się wypowiedzieć....
  18. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy, szukam polskie menu wraz z najnowszymi mapami ODPŁATNIE!!! do rns-e, do kogo mam zapukać
  19. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy, pytanko, czy któryś z was jezdzi na zimówkach 19 cali??? chodzi mi dokładnie o rozmiary jakie wejdą do B7 w 19-tce!!
  20. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  21. bigjasiu odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy, średnio jestem w temacie a;e czy zderzak z avanta s-line (przedni) będzie pasował do sedana
  22. Pytanko, czy musiałeś podnosić silnik by zdemontować miskę, czy wyszła bez problemu??
  23. Gdzieś na europejskim forum widziałem jak ktoś wyrezał/wkleił silniczek do 3 ramiennej s-line
  24. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanko, czy któryś z was robił serwis klimy z wymiana OSUSZACZA KLIMY??? Jak tak to proszę o info czy duże koszta, jaki nr. osuszacza i jak to ogarnąć. Pozdro
  25. Niby tablice zjazdowe, ale fakt faktem przeróbka na polift... zwykłe przyciski w drzwiach no i stara klima...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.