Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JohnZi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JohnZi

  1. hmm moze nie do konca jest to virtual tuning, ale na pewno ma cos z tym wspolnego. Ponizej prace, ktore mialem okazcje zrobic w 3d, akurat znalazly sie jakies audiszcze:) Nosze sie z zamiarem zrobienia b6 do malej przymiarki jakis felg itp.
  2. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    pamietajcie, ze tam konsole itp sa przystosowane do innego napiecia, wiec konieczne mozeby byc przerobienie pozniej takiej konsoli, chyba wymiana transformatora:)
  3. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    wygrywamy:) to co wygralem to sprzedalem i bylem 300 zl do przodu:) za samo klikanie codziennie i troszke nerwow podczas restocka
  4. Ktos musi wprowadzac innowacje na tym forum:P
  5. yyyy nie? ja jestem dolnoslaskie, sprzedawca zachodnio pomorskie:P
  6. Tak z ciekawosci chcialbym wam pokazac co dzisiaj wynalazlem na sieci, mianowicie takie male cudenko, ktore zrobi z waszej audiczki monstrum pokroju Mustang albo Lambo:P Ciekaw jestem co o tym myslicie:) Jest pelno prezentacji na necie, tutaj chyba jedna z lepszych: A tutaj mozna kupic na allegro:) http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=soundracer
  7. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Rzeczywiście Hugo, nie doczytalem tego na facebooku:) Mi dzisiaj wybilo rowny 1000 ptz:D
  8. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Nigdzie nie napisali, ze to dotyczy tylko USA i Kanady. Skoro napisali tez, zeby nie uzywac niestadardowych znaków to mysle, ze wiadomosc dotyczy wszsytkich:)
  9. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja dostalem jedna koszulke na razie, powinna przyjsc juz dawno druga za konto brata. Mysle, ze z czasem dojdzie:)
  10. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    O prosze, nie bylo mnie troche a tutaj temat sie tak rozwinal:) Jesli chodzi o nagrody to moge sie pochwalic co juz dostalem. Pierwsza nagroda jaka mi przyszla to Gift Card Itunes 50$, sprzedalem za 140 zl:P Pozniej przyszla mi koszulka. W listopadowym restocku wybralem PSP, jednak ten restock przysporzył stronie mase problemów i jak sie okazalo, za duzo osob wybralo te same nagrody (jakies problemy z potwierdzeniamy, ktore przychodzily niemalze do kazdego). Oczywiscie mi sie nie udalo byc w gronie szczesliwcow, lockerz zachowal sie w porzadku i wyslal mi PAyPal'em 50 dolarow jako nagrode pocieszenie:) nie kasujac przy tym zadnych pountow, baa pozniej nawet dostalem dodatkowo 200 pkt:) Jak widac szanuja pierwszych Z-listerow:) Co do wypelniania adresu to zle mowicie, trzeba czytac informacje na glównej Adress 1 - nazwa ulicy i numer domu np. 20 Main Street Adress 2 - numer mieszkania np. 21 Apartment Pozdro i zycze szczesliwych lowow w nadchodzacym restocku:)
  11. Teraz wyjdzie przez ta szybe, ze bita Bardzo fajny furacz, gratki
  12. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    hmm trzeba probowac z ta rejestracja, dzisiaj moi znajomi nie mieli problemu. Mozliwe, ze w innej przegladarce bedzie mozna sie zarejestrowac. Co do pytan i gier.... odpowiada sie raz dziennie, tylko i wylacznie z aktualnego dnia. Gry sa dostepne raz na jakis czas i o tym decyduja admini serwisu. Dzisiaj niestety juz nie moge zaprosic nikogo, najwyzej po polnocy:)
  13. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Widze, ze niektorzy nie otworzyli zaproszen... calkiem mozliwe, ze taka wiadomosc wyladowalo w spamie, wiec prosze tam szukac:)
  14. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Poczekajcie do jutra, powinno cos sie ruszyc. Aha dodam, ze za 20 zaproszonych osob sa darmowe koszulki i strefa VIP(cokolwiek to znaczy)
  15. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    hmm moze brakuje Ci nowego flash playera, hmm nie wiem jak Ci inaczej pomoc.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:17_________________________________________________Hmm niestesty teraz moj brat tez nie mogl sie zalogowac. Wydaje mi sie, ze teraz jest za duzy ruch i serwery nie wyrabiaja (strona jest caly czas w przebudowie) Trzeba bedzie poczekac.
  16. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Otoz, za zaproszenie dostaje sie az 2 pkt:)
  17. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    kamilo90 to podaj prosze maila, tutaj albo PM jak wolisz:)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:58_________________________________________________Ok, poszlo pare zaproszen... uprzedzam, ze niektorym dochodza one duzo pozniej. Jest to spowodowane przepelnionymi serwerami, cierplwosci na pewno dojdzie:)
  18. JohnZi odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Zawsze mozesz sprzedac Pendrive'a
  19. JohnZi opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam, Mam zaproszenia na lockerz.com strona gdzie za free można zdobyć gry, sprzęty elektroniczne itp. Link do strony to www.lockerz.com, niestety żeby się zarejestrować trzeba posiadać zaproszenie, wiec jeśli ktoś chce to niech poda e-mail to mu wyśle Na stronie zbiera się PKT które potem wymienia się na nagrody: Przykładowe nagrody to: Pokrowce na ipody (35ptz) Pen Drivy 1gb (40ptz) Gry na Xboxa/PC/psp/ (100 ptz) Ipod Nano (300ptz) Telewizor 42’’ LCD (3000ptz) I wiele, wiele innych… Punkty dostaje się za -logowanie w serwisie: 2 PTZ za dzień -za odpowiadanie na pytanie dnia: 10 PTZ za odpowiedz -granie w gry: do 60 PTZ za grę (ale ciezko jest) Ja odrazu po pierwszym logowaniu zdobyłem 40 PTZ czyli miałem już na pendriva Wiec jak ktoś chce to podaje e-mail a ja mu wyśle zaproszenie. Prosze sie nie obawiac, to zaden spam, wiecej informacji na google Tutaj przykladowy filmik z youtube, gdzie mozna rzucic okiem jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=5Tqcqqbr4WM Pozdrawiam
  20. Czesc wszystkim, Aktualnie nie mam jeszcze audiczki, ale po nowym roku planuje zakup a4 b6. Jaki silnik to sie jeszcze okaze, jak pobuszuje po forum, na ktore trafilem calkiem przypadkowo:) To bedzie moje pierwsze auto:) pozdrawiam Aha tak sie sklada, ze zajmuje sie wizulizacjami samochodow, jak ktos mialby ochote to prosze bardzo link: www.reflectvision.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.