Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kukui

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kukui

  1. takie aparaty sa ok własnie na wyjscie na plaze lub jakis wyjazd to nie sa luszczanki które robia profesjonalne zdjecia Ja tez sie rozglodam za czyms takim np ten prawie identyczny http://allegro.pl/item531761536_olympus_mju_1030_xd_2_gb_pokr_li_50b_f_vat.html
  2. nie na lato góra 18 ale musze jeszcze przemyslec Narazie widze ze za zimówki to ok 2000 tys za gumki troche drogo byłem przyzwyczajony do cen 15 ale cóz cos za cos jakie koszta takiej przeróbki około
  3. kukui odpowiedział(a) na Pyotr temat w Audi A4 B6/B7
    z tego co mi wiadom to narazie nie i raczej ma ten bez dolegliwosci ale tak ogulnie czytałem i jestem pod wrazeniem
  4. decyzkja podjeta zostwiam 17 na zime a na lato zobaczymy i jeszcze jedno czyli jak zabierac sie za chmulce to brac od 3,0 tdi sa wieksze albo od 2,0 tfsi tak i wtedy tylko 16 alu
  5. kukui odpowiedział(a) na Pyotr temat w Audi A4 B6/B7
    Bez kitu nikomu nie schlebiajac ale jest tu tyle porad na wszelaki zeczy ze jestem w szoku Jak mysle o tym to wiem ze tu jest 100razy lepsza wiedza niz w serwisie ludzie naprawde maja pojecie w temacie
  6. chba jednak zostane na tych 17 a kiedys kupie 17 s-line i tyle i mnie bedzie problemu z zaciskami
  7. czyli nie tak strasznie jak mówia ja tez słyszałem ze czeba demontowac lampe i ustawiac puzniej a tu prosze pewnie bedze pisac w trakcie roboty bo jestem lewy
  8. kukui odpowiedział(a) na Pyotr temat w Audi A4 B6/B7
    no nie ciekawie słychac o tych silnikach a jest tego coraz wiecej i pewnie sie posypia posty
  9. kurde zawsze myslałem ze micheliny sa the best
  10. no fakt ale czsem przemyc niezaszkodzi
  11. tak tez zrobie http://moto.allegro.pl/item534787132_alufelgi_audi_a4_a6_vw_699zl_wysylka_0_zl.html co myslicie o takich gosc zero komentarzy ale pojechał bym po nie Jak sprawdzic czy sa dobre i orginalne
  12. no to niebawem podejde do tematu
  13. nad 18'' od RS6 piekna sprawa ale ja narazie potestuje 17 wszystki pięknie ładnie ale jak założy wieksze hamulce a domyslam sie ze pewnie z tarcze 320 mm to niestety ale stalówki juz nie założy na nie :gwizdanie: czyli musze ewentualnie kupic alusy 16 jak bedzie zmiana na wieksze tarcze najwieksze jakie sie da Wiec extra by było jak byś sobie sprawił drugi komplet alusków 16-stek
  14. a co lepsze dunlop czy michelin zapomnialem dodac ze do wmiare szybkiej zwinnej jazdy
  15. Dokładnie myc myc i jeszcze raz myc wim ze nie ma motywacji jak zaraz brudne ale jak ta sól jest długo na aucie to nie za dobrze wrózy dla lakierku
  16. witam mam dylemat zakupiłem autko na 17 felgach z letnimi gumami. I teraz pytanie czy kupic zimówki 17 jak sie na tym jezdzi Czy kupic felge 16 jak 16 to jaka stalowa czy aluminium wiem, ze niedługo bede rezac hamulce na wieksze wiec chyba 16 min co radzicie uzupelnij profil !!
  17. Widze ze wiekszosc za dunlopem ja miałem pirelli p 6000 i nie polecam
  18. a w b6 tez da rade czy serwis
  19. kukui odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Lifestyle i Hydepark
    to jest paranoja teraz jest podobno 150 200 radarów a co dopiero 1000 I te chore stawki za przekroczenie predkosci
  20. lenovo to juz nie ibm toshiba tez nie ta co była kiedys najlepszy dell ale jego nie sprzedaja w media markt i saturnie
  21. całkiem przyjemna tylko leki golasek ale ok a i dobijaja mnie te ceny w uk a u nas jak za woły
  22. Tez jestem za ibm seria t lub za dellem Sam za takie pieniadze nie kupił bym nowego kupisz padake za 6 miesiecy pójdzie na gwarancje A co do składaków to pierwsze słysze ładna kicha musi byc
  23. A ja powiem tyle ze moze to zafascynowanie marka i zwracam na audi uwage ale coraz wiecej oooo pomyka Wczoraj stalismy na stacji i bez kitu 7 audi pod rzad wyjechało sami bylismy w szoku
  24. przecież pisałem Ci wyżej... no to ja jestem slepy gdzie
  25. i co ma ktos dojscie do sprawdenia vin albo namiary na kogos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.