Treść opublikowana przez kukui
-
Aparat wodoodporny , tylko jaki ?? Potrzebuję pomocy :)
takie aparaty sa ok własnie na wyjscie na plaze lub jakis wyjazd to nie sa luszczanki które robia profesjonalne zdjecia Ja tez sie rozglodam za czyms takim np ten prawie identyczny http://allegro.pl/item531761536_olympus_mju_1030_xd_2_gb_pokr_li_50b_f_vat.html
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
nie na lato góra 18 ale musze jeszcze przemyslec Narazie widze ze za zimówki to ok 2000 tys za gumki troche drogo byłem przyzwyczajony do cen 15 ale cóz cos za cos jakie koszta takiej przeróbki około
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
z tego co mi wiadom to narazie nie i raczej ma ten bez dolegliwosci ale tak ogulnie czytałem i jestem pod wrazeniem
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
decyzkja podjeta zostwiam 17 na zime a na lato zobaczymy i jeszcze jedno czyli jak zabierac sie za chmulce to brac od 3,0 tdi sa wieksze albo od 2,0 tfsi tak i wtedy tylko 16 alu
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
Bez kitu nikomu nie schlebiajac ale jest tu tyle porad na wszelaki zeczy ze jestem w szoku Jak mysle o tym to wiem ze tu jest 100razy lepsza wiedza niz w serwisie ludzie naprawde maja pojecie w temacie
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
chba jednak zostane na tych 17 a kiedys kupie 17 s-line i tyle i mnie bedzie problemu z zaciskami
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
czyli nie tak strasznie jak mówia ja tez słyszałem ze czeba demontowac lampe i ustawiac puzniej a tu prosze pewnie bedze pisac w trakcie roboty bo jestem lewy
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
no nie ciekawie słychac o tych silnikach a jest tego coraz wiecej i pewnie sie posypia posty
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
kurde zawsze myslałem ze micheliny sa the best
-
Alufelgi zimą
no fakt ale czsem przemyc niezaszkodzi
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
tak tez zrobie http://moto.allegro.pl/item534787132_alufelgi_audi_a4_a6_vw_699zl_wysylka_0_zl.html co myslicie o takich gosc zero komentarzy ale pojechał bym po nie Jak sprawdzic czy sa dobre i orginalne
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
no to niebawem podejde do tematu
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
nad 18'' od RS6 piekna sprawa ale ja narazie potestuje 17 wszystki pięknie ładnie ale jak założy wieksze hamulce a domyslam sie ze pewnie z tarcze 320 mm to niestety ale stalówki juz nie założy na nie :gwizdanie: czyli musze ewentualnie kupic alusy 16 jak bedzie zmiana na wieksze tarcze najwieksze jakie sie da Wiec extra by było jak byś sobie sprawił drugi komplet alusków 16-stek
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
a co lepsze dunlop czy michelin zapomnialem dodac ze do wmiare szybkiej zwinnej jazdy
-
Alufelgi zimą
Dokładnie myc myc i jeszcze raz myc wim ze nie ma motywacji jak zaraz brudne ale jak ta sól jest długo na aucie to nie za dobrze wrózy dla lakierku
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
witam mam dylemat zakupiłem autko na 17 felgach z letnimi gumami. I teraz pytanie czy kupic zimówki 17 jak sie na tym jezdzi Czy kupic felge 16 jak 16 to jaka stalowa czy aluminium wiem, ze niedługo bede rezac hamulce na wieksze wiec chyba 16 min co radzicie uzupelnij profil !!
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
Widze ze wiekszosc za dunlopem ja miałem pirelli p 6000 i nie polecam
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
a w b6 tez da rade czy serwis
-
Fotoradary
to jest paranoja teraz jest podobno 150 200 radarów a co dopiero 1000 I te chore stawki za przekroczenie predkosci
-
Laptop do 1600zl
lenovo to juz nie ibm toshiba tez nie ta co była kiedys najlepszy dell ale jego nie sprzedaja w media markt i saturnie
-
[B6 AWX] Angielska Perełeczka
całkiem przyjemna tylko leki golasek ale ok a i dobijaja mnie te ceny w uk a u nas jak za woły
-
Laptop do 1600zl
Tez jestem za ibm seria t lub za dellem Sam za takie pieniadze nie kupił bym nowego kupisz padake za 6 miesiecy pójdzie na gwarancje A co do składaków to pierwsze słysze ładna kicha musi byc
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
A ja powiem tyle ze moze to zafascynowanie marka i zwracam na audi uwage ale coraz wiecej oooo pomyka Wczoraj stalismy na stacji i bez kitu 7 audi pod rzad wyjechało sami bylismy w szoku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież pisałem Ci wyżej... no to ja jestem slepy gdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co ma ktos dojscie do sprawdenia vin albo namiary na kogos