Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop do 1600zl


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy poprosil mnie o pomoc przy wyborze kompa.Mozecie cos pomoc??

MA to byc nowy laptop do 1600zl.CO polecacie.Komp do ogolnego uzytkowania. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jakbys poszedl kupic nowe auto za 25 tysiecy :polew:

nie ma co polecac . nic dobrego nie kupi. wiem ze zaraz posypia sie setki glosow zadowolonych uzytkownikow ACEROW, MAXDATY I innego taniego marketowego sprzetu...

ja odpowiem tak...

ludzie jezdza dacia logan i tez sobie chwala :)

ja bym polecil markowy uzywany sprzet, ze wskazaniem na jakiegos IBMa np T43 ...

cos takiego:

http://allegro.pl/item532787636_ibm_t43_1_73_2gb_80gb_combo_wifi_bt_xp_pl_gwar12.html

sprzet nie do zajechania, na pewno stabilniejszy i mniej zawodny... no moze troche gorzej dane na papierku wygladaja ;] bo w praktyce to sie szanse juz wyrownuja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zależy do czego ten laptop ma być używany, za 1600 kupi się nowy, wiadomo że nie będzie to komputer bardzo wydajny, ale spokojnie będzie działać. Do potrzeb domowo-biurowych (nie do gier :)) powinno się coś wybrać. Moja rada idź do sklepu komputerowego powiedz jaki masz budżet przeznaczony na ten cel, do czego potrzebujesz i powinni Ci coś dobrać. Może nawet będą w stanie poskładać, wtedy będzie taniej niż gotowy zestaw i lepsze części może zapodadzą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzeznaczenie to intrnet i office.Szukam nowego.WIem,ze dobrego nie znajde,ale jakis przecietnt juz powinien byc za te pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kwote polecam Acer Extensa 5630Z. przed Swiętami kupilem siostrze taki.

Solidny sprzet jak na swoja cene.

2GB RAM DDR2 667MHz

Pentium Dual Core T3200 2.0GHz FSB 667MHz (2 rdzenie)

HDD 160GB

ja placilem 1530 PLN. w zwiazku z tym ze wszystko idzie do gory, moze byc drozszy teraz.

Nic nie trzeszczy, nie grzeje sie, solidnie wykonany. nie mialem dobrych wspomnien jesli chodzi o Acery. kiedys mialem Acera za 4500 PLN i po 3 m-cach pekly mocowania zawiasow. od 2 lat Acer poprawil jakosc i to widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy będzie taniej niż gotowy zestaw i lepsze części może zapodadzą. Pozdrawiam.

poskladac?? laptopa?!?! to chyba tylko MAXdata takie cuda robila. mialem potem to na serwisie. np. twardy dysk wklejony na goracy slikon... miodzio...

wlasnie jak nie do gier to starczy dowolny sprzet... ale ja dalej twierdze ze lepszy markowy IBM w tytanowej obudowie, ktorego rzucisz i nic sie nie stanie, niz nowy ACER. dokladnie na tej samej zasadzie dlaczego 4 letnie audi jest lepsze od nowego koreanczyka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja dalej twierdze ze lepszy markowy IBM w tytanowej obudowie, ktorego rzucisz i nic sie nie stanie, niz nowy ACER. dokladnie na tej samej zasadzie dlaczego 4 letnie audi jest lepsze od nowego koreanczyka....

W pełni popieram - za takie pieniądze również szukałbym używanego IBM serii T :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA to byc komputer dla starszego pana i chce zeby byl nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy mi ostatnio przyniósł świeżo kupionego ACERa za (2000zł) i powiem że byłem zaskoczony... rzeczywiście ten sprzęt wygląda teraz lepiej...mimo że jestem uczulony na tą markę.

jeśli chodzi o mnie to tylko DELL (mam już 3ciego i nie zawodzą)... no ale nie za tą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "nie dla idiotów" była ostatnio Toshiba za 1980 (droższa ale z ratami 0%): 4GB ramu, procek core 2 duo, 320 HDD i jakaś słaba grafika, ale jak do dokumentów to jest to nieważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Acer ma już 2,5 roku i jest bardziej niezawodny od rocznej Toshiby Tecra za 5,5 netto... Powoli różnice między markami komputerów stają się mitami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada jedna - nie kupuj w media markt.. tam klienta mają gdzieś.. kupiłem Toshibe za 4000 zł.. po 3 miesiącach się sypnęła... Żądałem wymiany na nowy. Nie dostałem - trudno... potem znów się sypnęła i czekałem 3 miechy na naprawę.. NIby to wina serwisu Toshiby, ale w mediamarkt nic nie wywalczysz jeśli chodzi o usługi gwarancyjne.. Chyba, że wymienisz słuchawki na nowe... A za 1600 zł wyrwiesz już coś przyzwoitego.. najlepiej Dell, Toshiba, no i Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli laptop ma być używany tylko do internetu i offica to wbrew wielu powyższym opiniom wydawanie na niego więcej niż te 1600 mija się z celem. Sam siedze na Lenovo N200 ( dualcore, 2GB RAM, dysk 120GB, bluetooth, czytniki) kupiony niecały rok temu za podobną cenę i nawet pamięciożernym programom do projektowania 3D dał rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asus eee pc 1000H biały 1210zł proline bo taki mam

kolega chcial laptopa, a nie netbooka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.Laptop glownie do internetu.Co polecacie?Tylko nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...