Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SuperGumis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SuperGumis

  1. A mnie wkurza: - trzeszczący fotel kierowcy (dzisiaj znów serwis się z nim męczy, ale od ponad pół roku nie potrafią nic sensownego wymyślić) - wqrza najbardziej ;( - trzeszczący podłokietnik i środkowa konsola - działanie wycieraczek w trybie automatycznym - trochę denerwuje odglos chlupiacego paliwa w baku, ale tylko trochę
  2. Między innymi dlatego nie chciałem S-ki ;-) Fajne autko, fajne aluski... - też sobie pewnie zmienię na wiosnę. Gratki
  3. No to moje dane też poszły... Co prawda często mnie nie ma, ale może akurat komuś będzie można pomóc...
  4. SuperGumis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Heyka, Właśnie dostałem koszulki - są extra (odczepcie się od logo z przodu :mrgreen: ) Thx Murzyn... Daj znać, czy zostały Ci jeszcze jakieś XXL... Pozdro all
  5. SuperGumis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A kiedy wysyłaka po wpłacie z 11.09.???? - bo już się doczekać nie mogę
  6. Dzięki za gratki ;-) Co do wrażeń z jazdy - to się nie da opisać w kilku słowach... ale zazwyczaj żałuję jak dojeżdzam do celu, że to koniec podróży... ;-) Jeśli chodzi o spalanie - to na razie mam mało danych - średnia z Gdańska do Łodzi (po odbiorze) wyszła 5,52 litra - ale kazali mi być "grzecznym" przez pierwszy 1000km... Na razie trochę mało pojeździłem bo nie miałem za dużo czasu, a do przeprowadzki firmy używam jeszcze starego autka... ale od następnego tygodnia się to zmieni. Baskecior, do której siedzicie w poniedziałęk na Pietrynie? - do 20.00 gram w siatkówę, ale później może mi się uda podjechać...
  7. Cóż - w pełni świadomy wybór... z premedytacją ;-)
  8. Zajefajne autko... no i ten kolorek. Gratki
  9. Nareszcie - odebrałem, przyprowadziłem i po drodze stwierdziłem... że było warto wydać tę kaskę ;-) A skoro obiecałem fotki... oto i one:
  10. Wiecie może, czy ktoś u nas coś takiego importuje albo produkuje (i ew. nakleja)??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.