Treść opublikowana przez SuperGumis
-
Co Cię denerwuje w audi A4
A mnie wkurza: - trzeszczący fotel kierowcy (dzisiaj znów serwis się z nim męczy, ale od ponad pół roku nie potrafią nic sensownego wymyślić) - wqrza najbardziej ;( - trzeszczący podłokietnik i środkowa konsola - działanie wycieraczek w trybie automatycznym - trochę denerwuje odglos chlupiacego paliwa w baku, ale tylko trochę
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
Między innymi dlatego nie chciałem S-ki ;-) Fajne autko, fajne aluski... - też sobie pewnie zmienię na wiosnę. Gratki
-
A4 Assistance
No to moje dane też poszły... Co prawda często mnie nie ma, ale może akurat komuś będzie można pomóc...
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Heyka, Właśnie dostałem koszulki - są extra (odczepcie się od logo z przodu :mrgreen: ) Thx Murzyn... Daj znać, czy zostały Ci jeszcze jakieś XXL... Pozdro all
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
A kiedy wysyłaka po wpłacie z 11.09.???? - bo już się doczekać nie mogę
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Dzięki za gratki ;-) Co do wrażeń z jazdy - to się nie da opisać w kilku słowach... ale zazwyczaj żałuję jak dojeżdzam do celu, że to koniec podróży... ;-) Jeśli chodzi o spalanie - to na razie mam mało danych - średnia z Gdańska do Łodzi (po odbiorze) wyszła 5,52 litra - ale kazali mi być "grzecznym" przez pierwszy 1000km... Na razie trochę mało pojeździłem bo nie miałem za dużo czasu, a do przeprowadzki firmy używam jeszcze starego autka... ale od następnego tygodnia się to zmieni. Baskecior, do której siedzicie w poniedziałęk na Pietrynie? - do 20.00 gram w siatkówę, ale później może mi się uda podjechać...
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Cóż - w pełni świadomy wybór... z premedytacją ;-)
-
Witam wszystkich.
Zajefajne autko... no i ten kolorek. Gratki
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Nareszcie - odebrałem, przyprowadziłem i po drodze stwierdziłem... że było warto wydać tę kaskę ;-) A skoro obiecałem fotki... oto i one:
-
Skóra na Maske Do A4
Wiecie może, czy ktoś u nas coś takiego importuje albo produkuje (i ew. nakleja)??