Treść opublikowana przez Carlos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Panowie głosujemy http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie. Czy ktoś widział, czy ktoś wie o istnieniu szarych takich popielatych gałek z mieszkami od s-lina? Jak na razie widziałem tylko czarne a też bym wymienił.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, Właśnie właśnie nieźle pada. Uderza ktoś może dziś na Janki? ja chyba się wybiorę tak miedzy 22 a 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wielkie dzieki za namiar na KINGSOFT CHIPTUNING W Warszawie regeneracja turbo to 1200+500 robocizna A w KINGSOFT CHIPTUNING 750 regeneracja lub 1150 nowa oryginalna Garreta (tak powiedział) + 250 robocizna jeżeli oryginał jest w takie cenie to kupuje nową
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a nie wiedziałem że ma złą opinię mi wymienił dobrze. Ale pewnie miałem farta jak idzie na ilość
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witam, Panowie wiem, że nie to miejsce ale zapytam na ogólnym. Wiecie gdzie w Ostrowcu albo w okolicach można zregenerować turbinę? W Warszawie to droga zabawa a niedługo będę przez tydzień w Ostrowcu i pomyślałem że korzystając z okazji odświeżę turbawkę w mojej audiczce. Pochodzę z Ostrowca i chętnie poznam oddział świętokrzyski mam nadzieję, że w poniedziałek 28 robicie spota [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:11_________________________________________________ Ja wymieniałem rozrząd na początku Bałtowskiej nie pamietam jak się szef nazywa. Zrobili mi za 250 PLN jakieś 2 m-ce temu. jestem zadowolony. Za części krzyknęli mi mega drogo bo 1500 za sprzęgło i 2300 za dwumas. Podziękowałem za takie ceny i kupiłem w hurtowni w Warszawie oryginał LUK sprzęgło 700 i dwumas 1500 ) +-20PLN Ale robocizna okazała się dwa razy tańsza niż w warszawie więc skorzystałem i nie żałuję. PS. Części kupowałem w Hurtowni na ulicy Wrocławskiej w Warszawie. Szefem handlowców jest tam chłopak z klubu z oddziału mazowieckiego TOM77 jak coś potrzebujecie to dzwońcie do niego 604247010 mają naprawdę przystępne ceny. Rzadko przyjeżdżam do Ostro ale na świeta mogę wam coś podrzucić jak będzie potrzeba ) Pozdr.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, http://www.youtube.com/watch?v=Mf189tMKFeQ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj zobaczymy co tam masz Zmień info w profilu bo twój silnik to AVF a nie AWX Ale może się nie znam... :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O nie Kali....to ty jeździsz w deszcz powyżej 150km/h ?????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja poproszę przed, przed ostatnią (3 od tyłuuuuu)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie? dobre dobre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pelikan wygrał z Veyronem http://moto.onet.pl/1584566,1,pelikan-wygral-z-veyronem,artykul.html?node=2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
filmik instruktażowy jak byc elo cool na parkiecie http://www.sadistic.pl/film-instruktazowy-jak-wymiatac-na-parkiecie-vt25300.htm najlepszy jest " na ping-ponga" 2:14 heheh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No własnie zastanawiam się czy by Tosik na spocie mi nie wymienił :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemana Pany gdzie w Wawie albo w okolicach najlepiej wymienić sprzęgło z dwumasem? Przyznać się kto robił i za ile?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Demon szybkości - film nakręcony przez milicję.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie. Przydało by się teraz trochę śniegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? Podpinam się do zapytania. Co w rozmiarze 215/16` można zapodać w tym Józefowie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo, ktoś się wybiera? http://www.mtmoto.com/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cze, No właśnie zimno się porobiło Panowie od kiedy przenosimy spoty do Arkadii? Bo coś czuję, że dzisiaj to nas porządnie wypiździ w tej Promenadzie. no chyba, że coś się zmieniło a ja nic nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, . . . . . fele z GTR-a tanio oddam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tia. trafiliśmy w pozostałych zakładach zwykłych na chybił trafił dwie 3. Więc jest całe 32 PLN do podziału na 30 osób A systemem lipa W sumie wtopiłem 60 PLN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki PIXI właśnie miałem pytać. Przewrażliwiony chyba jakiś jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mi się taka marzy