Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carlos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Carlos

  1. pewnie ze dam. o 17 koncze prace wiec przed 18 bede w okolicach galerii mokotow. A gdzie dokladnie?
  2. powiem wam ze po ostatnim wtorkowym slizganiu pod M1 bylem w serwisie wymienic zamek w klapie bagaznika i napatrzylem sie na biedakow co im popadaly pompy wspomagania od krecenia kolek. ASO nie moglo sie obrobic hehe.
  3. z ursynowa pokazuje sie czasem na spotach w arkadii. a4 avant quattro na tablicach TOS
  4. Panowie wczoraj byłem w trasie i niestety na spota nie dotarłem. Mam pytanie czy ktoś z VAG`iem miałby dziś chwilę żeby zdiagnozować problem??? Wskaźnik temperatury leży cały czas na 50`C i ani drgnie. Wydaje mi sie, ze wszystko inne dziala dobrze, dmuchawa zapodaje cieplym powietrzem. Nie wiem czy to czujnik czy termostat. A i dodam ze wczoraj po stwierdzeniu usterki przejechalem tak 400km, nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Ostatnio w ASO slono mnie skasowali i jakos do nich mnie juz nie ciagnie.POMOCY
  5. Panowie mam pytanie dotyczące ostatniego zdania tekstu zamieszczonego poniżej. Nieznany sprawca uszkodził mi auto na parkingu i chciałbym dokonać bezgotowkowej naprawy poprzez ASO-PZU. Martwi mnie jednak to ostatnie zdanie. czy takie upoważnienie wydaje każdy serwis ASO? UPOWAŻNIENIE Ja, …………………………………………………………………………………………. Upoważniam firmę Rowiński-Wajdemajer sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Armii Krajowej 22 reprezentowana przez: - Pana Bogusława Rowińskiego zam. Warszawa ul.Andersa 21, Dow. Osob. DD 0351500 wydany przez Burmistrza Dz. Warszawa Śródmieście, - Pana Tadeusza Wajdemajera zam. Warszawa ul. Byczyska 3 , Dow. Osob. ACH 046410 wydany przez Prezydenta M.St. W-wy, Do odbioru odszkodowania za naprawę powypadkową samochodu: Nr rejestracyjny …………………………… Nr szkody …………………………………. Nr regonu …………………………………. Należność proszę przesłać na konto firmy: Rowiński –Wajdemajer sp z o.o. 05-500 Piaseczno, ul. Armii Krajowej 22 VW BANK POLSKA S.A. 84213000042001026535660001 Upoważniam również firmę Rowiński – Wajdemajer sp. z o.o. do wystawienia faktury VAT dotyczącej w/w szkody bez podpisu. Jednocześnie oświadczam, iż wszelkie zobowiązania wynikające z odmowy wypłaty odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe w całości lub jego części na podstawie wystawionej faktury będą pokryte przeze mnie. …………………………………. data i podpis
  6. U mnie jest dokładnie tak samo jak u was. kurcze co z tym zrobić???
  7. witam szukam w Warszawie speca co by mi spolszczył navi plus RNS-D z góry dziękuję
  8. Witam wszystkich maniaków a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.