Treść opublikowana przez Carlos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja też bym się dopisał do listy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo elo Trochę mnie nie było na forum, i 2 spoty mnie ominęły Ale wszystko się nadrobi :gwizdanie: Spot mojego byłego klubu Hehe
-
[B6 AVF] Jaki numer klocków Ferodo do seryjnych tarcz ?
Błąd na FIS pojawił się w niedzielę. jeszcze trochę okładziny zostało więc za bardzo sie tym nie przejąłem...słyszałem że spokojnie można jeszcze zrobić z 2 tys km od pojawienia się błędu. Ale wczoraj miałem awaryjne hamowanie ze 100 no i mało brakowało ;( teraz mam gumowe hamulce, bardzo słabe.
-
[B6 AVF] Jaki numer klocków Ferodo do seryjnych tarcz ?
dzięki za podpowiedź. Już napisałem zapytanie na gg ale Tom77 jest na razie niedostępny.
-
[B6 AVF] Jaki numer klocków Ferodo do seryjnych tarcz ?
Panowie pilna prośba o pomoc w wyszukaniu klocków do mojego auta. Chciałbym założyć Ferrodo Premier na seryjne 288 i nie wiem jaki symbol mają mieć te klocki. Może ktoś z was pomoc? Może w Etce to sprawdzić albo ktoś z takim samym autem wymieniał? Za kilka godzin czeka mnie długa trasa a hamulce wczoraj się skończyły ( Może jakiś link do zaufanego sprzedawcy w Warszawie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
THX i o to chodziło teraz będzie lansik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema wszystkim, Poziek ktoś wczoraj odpalił muze u Ciebie w aucie i kurcze teraz to nie daje mi spokoju. Co to był za hiszpański folklor Gdzieś już to słyszałem, co to był za numer, albo chociaż co to za squad?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, To jeszcze nie koniec :gwizdanie: Lukas jeszcze pozostała błędna informacja "o Arkadii" w stopce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam chęć zrobić jeżdżącą dyskotekę - barek za kierowcą, DJ na tyle, tancerki na przegubie. I nagle wchodzę Ja - cały na biało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale sypie śnieg, na woli aż się ciemno zrobiło, jakieś oberwanie chmury normalnie - oj będzie slisko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i spot zakończył się pozytywnym ślizgiem Nie ma to jak zacznie sypać i jeszcze nie zdażą posolić napatrzyłem się na te eski i jeszcze ta ereska żółta mnie zabiła, to się chociaż powściekałem na parkingu moim klekotem hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja już sie zawijam na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja z innej beczki http://www.tvn24.pl/2210688,0,0,1,1,o-czym-prezydent-i-premier-rozmawiaja-po-cichu,wideo.html
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wczoraj stałem w gigantycznym korku przez 1h i komputer pokazywał mi średnie spalanie 15,4l/100km gdy już ruszyłem i jechałem w sporym zagęszczeniu aut przez 20 minut zmniejszył spalanie stopniowo do 10l, Wracałem tą samą trasą późnym wieczorem gdy już ruch był sporo mniejszy i spalanie spadło do 8,8 ale jechałem naprawdę delikatnie i nie przekraczałem prędkości 90km/h. Na trasie zawsze zapier... powyżej 150km/h i też średnio wychodzi 9l. Trasy wolno jeszcze testowałem no bo zawsze mi się spieszy Czy ten typ tak ma czy coś jest rozregulowane bo jak wszyscy wiemy korki w Wawie są prawie zawsze i to spalanie mnie przeraża. Dodam że silnik/auto chodzi jak zegarek przynajmniej mnie się tak wydaje. Na początku kwietnia planuje podjechać do Rogali by zakupić stadko dodatkowych kucy, może on mi sprawdzi/powie/pomoże czy aby mi nie za dużo pali jak na 1,9Q.
-
[ALL B6] Przetwornica Valeo-2 odłącza żarnik po 2 minutach i xenon gaśnie
Już kupiłem nową. Jak na razie wszystko gra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cze
-
[ALL B6] Przetwornica Valeo-2 odłącza żarnik po 2 minutach i xenon gaśnie
Sorry za odgrzanie kotleta ale mam to samo a nawet więcej Strona kierowcy zaczęła mi świecić na różowo więc kupiłem 2 nowe palniki. Strona pasażera po zmianie świeci super a strona kierowcy nie goli. podmianka pokazała że palniki są ok. Diagnoza- padnięta przetwornica. Wysłałem do naprawy. po kilku dniach otrzymałem ją naprawioną i zadowolony zamontowałem. O niebo wszystko zaczęło działać jak należy. Moja radość trwała krótko- 20 min. I teraz wiem że muszę kupić nową przetwornicę ale czy wymienić też palniki na inne? Czy to przez te palniki pada przetwornica? (używam D1S OSRAM a przetwornica jest Valeo.)(mam zwykłe xenony)
-
[B6 AWX] Brak świateł mijania
czy udało ci się dojśc co i jak? ja tez nie mam lewego światła mijania. wymieniałem żarniki i prawy świeci ok a lewy nie świeci, zamieniłem żarnik na stary i tez nie chce świecic więc żarniki są ok. czy ktoś wie co to moze być?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie niech ktoś weźmie długi torx jeżeli macie do odkręcenia lamp. potrzebuję żarniki wymienić.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
nowa kiera, grajek i normalnie inna fura w środku. mmmm. tylko pozazdrościć szacunek boberek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E to na ursynowie mam bliżej ślizgawkę. (parking Auchan) Ale już 2 razy mnie straż miejska pogoniła. i ochroniaż mnie straszył że wszystko nagrał i wysle na policje heheh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie, daleko ta slizgawka? Będę na spocie około 20:00 A tez bym pojechał się poślizgać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba coś wszamać obowiązkowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto przewiduje wjazd do Arkadii przed 18.00? Czy sam będę chodził dokoła fury przez 1,5h ? PS. Biali ludzie pracują do 17.00 :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powodzenia heheh. Nie da się tego wszystkiego przegapić więc raz jeszcze powodzenia