Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak świateł mijania


bajant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ;(,nie mam swiateł mijania:(bezpieczniki koło kierowcy sa oki.zarowki zamieniane na nowe i lipa.dochodzi tylko 1V napiecia na właczonych mijania.Swiatła drogowe halogeny i cała reszrta jest oki.Koledzy vagiem da sie sprawdzic co nieco w oswietleniu,miał ktos juz taki problem,moze jakies onne bezpieczniki albo przekazniki...jesli ktos wie do czego sie dotknac i gdzie to bede wdzieczny:)pozdrawiam klubowiczow :cool1: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na światłach mijania powinny być przekaźniki weź książkę i sprawdź gdzie są i czy są w ogóle dobre ja stawiałbym na przekaźnik albo na przełącznik świateł choć to mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis brat mi przelumaczyl opis bezpiecznikow w skrzynce, rzeczywiscie tam nie ma, ja szukalem od podnoszenia szyb i znalazlem pod połka nisko obok kierowcy , musialem ja zdjac, byc moze ze tam sa obok. Przy drzwiach na pokrywie zaznaczone jest ze jeszcze sa bezpieczniki w innej obok przekaznikow.[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 18:54 _________________________________________________

Witam

Mam problem ;(,nie mam swiateł mijania:(bezpieczniki koło kierowcy sa oki.zarowki zamieniane na nowe i lipa.dochodzi tylko 1V napiecia na właczonych mijania.Swiatła drogowe halogeny i cała reszrta jest oki.Koledzy vagiem da sie sprawdzic co nieco w oswietleniu,miał ktos juz taki problem,moze jakies onne bezpieczniki albo przekazniki...jesli ktos wie do czego sie dotknac i gdzie to bede wdzieczny:)pozdrawiam klubowiczow :cool1: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat

Witam

Mam problem cry,nie mam swiateł mijania:(bezpieczniki koło kierowcy sa oki.zarowki zamieniane na nowe i lipa.dochodzi tylko 1V napiecia na właczonych mijania.Swiatła drogowe halogeny i cała reszrta jest oki.Koledzy vagiem da sie sprawdzic co nieco w oswietleniu,miał ktos juz taki problem,moze jakies onne bezpieczniki albo przekazniki...jesli ktos wie do czego sie dotknac i gdzie to bede wdzieczny:)pozdrawiam klubowiczow cool1 cheesy

Dzis brat mi przelumaczyl opis bezpiecznikow w skrzynce, rzeczywiscie tam nie ma, ja szukalem od podnoszenia szyb i znalazlem pod połka nisko obok kierowcy , musialem ja zdjac, byc moze ze tam sa obok. Przy drzwiach na pokrywie zaznaczone jest ze jeszcze sa bezpieczniki w innej obok przekaznikow.

Witam mam podobny problem lecz tylko z jedna strona tz niema lewego swiatla Oczywiscie posprawdzalem zarowki bezpieczniki i nic, po tym watku doszukalem sie tych bezpiecznikow ukrytych pod oslona kier. i sa tam dwa bardzo mocne (60A) ale tez sa dobre pozostaje przekaznik lecz ktory jes od swiatel :mysli: Ma ktos moze jakas rozpiske do nich? Dodam ze jest tam tylko cztery.

Bede bardzo wdzieczny za jakies info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy udało ci się dojśc co i jak? ja tez nie mam lewego światła mijania. wymieniałem żarniki i prawy świeci ok a lewy nie świeci, zamieniłem żarnik na stary i tez nie chce świecic więc żarniki są ok. czy ktoś wie co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ....i na halogenach trasę 150 km nocą bez mijania. NIE POLECAM.

Przyczyną była manetka, wymieiłem na używaną i wszystko działa.

Polecam zrobić próbę:

włączyć światła mijania i długie jednocześnie (manetkę do siebie, tak jak to się robi gdy jakiś palnat nam drogę zajedzie) i czy wtedy będą świata,

pozwoli to na wyklucznie usterki okablowania.

Pozdrawia

SZYCHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...