Treść opublikowana przez Carlos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja dziś rano zapłaciłem podatek od marzeń i od rana oglądam na necie RS4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali widziałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry, to na bank A4 http://www.tvn24.pl/-1,1616292,0,1,samochod-roztrzaskal-sie-na-latarni,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co widać na załączonym obrazku hehehe?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yo, What's uppppppppp
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry, Kali szkoda, że nie widziałem pojedynku z volvo
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
szybki skur....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i druga przetwornica mi padła. ma ktoś może nową valeo do sprzedania albo jakiś dobry namiar?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=GStcrh43yXQ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie kojarzę Cię gościu ale gratulacje na maxa, bo to za***isty moment w życiu!!! Prawda Poziu czarny avant B6 quattro na tablicach TOS ) ale już chata kupiona więc blachy zmienione na WE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno przywiozę coś na oblanie młodego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wy ciągle o d*pach PANOWIE SYN MI SIĘ URODZIŁ ) stąd moja długa nieobecność na spotach remont mieszkania no i teraz narodziny potomka. Ale obiecuję, że się poprawię jak tylko żonka się pozbiera.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przykra sprawa... życzę szybkiego powrotu do zdrowia i jak najszybciej nowej fury
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo, dobre hehehe, http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=14171
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepszy jest niż na LCD HD ready ale czy jest lepszy niz na plażmie hd ready? bo dla mnie to jest ważne a nie wydaje mi sie żeby był lepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przejadę się dziś do sklepu i zobaczę na żywca jaka jest różnica w obrazie. Czy ten LCD LG nie ma 100Hz? Hmmm też mi się wydaję że lepszy będzie ten samsung[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:00_________________________________________________saturn zrobił niezłą promocję na telewizorki http://www.saturnpolska.com/gazetka/0868364001242742844/pdf/gazetka_200905191620_200905242300.pdf
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, Pany znacie się coś na telewizorach? Ja nie bardzo no i mam dylemat. wybrać Plazme Samsung PS42B451 HD Ready, 3HDMI, 100Hz, DBV-T MPEG4 cena 2400 czy LCD LG 42LF2510 Full HD cena 2600
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre hehehe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie mam zamiar się wybrać na dorsze Byłem w zeszłym roku na Atlantyku na merlinie. Mi niestety nie udało się złapać ale widziałem jak złapali takiego 350kg. uczucie nie do opisania. tylko pozazdrościć temu co go holował. 6 chłopa wciągało go na pokład.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
nie no bajka efekt A ja czekam na te ledy z Hong Kongu hehe mają być jakoś tydzień po długim weekendzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziwnie bym się czuł bez poduchy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To są standardowe baterie... Mam już dwie gierki http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html Ale mi odwaliło, osz w mordę. Brymek kup sobie PS3 lub X360 , z tego wiecej frajdy jest , naprawde. Hahahaha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słyszałem ze w Radomiu na bazarze po 2 dychy chodzą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr Dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe czy to prawda.. http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Stara-Nokia-1100-jest-warta-nawet-25-tys-euro,wid,11062611,wiadomosc.html?ticaid=17ee1 Porąbało ich hehehe. Niezłe ceny osiągnęła na allegro. http://allegro.pl/14951_1100.html?id=14951&view=gtext&buy=1&order=pd&change_view=1