Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carlos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Carlos

  1. A ja dziś rano zapłaciłem podatek od marzeń i od rana oglądam na necie RS4
  2. Kali widziałeś?
  3. Bry, to na bank A4 http://www.tvn24.pl/-1,1616292,0,1,samochod-roztrzaskal-sie-na-latarni,wiadomosc.html
  4. co widać na załączonym obrazku hehehe?
  5. Yo, What's uppppppppp
  6. Bry, Kali szkoda, że nie widziałem pojedynku z volvo
  7. no i druga przetwornica mi padła. ma ktoś może nową valeo do sprzedania albo jakiś dobry namiar?
  8. http://www.youtube.com/watch?v=GStcrh43yXQ
  9. Nie kojarzę Cię gościu ale gratulacje na maxa, bo to za***isty moment w życiu!!! Prawda Poziu czarny avant B6 quattro na tablicach TOS ) ale już chata kupiona więc blachy zmienione na WE
  10. nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno przywiozę coś na oblanie młodego
  11. A wy ciągle o d*pach PANOWIE SYN MI SIĘ URODZIŁ ) stąd moja długa nieobecność na spotach remont mieszkania no i teraz narodziny potomka. Ale obiecuję, że się poprawię jak tylko żonka się pozbiera.
  12. przykra sprawa... życzę szybkiego powrotu do zdrowia i jak najszybciej nowej fury
  13. Elo, dobre hehehe, http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=14171
  14. lepszy jest niż na LCD HD ready ale czy jest lepszy niz na plażmie hd ready? bo dla mnie to jest ważne a nie wydaje mi sie żeby był lepszy
  15. przejadę się dziś do sklepu i zobaczę na żywca jaka jest różnica w obrazie. Czy ten LCD LG nie ma 100Hz? Hmmm też mi się wydaję że lepszy będzie ten samsung[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:00_________________________________________________saturn zrobił niezłą promocję na telewizorki http://www.saturnpolska.com/gazetka/0868364001242742844/pdf/gazetka_200905191620_200905242300.pdf
  16. Siema, Pany znacie się coś na telewizorach? Ja nie bardzo no i mam dylemat. wybrać Plazme Samsung PS42B451 HD Ready, 3HDMI, 100Hz, DBV-T MPEG4 cena 2400 czy LCD LG 42LF2510 Full HD cena 2600
  17. dobre hehehe.
  18. Właśnie mam zamiar się wybrać na dorsze Byłem w zeszłym roku na Atlantyku na merlinie. Mi niestety nie udało się złapać ale widziałem jak złapali takiego 350kg. uczucie nie do opisania. tylko pozazdrościć temu co go holował. 6 chłopa wciągało go na pokład.
  19. nie no bajka efekt A ja czekam na te ledy z Hong Kongu hehe mają być jakoś tydzień po długim weekendzie
  20. dziwnie bym się czuł bez poduchy
  21. To są standardowe baterie... Mam już dwie gierki http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html Ale mi odwaliło, osz w mordę. Brymek kup sobie PS3 lub X360 , z tego wiecej frajdy jest , naprawde. Hahahaha
  22. Słyszałem ze w Radomiu na bazarze po 2 dychy chodzą
  23. lukaszr Dzięki
  24. Ciekawe czy to prawda.. http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Stara-Nokia-1100-jest-warta-nawet-25-tys-euro,wid,11062611,wiadomosc.html?ticaid=17ee1 Porąbało ich hehehe. Niezłe ceny osiągnęła na allegro. http://allegro.pl/14951_1100.html?id=14951&view=gtext&buy=1&order=pd&change_view=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.