Treść opublikowana przez lukapor
-
[B5 AHU] Jaka skrzynia zamiast CPC
padła mi skrzynia z audi a4 1,9 tdi 90 koni o symblu cpc czy moge wlożyc o innym oznaczeniu jaka bedzie pasowac?
-
[B5 AHU] Symeryng Skrzyni biegów
orenitujecie sie jaki jest koszt wyjęcia skrzyni?
-
[B5 AHU] Symeryng Skrzyni biegów
dziś wjeżdzalem na kanał i kapie własnie na tym łączeniu skrzyni z silnikiem. Może ktoś wie czy trzeba wyjmować cała skrzynie zeby wymienić ten simering???
-
[B5 AHU] Symeryng Skrzyni biegów
sam nie wiem chodzi o ten co laczy skrzynie z silnikiem
-
[B5 1Z] Problem z biegami
Witam mam skrzynie o symblou cpc 90 koni czy inna bedzie pasowala??
-
[B5 AHU] Symeryng Skrzyni biegów
poczas jazdy prawdopodobnie poszedl mi symeryng skrzyni biegów audi a4 1995r. 1,9 tdi 90 koni może ktos mi doradzi czy warto to robic i jaki moze byc koszt?
-
[B5 AHU] Padła Skrzynia co za cpc?
szukałem na allegro jest jedna gdzie zgrzyta 3 a na szrotach w okolicy nie ma
-
[B5 AHU] Padła Skrzynia co za cpc?
Witam mam problem padł mi 5 bieg i prawodopodobnie muszę wymienić skrzynie mam oznaczenie CPC czy moge założyć inną skrzynie z innym oznaczeniem jeśli tak to proszę o podanie jaką, nigdzie nie mogę znaleść skrzynie z oznaczeniem CPC
-
[B5 AHU] Maglownica a skrzynia
mam pytanie dotyczace skrzyni ktora mi kompletnie zablokowalo i mam pytanie czy moze miec to cos wspolnego z wymiana maglownicy ktora robil mi mechanik i wlasnie dzis odebralem auto przejechalem do domu i skrzynia zablkowala sie ze nie moge wrzucic zadnego biegu ma to cos wspolnego z maglownico???
-
[B5 AHU] Całkowicie zablokowana skrzynia biegów-przyczyny?
Możecie mi odpowiedziec jeszcze czy powodem zablokowania tej skrzyni moglo miec cos wspolnego wymiana maglownicy?? Sam nie wiem co myslec bo dzis odebralem wlasnie auto od mechanika po wymianie maglownicy
-
[B5 AHU] Całkowicie zablokowana skrzynia biegów-przyczyny?
ile moze kosztowac wymiana skrzyni z robocizno?
-
[B5 AHU] Całkowicie zablokowana skrzynia biegów-przyczyny?
mialem problemy ze skrzynia nie wchodzil 5 bieg po dolaniu oleju do skrzyniu wszystko wróćilo do normy teraz po 2 dniach kompletnie zablokowalo skrzynie nie moge rzucic zadnego biegu co to moze byc ?
-
[B5 AHU] Nie wchodzi 5 bieg
może wy mi doradzicie nie wchodzi 5 a 3 troszke ciezko co to może byc? mam nadzieje ze nie musze wymieniac skrzyni
-
[B5 AHU] Temperatura silnika i temperatura paliwa
posiadam audi a4 1995r. tdi 90km gdy podpjelem kompa okazalo sie ze temperatura silnika i paliwa wskazuje na -30.6 i sie nie zmienia nie wiem co mam zrobic czujniki byly wymieniane na nowe [mod]Proszę stosować prefix - kolejne wątki poleca do kosza[/mod]
-
[B5 AHU] Brak siły na wyższych obrotach
moze ot byc przepływomierza wina??
-
[B5 AHU] Brak siły na wyższych obrotach
jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam wątek ale chodzi mi oto ze moje audi nie ma siły na wyzszych obrotach i wtedy tak szarpie i nie można przekroczyć większej prędkości np na 5 do 100 jest ok ale powyżej to da rade do 110 i strasznie szarpie wtedy pomóżcie co to może byc i jak to naprawić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam na imie łukasz wlansie kupilem audi a4 1995 1,9 tdi poszukuje trochi inofrmacji na temat tego auta