Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, niedługo ruszamy z sezonem gokartowym. Niedaleko będzie - Kielce się otwierają 1 września F1 GOKART
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, autostrady są niebezpieczne. Najgłupsi kierowcy na autostradzie A2 - Sadistic.pl
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Uwaga na kobiety za kierownicą. Ała...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziś może być ciężko - właśnie leci meczyk Anglii z Francją
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Oczywiście, że obszyć. Miałem męczący weekend
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Żyjemy, żyjemy Przypominam, że jutro widzimy się o 18.00 na Gutwinie. Przy okazji - kto zna fachowca, który obszyje mi kierownicę skórą? Obecna zaczęła mi się przecierać i łuszczyć :/
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chłopaki, jak długo można jeździć z pękniętą gumą osłonową na przegubie? Btw. gdzie teraz są emotikonki? Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum :]
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krzysiu, mówiłem Ci dziś o ukraińskim reggae - poniżej to właśnie zespół 5'nizza, posłuchaj. Świetnie grają
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja byłem poza miastem :gwizdanie: Ciekawa historyjka z bmw w roli głównej: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/wydal-220-tys-zl-na-nowe-bmw-a-po-przebiegu-87-tys,1759990,415 No i nowy RS4: http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/genewa-2012/zobacz-nowosci/news/oto-nowe-audi-rs4-wiemy-juz-prawie-wszystko,1760158
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No tak, musi poczekać, aż będzie w pracy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie, miałeś jakiegoś linka wrzucić, coś o koniach chyba :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze Kurde ale to pasowalo by splodzic na kompie azeby e-mailem wyslac i oto chodzi ze zabardzo nie kumam sie na kompach i tych programach Spokojnie. Napisze się na kartce, a potem Ci to przerzucę na wersję elektroniczną.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a gdzie o której? W sobotę o 14.00 pod MOMPem.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, propozycja: w czwartek noworoczny spot bez samochodu, za to z :beer1: A w czwartek dlatego, że w piątek święto, więc będzie można odpocząć
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Otwieracz do konserw?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki panowie za spociwo dziś :> Rozmawialiśmy o wypadkach: na filmiku poniżej prawie wypadek Luckily avoided head on collision with a slipped truck trailer
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wściekasz się, bo straciłeś dziewictwo? Tutaj poprę Michała - w statystykach lądujesz po stronie piratów, którzy stówą wpadają w zabudowany. Ciekawe, jak byś zareagował, gdybyś mieszkał w tamtej okolicy i akurat prowadził chodnikiem dziecko do przedszkola, a obok Ciebie przeleciała np. beemka setką. Też byś pewnie bluzgał i wyzywał od debili za kierownicą. Mnie też się zdarzyło być w podobnej sytuacji: dziadek w tico mi się wpakował z podporządkowanej, ledwo wyhamowałem, więc zdenerwowany go zaraz wyprzedziłem. Miałem chociaż tyle instynktu, żeby poczekać do przerywanej. Ale traf chciał, że kawałek dalej stali panowie z laserem. Przyjąłem mandat, przeprosiłem i pojechałem dalej. Sorka, moja wina. Tak samo, jak teraz Twoja
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Może jakieś ograniczenie, pięćdziesiątka czy coś? Albo miałeś 71, a było na 70. Zobaczysz, jak zdjęcie przyjdzie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Też powinienem być
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nowacek - ostatnia nocka wolnego człowieka [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:52_________________________________________________Panowie, taki dzieciakowóz: http://otomoto.pl/toyota-avensis-2-0-d4d-klimatronik-sol-C20877769.html Jakieś opinie?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ok. Ktoś jeszcze?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Łukasz - o 9.00 rozpoczynamy. Się nie zastanawiaj, tylko przyjeżdżaj - kiedy następnym razem będziesz miał możliwość postrzelania? Poza tym organizatorzy uznali, że wystarczy 10 zł wpisowego za koszt obsługi instruktorskiej, dostępu do broni itd., a reszta płatności zależy od Ciebie: ile naboi wystrzelasz, za tyle zapłacisz