Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tym razem strzelanie jest indywidualne, a nie drużynowe, ale zapraszam Chętni niech dadzą znać powiedzmy do środy.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie powiem Ci dokładnie, ale pewnie w granicach 6 - 10 sztuk na każdy rodzaj broni (ze 3 rodzaje krótkiej, do tego kałach i beryl, może M4. Mossberg już płatny inaczej, bo ammo jest sporo droższe).
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, ogłoszenie parafialne. 2 października mamy kolejne strzelanie do tarcz z ostrej ammo. Miejsce tam gdzie zwykle, koszt około 50 pln, z czego zaliczka 20 pln. Zapisy do mnie na priva. Arsenał mniej więcej taki:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a żebyś wiedział TY PIJAKU :polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 12:26_________________________________________________aaaaa i mnie też jednak dzisiaj nie będzie Da Grasso ostatnio na nas nie zarabia
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A czego się spodziewałeś? :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ciebie nie wpuszczą, bo Ty awanturny jesteś- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Się pojawię- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nom to ten i dzieki dzieki chłopaki....jakoś takoś że czlowiek na spota nie mógł dotrzeć :gwizdanie: Najlepszego, Panie Kolego!- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, kolejny samochodzik do ocenienia: A4 Avant, 2.5D, multitronic. http://otomoto.pl/audi-a4-multitronic-C18010400.html- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nowa Gymkhana Kena Blocka wymiata!- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nuda, a co!- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ciebie i kilku innych [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________Rekord Guinessa w drifcie: 2308 metrów.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i co to za popelina, panowie? Pod DG pustki!- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zainteresowani zwalczaniem komarów: http://allegro.pl/bugslock-bransoletka-na-komary-2szt-darmowa-wysyl-i1739712957.html[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 21:10_________________________________________________ To co, lepsza avensis? :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i wszystko jasne, dzięki za info- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Koledzy, znajomy szuka wozidełka i trafił na coś takiego: http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0tdi-dsg-skora-klimatronik-C19453384.html Troszkę obtarty, ale prócz tego całkiem znośny. Co Wy na to?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek - ja z Damianem będziemy, więc przyjeżdżaj Max - jedno piwo za nieobecność, a drugie za niepoinformowanie, że Cię nie będzie :bicz:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widzę, że nikt nie raczy odpowiedzieć :> Wstępnie może być sobota 19.00, postaram się dotrzeć. (HR!)- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeśli będę w mieście, to chętnie! Ps. Nie zapomnij zabrać HR- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie, ktoś Cię, za przeproszeniem, puknął? Bolek - kawałek Cię wywiało :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, dobra znajoma szuka dla siebie autka (do 10 tys.). Coś małego, jakiś peugeot, polo, corsa czy yaris. Nie wie ktoś o jakiejś okazji?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin - przyczepisz do quattro pług na zimę? Bo inaczej do Łukasza nie dojedziesz- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ale wczoraj dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa. Ale się dogadaliście :polew: Grunt to dobra komunikacja! A na razie u Was wyszło jak z ostrowieckim MPK- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 17:31_________________________________________________yyyy poniedziałek siatka ??? :gwizdanie: Pogoda średnio ma sprzyjać - jakieś 20 stopni i duży wiatr Mam nadzieję, że prognozy są mylne - Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00