Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cajun

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cajun

  1. Krawcu - czekamy na wiadomego linka :gwizdanie:
  2. Nie zapomnij zabrać 4 zł
  3. W temacie zabezpieczania lakieru: http://www.autoformula.pl/produkty/ochrona-lakieru/diamondbrite-6-lat.html
  4. Jak się obrobię to też może zawitam, ale chwilowo nie przewiduję
  5. No właśnie - co się z Tobą dzieje? Bywasz jeszcze czasami w O.? Pracujesz tutaj, czy już w Kielcach?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:22_________________________________________________Do obejrzenia i posłuchania - świetnie zrobiona mieszanka filmowo-muzyczna: The Apple Tree - A Tribute to The Glitch Mob
  6. No, ten autak był rewelacyjny
  7. Jest dobrze, zakwasów brak, delirium też ustąpiło :> A u Ciebie?
  8. Świetna reklama Skody:
  9. Nie bądź wybredny Seans jutro o 18.00 lub 20.15
  10. Zapomniałem zapytać na spocie: jest koncepcja, co by przejść się do "Etiudy" na "Piłę" w 3D (leci w tym tygodniu). Są chętni?
  11. Mnie wpisz of kors
  12. 1 pinta, czyli niecałe pół litra. A ile potrzeba na pomalowanie całego samochodu? Efekt niesamowity, przyznaję
  13. A gdyby Cię nie przekonywały fachowe porady kolegów powyżej, to ja powiem tylko tyle: Człowiek, który używa w piśmie więcej niż trzech wykrzykników ma stuprocentowe problemy z osobowością Edit: Dziś o 19?
  14. No to kiedy najbliższe spotkanie SAC, czyli Seat-Audi-Club?
  15. W Kielcach dla nie wtajemniczonych ! Nie dość, że w Kielcach, to jeszcze tak się Prezes wstrzelił z terminem, że wtedy właśnie szkolenie strzeleckie mamy Prezesie - i co, teraz tak zostanę z tą zapałką wetkniętą pod głośnik?
  16. W limicie się mieści, z trudem, ale jednak. No i żółty!
  17. Od soboty inne gołe panie będziesz mógł co najwyżej na obrazkach oglądać :gwizdanie:
  18. Mamy Ci w sobotę nagie miecze nad głową trzymać, czy coś?
  19. kto by chciał LEONEM jeżdzić Niestety coraz więcej obywateli
  20. Nie dopytałem: jaki olej do skrzyni zakupić? Orientuje się ktoś? I gdzie najlepiej nabyć
  21. Trzeba się było wcześniej zapowiadać, że będziesz Panowie mechanicy, pytanko: mniej więcej co ile należy wymienić olej w skrzyni biegów? Niedługo czas na sezonowy przegląd i wymianę płynów
  22. Ja też dziś raczej odpadam
  23. A mówiłem ostatnio Winterkornowi, żeby się jeszcze z tym nie wychylał... Papla musi wszystko wygadać!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.