Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cajun

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cajun

  1. Akcja była pierwszorzędna Dam znać, jak pojawi się końcowy wynik
  2. Lubię Cię, ale są pewne granice sympatii
  3. Ależ Prezesie, co też Prezes, brudnym autkiem przyjedzie? :>
  4. Dni mi się pomylnęły Miałem oczywiście na myśli poniedziałek
  5. Jutro tam gdzie zwykle?
  6. Widzę, że nikogo chyba nie będzie :gwizdanie:
  7. Ech, też miałem z egr'em się wybrać...
  8. Dziś ktoś się wybiera?
  9. Lody są w porządku, ale w Tesco? Osobiście lubię bardziej kameralne otoczenie
  10. Mnie się mróz nie widzi tym bardziej, że jakieś przeziębienie złapałem Ale postaram się dotrzeć...
  11. Wszyscy przebierają się za dynie :>
  12. Możemy się ustawić np. na jakieś kręgle czy inszy bilard, bo nie wiem, co tu w okolicy można innego robić
  13. Jeszcze jedna fotka: Dzięki wielkie za spotkanie! Zwłaszcza dla mm.max'a i jego VAG'a
  14. No to panowie decydujmy o tym miejscu, bo czasu mało Opcje są, z tego co widzę, trzy: - Castorama - cmentarz przy Długiej - cmentarz przy Denkowskiej (nad targowiskiem) Które miejsce odpowiada?
  15. N Na cmentarzu pewnie więcej miejsca będzie, ale pod Casto chyba widniej Kurcze, mam fwd, drift może być nieco utrudniony
  16. Bo zapomniałeś założyć łańcuchów :polew: i pługu dopiąć pod zderzak to byłby mod dopiero A zamiast opon - gąsieniczki. Takie zielone. Włochate. :>
  17. Bo zapomniałeś założyć łańcuchów
  18. yhy Jak widać Ostrowiec jest naprawdę mały :>
  19. Jakiś czas tu nie zaglądałem, a tu nagle okazało się, że Ostrowiec ruszył ze spotami Chętnie się przyłączę to tak doborowego składu
  20. cajun odpowiedział(a) na pjngwjn temat w Audi A4 B5
    Hm, ostatnio miałem lekki problem z wyprzedzaniem. Przy ok. 110 km/h w trakcie wyprzedzania na czwórce nagle poczułem, że samochód zaczął jakby tracić moc. Wyglądało to tak, jakby - przy delikatnym wciskaniu gazu podczas wyprzedzania - zamiast dalej płynnie nabierać prędkości dotarł do jakiegoś pułapu mocy i lekko go przydusiło. Ale ani nie miałem jakiejś wielkiej prędkości, ani krańcowych obrotów. Nie mam pojęcia co się stało...
  21. Witam. Mam tę samą sytuację, też czuć ruch na lewarku zmiany biegów. I też zachodzę w głowę co się może dziać...
  22. Jednak pewnie nie dam rady, bo wypadł mi wyjazd do stolicy i wrócę dopiero w niedzielę
  23. . Dobre... Też mam dziurkę w fotelu kierowcy i też szukam jakiegoś speca, żeby mi to naprawił [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:14_________________________________________________ Jakiś czas temu wymieniałem u Jeremiego Pałki (sklep ma przy Rynku, ul. Nowa 1, a zakład na Długiej 40). Ale ceny samej wymiany oleju Ci nie powiem, bo u mnie poszły wtedy wszystkie płyny, filtry itd. Chociaż poszukam rachunku, może jest to rozpisane.
  24. Mnie się przyda na pewno
  25. Miejsce w sam raz, bo ostatnio też stacjonuję w Ostrowcu, więc do Brodów mam rzut cegłówką. Nie wiem tylko, jak będę dostępny w tę sobotę, ale wstępnie się wpisuję na ten i ewentualne przyszłe spociki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.