Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widać było tego banana zaraz jak ruszyłeś - od razu lewy pas :> A mieliśmy już do Ciebie dzwonić żeby ostrzec, że tam kawałek dalej lubią panowie niebiescy stacjonować
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Inaczej? Wysiadłbyś z samochodu i zaczął biec?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Statystyki, panowie: w ubiegłym roku A4-ki były trzecim najchętniej kradzionym samochodem w naszym pięknym Priwislanskim Kraju (555 sztuk). Lepiej schodził tylko VW Golf (1318) i VW Passat (1770). Dla zainteresowanych - właściciela zmieniło 266 Leonów. Łączna liczba skradzionych aut w ubiegłym roku to prawie siedemnaście tysięcy.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Uważajcie panowie na autka - w ciągu ostatnich dwóch dni dwie sztuki audi w mieście zmieniły właścicieli ...co prawda roczniki z początku lat dziewięćdziesiątych, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Sorry - ja właśnie byłem po dwunastu godzinach roboty i po prostu nie dałem już rady
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pamiętacie reklamę audi o "przyjaznym współzawodnictwie" z bmw? Bawarczycy przygotowali odpowiedź... Moim zdaniem nie dorasta "naszemu" spotowi reklamowemu do pięt
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Łukasz - mam dla Ciebie nowe wyzwanie w kwestii konstrukcji symulatora jazdy :> Ale obawiam się, że tym razem na fotelu od sharana i prowadnicach się nie skończy Formula 1 - Simulator
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to obiecana reklama Audi vs BMW [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:30_________________________________________________I skoro już jesteśmy przy porównaniach: 2010 Audi S4 vs. 2009 BMW 335i Zwycięzca może być tylko jeden
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No dobra, to ja przyjmuję zakłady
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A to ktoś był?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nawet nic mi nie mów o śniegu... Byłem dziś w Warszawie. Jazda w obie strony to horror jakiś, warstwa ubitego śniegu na drodze, ślisko niczym na lodowisku, na dodatek sama stol(n)ica jest fatalnie odśnieżona. Chciałem gdzieś zaparkować w bocznej uliczce, wpier*** się w jakieś lodowe koleiny i zawisłem. Mało nie spaliłem sprzęgła próbując się stamtąd wydostać, na szczęście jakieś dwa lokalne czerwononose renifery mnie wypchnęły. Ale i tak po wyjechaniu stamtąd znalazłem jakiś kawałek niezidentyfikowanego plastiku. Przy najbliższej okazji muszę zajrzeć pod spód i sprawdzić rozmiar zniszczeń
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hyhy, fota niezła :> A ja mam dokładnie odwrotnie - niedawno wróciłem z kriokomory. Minus 140 stopni daje w kość
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Gratulacyjnie poklepałem się po ramieniu za zakup nowego aku dwa miesiące temu Pokręcił, pokręcił, ale załapał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wie, co dobre
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na paintballa zawsze i wszędzie! No ale panowie, nie bądźmy mięczakami, teraz urządźmy sobie strzelaninę! Ech, te krwawe ślady na śniegu i tropienie rannego przeciwnika...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale i tak "rzondzi" Most Wanted
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja będę. Co knujesz? I pytanie: w końcu Da Grasso czy Hokus?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zapraszamy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W temacie spotów: jako że przyda nam się odmiana od ciągłej pizzy i coli, proponuję nieco ruchu. Na razie na spokojnie, bez przesadyzmu W poniedziałek zamiast w DaGrasso spotnijmy się w Hokus-Pokus: weźmiemy sobie tor lub dwa i pogramy w kręgielki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bez meldunku nie przyjmują?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu, a jak tam jutrzejsza siłownia? Aktualna? 18.30 w Centrumie?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to szybka decyzja, panowie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
19.00?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
count me in
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jesteś na górnej sali czy na dolnej?