Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No fajne zdjęcia, ale na kilku ostatnich tablica rejestracyjna wygląda jak po zderzeniu, nie przymierzając, z lisem Tzn. jak pokrzywiona i brudna Retusz nie wyszedł? :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
I jak tam? Poszedł do ludzi?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tak, jest zdecydowanie za młody na Heroda
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Analogicznie - zamiast jeździć do Kielc, obejrzyj sobie film xxx
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wspomniane już A'Propos (zarezerwuj wcześniej stolik), całkiem sympatycznie jest też w restauracji w Pałacu Tarnowskich przy ul. Kuźnia 54 ( http://www.palac.tara.kielce.pl/ ), ale ostatnio zawiodłem się trochę na obsłudze. Możesz ewentualnie wypróbować restaurację w hotelu "Pod Parowozem" (http://www.hotel.ostrowiec.com.pl/) lub w REDzie (http://www.hotelred.pl/ - mają niezłą kuchnię, ale nie wiem jak z cenami). [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:25_________________________________________________ Plak pierwszy z brzegu - i tak wszystkie są takie same. A do szyb najlepszy zwykły płyn, który Twoja (przyszła) Żona kupuje na wiosenne porządki :>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:27_________________________________________________A co do poniedziałku - byłem tutaj: http://muzyka.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/sting-zagral-w-poznaniu,1534263,44 więc czuję się usprawiedliwiony
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie - to są dopiero ekstremalne rozrywki: http://www.liveleak.com/view?i=f2d_1284588370 Facet wspina się na ponad półkilometrową wieżę telefoniczną. Ot, robota jak każda inna...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No nawet podobni są ...Jacek i Nowacek w jednym stali domu...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hyhy, klimat prawie jak tu: Jacek Szyłkowski - W Ciechocinku :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja będę edit: No i byłem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pamiętacie, kiedyś mówiliśmy o czerwonych felgach, które ktoś miał przy czarnej A4. Widziałem je ostatnio: I zbliżenie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja będę, ale chyba kilku chłopaków wyjechało na wakacje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się specjalistom z Ingolstadt nie śniło
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a jakby Audi jechał byłby pierwszy Jakby jechał Audi, to by go na tor nie wpuścili
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, podrzuci ktoś namiar na tapicera, o którym mówiłem w poniedziałek? Dziura w fotelu wcale nie robi się mniejsza
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spoko, chętnie je zaprezentujemy na Twoim nowym Q Grzesiek przeca miałeś zabrać Prezesowi Q na 2 etap No i się wygadałeś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spoko, chętnie je zaprezentujemy na Twoim nowym Q
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja polecam, wrażenia świetne Uślizgi tyłu po odrobinie praktyki wchodziły jak marzenie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jedna sztuka - może komuś na zapas się przyda?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kurcze, chyba przyjdzie mi przepisać się do jakiejś frakcji skarżyskiej czy kieleckiej, bo tu się robi ostrowiecki odłam Leon-Klubu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zacne autka, zwłaszcza te 180 KM
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To jak tam, poniedziałek o 19.00?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Reszta zawodników oczywiście, że zjechała, w szczytowym momencie na placu było ponad dwadzieścia samochodów - i oczywiście tłum ludzi. Jednym z moich faworytów był Chevrolet Camaro Hennessey HPE650 Natomiast niech żałuje ten, kto nie oglądał dzisiejszego meczu Urugwaj - Niemcy w doborowym towarzystwie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Możesz odpłatnie wywieźć na wysypisko, albo poszukać w anonsach ogłoszenia "Gruz przyjmę." Poza tym przejedź się na ul. Kilińskiego - jadąc w stronę Denkowa po lewej stronie jest taki spory zagruzowany teren i tabliczka chyba właśnie o przyjmowaniu gruzu.[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 17:31_________________________________________________Przy okazji: Lista uczestników czwartkowego Rage-Race http://www.rage-race.pl/?page=galeria_uczestnikow&edycja=2010 Już od mniej więcej 12.00 -13.00 na Rynku!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie ma jak szpan!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No wiedziałem, że coś było znajomego w tym samochodzie!