Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Strzelamy z broni ostrej - szkolenie jest 9 kwietnia, piszesz się? [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:24_________________________________________________Marcin - :notworthy:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Obejrzyjcie :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ogłoszenie parafialne: Chętni na strzelanie niech przyniosą w poniedziałek na spota 50 zł zaliczki. Będziemy powoli zamykać listę.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Brawo, wreszcie ktoś się ruszył
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba było dzwonić! Byliśmy w "Nic nowego".
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wymień wodę z rybkami, czas na zmiany
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to już w bańkach nie masz miejsca :gwizdanie: podzielił byś się z kolegami a nie tak nawet w akwarium... :cool1: hehe :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie, ale czym innym jest papier, że ta folia nadaje się do naklejania na szyby, a czym innym przepis, że naklejać nie wolno na przednie. Ale sprawa jest grubsza, bo nasi policmajstrzy interpretują prawo nieco inaczej niż KWP w Kielcach
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Homologacja na folię.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Daj znać co do wyniku, bom ciekaw Natomiast ta historia na drugie dno, nazywające się "sprzeczność polskich przepisów", ale to wam opowiem na spocie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i tu jest problem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To przyjadę do Ciebie, masz już doświadczenie nabyte w warunkach polowych
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przy piecu i tak musisz zachować co najmniej 70-procentową przepuszczalność światła. I szczerze mówiąc nie chce mi się z baranami użerać i tłumaczyć im, że normy są zachowane, a do tego tracić na nich czas. Nie wiecie, gdzie można w okolicy ściągnąć tę folię z przodu? Sam się za to nie biorę - za dużo zabawy z czyszczeniem kleju i ewentualnym wyciąganiem szyb.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin - okazało się, że u mnie też folia jest, tylko jakaś jaśniejsza. Łukasz - od nowego roku nie ma znaczenia, że jasna folia, ciemna, czy całkowicie przezroczysta. Podobno nie może być żadnej.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi - pamiętasz swoją przygodę z szybami pod DG? Jest coś nowego: zmieniły się przepisy od tego roku, nie wolno mieć żadnej folii na szybach przednich bocznych, bez względu na stopień przepuszczalności światła. Panowie z vectry przed chwilą mi to uświadomili :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Też się pewnie pojawię, bo obiadu dziś nie jadłem A SWR-miarkę kupiłem w końcu własną, skoro nikt się nie oferował z pomocą, więc jak się nauczę obsługi, to możemy ustawiać wasze radyjka :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, czy ktoś może posiada miernik SWR - reflektometr do strojenia cb-radia?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes się niedługo do swojego kombi nie zmieści
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Oto narty Audi, o których wspominaliśmy na spocie: http://allegro.pl/narty-elan-fusion-audi-quattro-nowe-i1441282301.html Nawet są w A gdyby komuś wypadło kiedyś brać ślub w Szczecinie, może się przewieźć takim wypasem: http://allegro.pl/exclusive-audi-a6-100zl-za-godzine-szczecin-i1469587974.html Niepowtarzalna okazja! A na deser - oficjalne gadżety Audi. Na przykład taka kurteczka za jedyne 1400 peelenów: http://www.motofanshop.com/kurtka-3-w-1-audi-rs-4-p-7058.html
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi fotki jakieś wrzuć!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Założymy spółkę "matchbox modders" Następny projekt to zmiana napędu z lpg na siarkę zapałczaną
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie nie nie- My z Cajunem zapałkami naprawiamy sprzęt audio w A4 Każdy sposób jest dobry, byleby przynosił efekty
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
śmiej się- ale ja muszę tylne drzwi rozebrać :polew: U mnie zapałka jeszcze spełnia swoje zadanie - oby jak najdłużej
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin - takich dwóch MacGyverów jak my to z wykałaczki i torebki foliowej helikopter zrobią
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes powinien podjechać do Nowacka na symulator najpierw, żeby w żywopłocie nie wylądował :> Łukasz - autentycznie sądziłem, że się ostatnie spotowanie rozsypało, bo najpierw miał być Bałtów, większość nie chciała, niektórzy pisali, że wcale nie przyjadą, więc tak się rozlazło po kościach